Mergi la conţinut
Codin Antonescu

Pilot Road 3 Pe Motor Sport

Recommended Posts

Salut,

a avut un prieten de-al meu pe 954 si era foarte multumit de ele (a dat motoreta intre timp) si am citit eu review-uri pe Anglia in care erau bine apreciate gumele. La un moment dat vroiam sa-mi iau dar am preferat D211 GP racer- din prostie cred- in locul astora care stau bine si pe uscat si pe apa, eu mergand mai mult in oras si deci nefolosind (cinstit) potentialul GP-urilor. Nu vad de ce sa nu mearga PR3 pe mobra sport, e un cauciuc moale si care teoretic tine si in timp/km

Bafta in alegerea ta

PS: in 2008 am plecat sa-mi iau Honda ca a ta dar m-am intors acasa cu GSXR 1000K8....inca mai suspin cand vad Honda Tricolore HRC :)))

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mers cu PR3 dar am mers cu PR2, cauciucuri foarte bune pentru strada si mers civilizat, foarte rezistente la uzura.

PR3 are niste santuri suplimentare pentru disiparea apei, Michelin e stiut ca e cel mai bun pe ploaie, eu unul nu stiu pentru ca nu merg pe ploaie.

Daca ai Honda 1000RR si vrei sa ajungi si la circuite sau te dai tare pe strada (pe uscat-evident) atunci poate ar trebui sa alegi ceva mai sport.

Uita-te in oglinda si raspunde-ti cat de tare mergi.

Modelul de cauciuc e reusit,dar inca o data, in conditiile de mai sus.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.