Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Vând Ipad Air (Ultima Generație 2013) Wi-Fi 128Gb Sigilat

Recommended Posts

După cum spune și titlul topicului, pun în vânzare cadoul perfect de sărbători (la un preț mai mult decât rezonabil) : un superb iPad Air culoare "Space Grey" (cel cu fața neagră) (descriere detaliată pe site-ul Apple), în cutie nedesfăcută, sigilată adică. E ultima generație de iPad, mai subțire, mai ușor, mai elegant, mai "deștept", mai performant (cine știe, cunoaște smile.png ). Pt. curioși, l-am primit cadou. L-aș păstra eu dar am deja un iPad 4 (generația precedentă) și momentan am alte priorități financiare.

Apple%20-%20iPad%20Air.png

eMag îl vinde cu mai mult de 3.600 RON.

Prețul meu (2.999 RON) care deja e foarte rezonabil, este negociabil în limita bunului simț. Trimit oriunde în țară prin curier rapid (la alegerea cumpărătorului). Dacă acesta (cumpărătorul, adică) e motociclist, voi scădea costul transportului din prețul negociat. Cu alte cuvinte, plătesc eu transportul din respect pt. un frate biker thumb.gif

Alte poze nu pun pt. că nu are rost. Cine este cu adevărat interesat e invitat să solicite poze și o să-i trimit cu toate detaliile dorite.

Am pus anunțul și pe alte site-uri așa că: primul venit, primul servit smile.png

Alte detalii poți cere aici pe forum - preferabil - sau la nr. 0766 470 444 (între orele 14 - 19). Dacă nu răspund la telefon lasă-mi SMS și te sun eu mai târziu.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.