Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Vand Echipament De Protectie Barbat/dama

Recommended Posts

Va salut! Am de vanzare cateva echipamente de protectie. Am incercat sa dau cat mai multe detalii despre fiecare produs in parte, dimensiunile masurate ( cu metrul de croitorie ) precum si imagini suficiente, zic eu. Ca si idee pentru potentialii cumparatori am ~1.80m si 82kg.

Pentru intrebari, oferte, alte detalii va rog sa discutam pe P.M. Nu incarcati topicul cu aceleasi intrebari. Multumesc!

1. Costum piele naturala de bovina, destul de groasa, marimea XL.

Format din 2 piese: geaca si pantaloni, ce se leaga intre ele prin fermoar. In stare buna, uzura normala. Geaca are protectii spate, umeri, coate + cele mici gri de la piept. Pantalonii au slidere si protectii genunchi precum si buzunare pentru protectii coapsa. Geaca are un buzunar pe interior. Windproof,waterproof.

Am pozat si defectele costumului, mici puncte unde ori e zgariat ori e luata vopseaua. Cred ca a fost agatat de ceva. Mentionez ca nu e cazut.

Poate fi purtat de cineva pana la 85kg si 1.85m, depinde de conformatia si inaltimea fiecaruia.

Dimensiuni : 

Geaca  - Umeri : 54cm                                                                 Pantaloni - Lungime -pe exterior: 100cm

- Maneci pe exterior : 62cm                                                                             -pe interior : 74cm

-  Talie cu geaca inchisa : 48cm                                                        Talie : 46cm

PRET : 600 LEI

jdj3.jpg

fjfx.jpg

pnjt.jpg

91w9.jpg

c996.jpg

5i75.jpg

azt0.jpg

zewv.jpg

2. Costum textil Cycle Spirit marimea 50 ( pe pantaloni e trecut 50, pe geaca L)

Costumul e impecabil, purtat o singura data sa vad cum se comporta. Windproof, waterproof, breathable. Pe ploaie nu am mers cu el. Pantalonii au fermoar de legatura cu geaca. Mesada detasabila pentru ambele piese prin fermoar. E destul de calduros, cel putin pe anotimp de vara nu poti merge cu mesada pusa. Pantalonii au 2 buzunare iar geaca 6 ( 3 interiori, 3 exteriori) Costumul nu are protectii dar are buzunare pentru acestea la coate, umeri, spate, genunchi, coapsa. Pantalonii, cureaua si geaca prezinta si elemente reflectorizante. Geaca se poate regla in talie si la maini avand curelusee cu arici. La greutatea de acum - 82kg- pantalonii intra cam la fix fara mesada.

Dimensiuni 

Geaca : Umeri 52cm                                     Pantaloni : Lungime 110cm pe exterior, 83cm pe interior

Maneci 62cm                                                    Talie : 45cm                                   

Inaltime 61cm

Talie : 54cm ( se mai poate strange)

PRET : 500 LEI

l6ea.jpg

fsyi.jpg

5svu.jpg

3. Geaca Dama Probiker Passion din piele de capra marimea 34

In stare foarte buna, uzura minima. Purtata foarte putin.Mai jos am pus si un link cu detaliile gecii. In plus are montata o protectie spate soft.Singurul defect al gecii: s-a decolorat vopseaua. Era neagra. Am observat ca de problema asta s-au lovit foarte multi posesori. In rest foarte buna.

PRET : 350 LEI

link geaca :http://motorai.ro/probiker-passion--product--207028

yk5r.jpg

qevj.jpg

4. Casca MT Thunder Roadster Pink  S

Cumparata in iulie anul curent si purtata cu cagula in jur de 500 km. In interior miroase a nou. A obtinut 4 stele la testele SHARP http://sharp.direct.gov.uk/testhelmetlist?sharp-make=460&sharp-model=Thunder&sharp-type=2&sharp-rating=1&discontinued=1 .

Prezinta 2 zgarieturi ce se vad in poza precum si cateva mici finute pe viziera ( a cazut pe scari)

Are noseguard, chinguard, interior detasabil, husa si carticica.

PRET: 300 LEI

ybsg.jpg

xsgc.jpg

l7hz.jpg

wf5u.jpg

5. Armura Supershield marime XL.

In stare foarte buna. Nu este cazuta, zgariata sau rupta. Purtata mai rar, prin oras.

PRET: 150 LEI

jb5v.jpg

tz03.jpg

Contact pe PM sau la +40 754 807 569

Bucuresti - Militari

Trimit si in provincie cu ce doreste cumparatorul.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.