Mergi la conţinut
alex dam

Donare Bani Pt Motocicleta

Recommended Posts

Salut fratilor,

De curand mia fost furata motociclteta.O sa fiu direct pe subiect daca se poate sa ma ajutati cu cat se poate sa imi donati niste bani pt. a imi cumpara alata este toata viata mea mersul pe doua roti va rog din tot sufletul suma max pe care as dori sa o strang rste 3000 euro daca se poate

Va multumesc

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Va salut si eu,

La initiativa fratelui motociclist nu m-am gandit sincer,asa ca voi profita din plin de acest post pentru a lansa si eu o rugaminte mare:daca se poate sa ma ajutati cu ce puteti si cu cat va lasa inima"Oameni Buni",ca sa-mi pot lua si eu o motocicleta pt, ca nu mai am de 5 ani de cand am vandut-o pe ultima din mare lipsa de bani.Mentionez tot pe aceasta cale ca sunt somer de 6 luni de zile (m-a lovit rau criza)si nu imi pot permite o motocicleta din bugetul meu si asa foarte sarac.

Va multumesc si va urez traditionalul:God Bless You All!!!!

Link la postare

Nu intra ca merge la muntele Athos.

Oricum este incredibil (lasand deoparte gluma) ce pot sa scorneasca unii pt. a cersi bani.

Vorba aceea "Mana intinsa care nu spune o poveste nu capata nimic".

Link la postare

mah fratii mei nu fac bahula stiu  ca ii extrem de rusinos ceea ce fac si da imi este rusine stiu ca la munca si nu la intinsu mainii dar nu il aveam numai de o luna era proaspat si de aceea am facut apel la voi poate ma ajutati cu cat puteti si povestea sta in felul urmator lam parcat in spate la un bloc ca mam dus seara in club si cand vin inapoi asta fiind pe la 3 dimineata nu il mai gasesc am sunat peste tot nimeni nu stie nimica cum o disparut asa nu stiu am sa postez si contul cat mai repede posbil dar odata vroiam sa stiu daca se poate ajuta in astefel de cazuri

Link la postare

Cine ii da bani de ulei si filtru¿??? Lasand gluma la o parte  este naspa ce ti s-a intamplat, dar nu cred ca o sa intample "minunea" asta, eu cand am vrut mobra i-am luat si inelu' de logodna lu' nevastamea si l-am vandut (ce nenorocit :D ), asa este cand nu iti ajunge, te sacrifici din toate partile, asa ca nu o sa iti dea nimeni bani dsa iti iei mobra. Bafta!

Link la postare

Salve ALEX! Daca aveai o problema de sanatate (FERESCA DUMNEZEU) era altceva, dar la ce spui tu sa te ajutam este cam aiurea! Sper din tot sufletul sa gasesti mobra!

Link la postare

mah fratii mei nu fac bahula stiu  ca ii extrem de rusinos ceea ce fac si da imi este rusine stiu ca la munca si nu la intinsu mainii dar nu il aveam numai de o luna era proaspat si de aceea am facut apel la voi poate ma ajutati cu cat puteti si povestea sta in felul urmator lam parcat in spate la un bloc ca mam dus seara in club si cand vin inapoi asta fiind pe la 3 dimineata nu il mai gasesc am sunat peste tot nimeni nu stie nimica cum o disparut asa nu stiu am sa postez si contul cat mai repede posbil dar odata vroiam sa stiu daca se poate ajuta in astefel de cazuri

penibiiiiil! cum sa cersesti asa frate? si cum sa lasi asa motoru ca sa te duci in club? eu te sfatuiesc sa renunti si la milogeala si la motociclism

Link la postare
 sa o strang rste 3000 euro daca se poate

He... he... Eu ma chinui sa strang bani sa imi iau motor, poate la anul pe vremea asta o sa reusesc sa am 2.000, din care sa iau si motor si echipament si sa imi mai ramana si pentru taxele de inmatriculare, dar nu... tu vrei peste 3.000!

Nu crezi ca sari calu'? Dar de club mai apoi, de unde vei avea bani?

Apropo... vezi ca la OrangeCountyChoppers mai fac astia motoare in scop umanitar, vezi poate te ajuta ei... milogeste-te la ei, poate faci rost de una nu de 3.000 ci de cel putin 100.000 si atunci vei putea sa rupi cluburile...

Link la postare

Bah! io (si altii) imi dau ou in ou sa am bani de o mobra de £650 si sa-mi platesc asigurarea lunara care ma rupe in portofel ,si asta cere €3000 de la noi!

Aroganta nu are limite! dar o mobra de €5-600 ce are? tre sa fie doar de dupa 2000? ca daca vrei sa ne explici ca vrei model nou ca sa poti face asigurare Casco,sunt sigur ca nu iti permiti!.

de multe ori,ma intreb ce se intampla in tara aia! unii doresc sa fie motocilisti sau vitrine de magazine?

Pe aici,foarte multi au d-astea noi.si mi-e mila de ei.si,nu primesc atata atentie cat primesc io in trafic.

dar,unii in Romania,am observat anul trecut:"ce Bah! ala are motor din 2003!" mare actiune!!! parca se astupa gropila in fata lui si se ridica saltele laterale cand o sa cada ca ursul!

pana iti trimitem noi 3000 ieuroni,pune mana pe lopata.altfel faci celulita,fara activitate. si stii,lopata poate fi ca o aventura.iti da adrealina. daca nu iti da nimeni de munca,fa niste transee in jurul blocului. iti pregatesti parcarea pt viitoarea mobra! Sa fii iubit!

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.