Mergi la conţinut

Curse motoGP 2006


Punki

Recommended Posts

Care 2 zile ca primul GP este pe 26 martie !!!

http://www.motogp.com/en/motogp/index.htm

Pai in Italia sau la Brno ?? Brno din cate stiu eu este in Cehia :help::rtfm: !!!

In italia e inghesueala mare la Brno (cica)sunt prea putine tribune ,dar la Istanbul totul este perfect pista noua ,rapida si technica ,panorama mare,parcare mare,lume cat trebuie,usor accesibil,si nu in ultimul rand mai putin scumpa.Iar cu viza ...daca ai 10 euro ...se rezolva direct la vama.

Citeste te rog tot ce scrie si dupa aia comenta. ?!Ce interesant ca toti au inteles numai tu esti mai destept...

Cu data startului chiar ca am gresit cu o saptamana si imi cer scuze.

Te rog baga-ti nasul in alta parte si uita de topicul meu....mersi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In italia e inghesueala mare la Brno

Citeste te rog tot ce scrie si dupa aia comenta.

Pai tocmai asta e ca eu citesc si vad ce scrie !!! Scuze ca ma bag, chiar nu vreau sa fac pe desteptul, dar Brno este GP-ul Cehiei nicidecum al Italiei unde din cunostintele mele este Mugello !!!

Daca este ceva ce nu am inteles te rog sa imi explici si mie, nu mai sari asa repede in sus ca nu am vrut sa o spun cu rautate ci doar am vrut sa atrag atentia asupra catorva greseli care sunt sigur ca nu ai vrut sa le faci, dar se mai intampla !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...