Mergi la conţinut

Kronstadt Bikers Party


FLR-BV

Recommended Posts

Kronstadt Bikers va invita la prima petrecere organizata de noul club brasovean, in perioada 5-7 Septembrie la Rasnov, in campingul "Cetate Rasnov".

post-1-1219385947_thumb.jpg

Locatia dispune de 30 casute a cate 2 locuri ( 30 lei/noapte/casuta ), loc de campare, grupuri sanitare dotate cu dusuri cu apa rece, locuri amenajate pt gratar la fiecare casuta.

In incinta campingului veti gasi mancare diversificata si bautura la discretie.

Atmosfera va fi intretinuta de binecunoscuta formatie "MP3".

Intrarea este LIBERA !

Au acces motociclistii si pasagerii lor, cat si persoanele posesoare permis categ. A.

Nu au acces in incinta autoturisme, ATV, scutere, existand posibilitatea de a parca in apropiere.

Pentru rezervari casute si informatii suplimentare va rugam sunati la telef: 0742 963 185 - Jeff.

Va asteptam !

Cateva poze cu locatia:

post-1-1219386024_thumb.jpg

post-1-1219386029_thumb.jpg

post-1-1219386034_thumb.jpg

post-1-1219386038_thumb.jpg

post-1-1219386043_thumb.jpg

post-1-1219386049_thumb.jpg

post-1-1219386060_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sambata 06 Septembrie 2008 la ora 09:00 ne intalnim la OMV Baneasa. De acolo plecam catre Rasnov prin Cheia.

Doritorii sunt bineveniti.

PS

R1dere ti-am facut "cataru`" si am mutat discutia aici.

Pana acum s-au anuntat Bea2000, R1der, pretender... oricine este binevenit in pluton!

PPS

eu ma intorc pe seara pt ca duminica tre` sa ma afishez la o nunta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 06 Septembrie 2008 la ora 09:00 ne intalnim la OMV Baneasa. De acolo plecam catre Rasnov prin Cheia.

Doritorii sunt bineveniti.

PS

R1dere ti-am facut "cataru`" si am mutat discutia aici.

Pana acum s-au anuntat Bea2000, R1der, pretender... oricine este binevenit in pluton!

PPS

eu ma intorc pe seara pt ca duminica tre` sa ma afishez la o nunta.

bah, voi chiar nu glumiti cu ora 9??? pai ca sa ajung acolo la 9, tre sa ma trezesc la 7. fuck!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, voi chiar nu glumiti cu ora 9??? pai ca sa ajung acolo la 9, tre sa ma trezesc la 7. fuck!

Oamenii sunt criminali. Nu stiu ca printre motociclisti mai exista si proletari care in week-end isi recupereaza somnul de frumusete.

Ma anunt si aici ca POATE vin cu inca unul (nu pasager).

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah, voi chiar nu glumiti cu ora 9??? pai ca sa ajung acolo la 9, tre sa ma trezesc la 7. fuck!

Oamenii sunt criminali. Nu stiu ca printre motociclisti mai exista si proletari care in week-end isi recupereaza somnul de frumusete.

Ma anunt si aici ca POATE vin cu inca unul (nu pasager).

R1deru e de vina... dar e mai bine asa pt ca ne ramane ceva timp de stat pe la intrunire. Daca plecam mai tarziu, mergem sa ne salutam cu lumea si apoi ne caram.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soooo... confirmati va rog ca veti veni la ora 9.00 la benzinaria OMV Baneasa.

R1dere contez pe tine man... te stiu punctual.

PS

cine vine ultimu` da un rand de cola la Rasnov :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt punctual Pretendere :D

Avand in vedere faptul ca voi le aveti mai "tari" =)) pun si eu o intrebare de baraj: cu cat o luati la fuga?

man... stii ca mergem usor... ne mai oprim, la pipa la un pishhh... cel putzin eu am sa merg ushor!

Intrucat nu am rezolvat scurgerea radiatorului, sper ca maine sa fie gata, confirm ca poate vin. Maine seara confirm sau infirm. Eu mai vin cu un prieten, daca vin. Suntem doar 5?

asteptam vesi despre radiator!

suntem doar 5 aici... dar in mod cert o sa mai gasim ceva lume prin benzinarie.

nush de ce kimmie nu zice nik... o sun sa o iau la intrebari!

LE

nu raspunde

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt punctual Pretendere :D

Avand in vedere faptul ca voi le aveti mai "tari" =)) pun si eu o intrebare de baraj: cu cat o luati la fuga?

Deci: pentru ca noi le avem mai TARI, da??? Mai TARI, repet, sa se stie si sa se inteleaga, vom merge numai cu 279,99.

Ridere, vezi ca daca-i pui tuica in rezervor, in oc de benzin, va si si a ta la fel de tare.

Nu-i asa. Pretendere???

P.S.Poate mere si Vladisto!! L-a contactat cineva????

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci: pentru ca noi le avem mai TARI, da??? Mai TARI, repet, sa se stie si sa se inteleaga, vom merge numai cu 279,99.

Ridere, vezi ca daca-i pui tuica in rezervor, in oc de benzin, va si si a ta la fel de tare.

Nu-i asa. Pretendere???

P.S.Poate mere si Vladisto!! L-a contactat cineva????

HATE U... am invatzat intre timp ca mobra mea nu merge decat cu benzina. nu ii place nici motorina si nici tzuica :)

dar poate vrea sa incerce a lu` R1deru un gat de diesel :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...