Mergi la conţinut

Prea Scund pt CBR 600 RR REPLICA MoviStar


CBR_Raper

Recommended Posts

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

saluat...ma scuzati ,dar eu sunt mai timit de 2 zile vreau sa postez si in sfarsit mi-am facut curaj sa tst tremurand urmatoarea afirmatie:

am si eu o motoreta numita "er oan" {(kick k5 ass)-fu gluma bre cox!} si nu pot atinge cu nici macar 50% cu talpile de pe saua din spate.

cer ajutorul vostru babacilor exista vre-un kit sau ceva ,care sa ma ajute sa ma dau bine pe curvele din vecinitate?

am vrut sa spun CURBELE.... NU curvele dar nu stiu cum se da edit! :blum:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

I'M BACKKKKKKKKKK :yahoo: KKKKKKKKK KaKat..........

:mega_shok: .........BHHHHHHHHETOOOOOOOOOON..............I STILL LOVE "DADYS" FUCKING MONEY......

E UITE DRAGII MEI BAIETI CA M_AM INTORS DIN SPANIA NU DE LA IBIZZZA CI DE LA CULES DE MURE :beach: SI BANI DE UN CBR TOT NU AM CULES DA PE ACOLO>>asa sa fie ca "ala cu taranul in spania....si apropo putefi face si un film cu asta ....ar ajuta mai mult pa unii dupa siteul asta.....sa inteleaga viitori ROssi tinere sperante ale motorismulkui romanesc">>INSA ........"SI ACUM BOMBOANA DE PE TORT ....ASTA CA SA MA MAI LAUD SI EU>>>>si sa fac pe plac LU UNU SI LU ALTU....."LAM" convins pe taticu "sami" ia si mie un R6 DALA NOU CARE DA BINE PE MAGHERU.. :scooter: ..CA DACA TOT NU CONTEAZA INALTIMEA >>>CE ROST ARE>>>>>>>>>>

hai ca va pupa ANGI de la cules de mure...de pe saua lui de la bicicleta....pa adevaratii mei preeeeteni... mai vb ...aaaaaaaaa

si rog moderatorii acestui site....chiar vorbind seriios...sa imi schimbe si mie nickul...ca presupun ca asta le sta in putere.....in loc de cbr _rapoer sa puna "stres_sula".....multam anticipar draga operatorule.... hai COXI CA tu poti face asta....si apropo..poate ma dai si pe mine o tura cu K10-le tau..bine asta dc doresti sa faci pe plac unui umil capsunar......:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca faza cu Ilove dadys money nu prea tine..

....da ma uite recunosc...nu am avut de unde face rost de toti danii si dasta nu am luat un CBR

MOVIESTAR....insa acum m-am apucat de jucat la loto..."ca cu" banii de la cules de mure nu prea ma descurc..si sper ca intr-o zi sa pot posta si eu pe acest forum niste poze....cu un rahat de motocicleta....fie ea si o Yamaha r6 sau cine d-zeu mai stie ce o fi...pana atunci "uratimi" bafta la loto si poate o sa va cumpar si voua cate o spita la biclele voastre..

.......deci in final.... motivul pt care am intarziat cu aparitia a fost unul financiar........... :photo: ESTE DRAGA MODERATORULE>>>poate facem un fond de intrajutorare...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:Jumpy::Jumpy::Jumpy: ...da se pare ca inca nu mi-am iesit din forma.....asta este ....userul il poti sterge draga COXY.....iar in ceea ce priveste pozele cu si despre motorul pe care o sa il am si eu ...sa stii ca vei fi prumul care le vede...........Recunosc greseala a fost a mea ma bazam atunci pe niste bani pe care acum nu ii mai pot face rost ..insa acum m-am apucat de loto ...si i-am scris si lu Nea Gigi....poate ma ajuta el sa fiu si eu mai barbat in fata voastra...cu un R69 care da bine pe magheru...si sa fie si rosu........aaaaaa sau nu mai bine o sa iau culorile aniversare aia cu galben ptr state....asa ca sa fie stikerele mai marfa.....

un lucru este beton....ca inca am ramas in INIMELE voastre ....asta este bine...

cat despre ID poti sa il stergi mane...dc asta te incalzeste cu ceva ZEITATEA TA..............COXY....

PS : NICI TU NU AI MAI PIERDUT DIN ANTRENAMENT DRAGA COXY....POATE NE SPUI SI NOUA RETETA TA...:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rapere ma sperii cu ce scrii ! am cu cine sa ma dau si daca vrei sa te dai cu mine cand vii aici intai imi trimiti poza cu buletinul tau cu actele motorului si garantzia ca ai unde sa stai ! nu vreau nici sa car 2 p a mea bictzicla si nici sa dorm cu un strain in casa! see ya !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK MANE ...................GATA MA DAU BATUT.................... :help: .....................MAI Vorbim...........

I LL BE BACK...................................... :beach: deocandat o sa plec in vacanta...la IBIZZA .....sa frec si io menta...si cine stie...poate ma intorc motorizat.......

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...