Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Recommended Posts

NU SE MAI VINDE... SUNT SATUL DE FLAMANZI SI BAGATORI DE SEAMA !!! ROG A SE STERGE!!!!!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ofer 2000 euro ! 0761417771

ofer 2000 euro ! 0761417771

ok dar pastrez eu motorul :))) wtf !!!!

Link la postare

nu te supara omule..nu a fost cu intetia de a jignii . pur si simplu n-am mai multi bani .. atata tot ! 

...

Link la postare

ba frate ... am dat eu acum vreo 3 ani una ... iti arat poze cu ea si cred ca si cu contractu , pe care am dat-o cu 2500 euro :) pur si simplu nu`mi mai folosea imi luasem r1 , si ea statea degeaba . si era cu 3 ani in urma .. :) daca pt tn 2 sharome sunt 2 boabe .. inseamna ca suntem la alt nivel :D  nu e o replica este purul adevar . daca n-are omu bani ce vrei sa zica ? iti dau atat ca ... atat merita? nu .. iti da atat pt ca atat are! daca ar avea mai mult si-ar lua una noua 

Link la postare

Esti interesat de un schimb cu un Mercedes A-Class 160CDI ? Daca da, te rog sa ma contactezi la nr de tel 0742 952 800 pt mai multe detalii. INTRU EXTREM DE RAR PE FORUM !

Link la postare

poate niste foto mai decente ar mai ridica moralul cumparatorului,eu unul am intrat aici tocmai pentru ca imi caut 1000RR sau R1

Link la postare

poate niste foto mai decente ar mai ridica moralul cumparatorului,eu unul am intrat aici tocmai pentru ca imi caut 1000RR sau R1

...

Link la postare

Daca erau mai putin acid poate aveai cumparator acum om'le. Ce ti-a cerut colegul mai sus aveam sa-ti spun si eu, fotografiile alea nu fac nici cat o shaorma, degeaba-i motoru' de 3mii cand prezentarea este de doi lei... 

Da si tu o saorma la un pozar...

Link la postare

OK baietii, discutia a cam degenerat. Eu am ascuns tot ce a fost off topic. Va rog sa fiti respectuosi, nu va place ceva... se poate exprima omul (ce pretinde a fi cineva) intr-o maniera civilizata si fara insulte la adresa persoanei, doar suntem baieti mari...

:vinsent: Nu ma obligati s-o folosesc!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.