Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Inchiriere Dispozitiv De Indoit Teava

Recommended Posts

de-a lungul timpului ca posesor al mai multor motoare m-am lovit, in procesul de modificare sau accesorizare a acestora, de procesul de indoit teva - rotunda sau patrata de diferite dimensiuni, am apelat la diverse firme sau persoane pentru a le confectiona la preturi care pe mine personal mi-au lasat cu un gust amar (de, isi permit aceste preturi deoarece preturile la acest dispozitiv pe piata sa-l cumperi este destul de mare, iar de inchiriat pt 1-2 zile oricat am cautat pe net nu am gasit).

de ce isi permit preturile mari pt o bara indoita, sudata si polizata??? pentru ca AU dispozitiv de indoit teava!!! indemanare si simt tehnic majoritatea dintre noi il posedam, avem idei, ingeniozitate, dar ... NU AVEM "SCULA" de INDOIT TEAVA.

oricine, daca nu are in dotare o menghina, un flex, o bormasina, sigur are un prieten de la care sa le imprumute sau la care sa lucreze, mestereasca pt o zi! dar cauta o "scula" de indoit teava nu gasesti! cine o poseda are un Mic Monopol! Asa cred ei!

am confectionat, de fapt am comandat, un dispozitiv "3 in 1" pt indoi teava de 1 toll, 3/4 toll si profil patrat de 15 mm. 1 toll = 2.54 cm.

merge brici.

la cata teava e nevoie pt un cras bar sau rack-rile pt sidecase sau topcase, chiar cu "scula" inchiriata si bineinteles cu manopera voastra iesiti muuult sub jumatate din cel mai mic pret de pe piata.

este mobil, se prinde in menghina. vine cu prelungitor din teva pt a avea moment mare.

il dau spre inchiriere cu 50 ron/zi.

076.38.6666.0

post-67387-0-34594300-1386516907_thumb.j

post-67387-0-39936600-1386516925_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.