Mergi la conţinut

Intrunirea Clubului Motoveteranilor 2014 Calimanesti-Caciulata 30 Mai - 1 Iunie


Dan Rosca

Recommended Posts

nu cred ca am jignit mai mult decat am fost jignit. exact cum e in romania e si la noi in club!

din acest moment eu nu mai comentez nimic, pur si simplu nu are rost.

Si foarte bine faci. Ai comportamentul unui adolescent. Cam slobod de gura si infigaret. Nu stiu cine esti dar dupa cum scrii cam lasa de dorit atitudinea ta. Sper sa gresesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Bunu a zis ca el se descurca cu cazarea.

 

Simi ,chiar daca nu-mi fac rezervare,voi veni si am si votat.Prietenu Rosca nu m-a pus pe lista.Moeciu.Asta pentru a fi cosecvent cu votul.Adevarul este ca oriunde o fi ,o fi frumos si bine.Daca ar fi fost dupa mine gaseam un mare loc pe langa sau in interiorul Deltei Dunarii.Pace si concordie.

 

 

 

 Vad ca a disparut de pe lista Nea Ion din Gaesti.

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

01. Dan Rosca. .............Calimanesti

02. Simi Asandei ..........Calimanesti

03. Catalin Bunghiuz......Cheile Gradistei

04. Adi Papacica ...........Calimanesti

05. Dan Popescu ...........Moeciu

06. Stefan 45..................Calimanesti

07. Orlando.....................Calimanesti

08. Dragos 1972.............Moieciu

09. Bogdan Harea .........Calimanesti

10. Marian Popescui

11. Toni Banciog.............Calimanesti

12. Silviu ytu 60......unde hotărâse majoritatea EXCLUS Cheile Gradistei

13. Sorin Nitescu

14. Ducu Topgun

15. Doru 1900

16. Dan Anghel .... conf. majoritatii, cu plus pt. Calimanesti

17. Doru Master

18. Raul Rul

19. Ivan Pedala

20. Pui de urs

21. Zigzag........................Moieciu

22. Silvia

23. Florin

24. Sorin 56 .................Calimanesti

25. Mirel_a ...................Calimanesti

26. Emil Constantinescu

27. Daniel 54 ................Calimanesti

28. Petrica Bacau

29. Adi Bujie. ................Calimanesti

30. Nicu Craiova

31. Valeriu Alexa

32. Pedros. ...................Calimanesti

33. Cristian Andrei Bv.

34. Cristi Valeni

35. Luigi Luv. ............... Calimanesti

36. Ioan Ghita

37. Balumotociclistu ... Calimanesti

38. Costel Vatafu

39. Marin Mircea ..........Moeciu

40. Nea Ion Gaesti 

Lista actualizata se afla la pag. 35, si o voi completa de cate ori va fi nevoie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Petrica vine oriunde se tine intrunirea. Ar fi bine sa incercam sa-i anuntam si pe cei care au fost inscrisi de prieteni, ca locatia pare a fi alta. Iar cei care au votat alta locatie sa precizeze daca sunt interesati sau nu de Calimanesti (locatie ce pare a se contura)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O camera sigur, posibil 2, pentru Eduard Gott prietenul lui Petrisor de la Bacau.

 A fost si la Sacelu. In cursul zilei de azi se hotaraste daca sunt 2 camere, urmand sa depuna avans in cont

Ca si optiune este pentru Calimanesti

 

Am vorbit si sunt 2 camere, avansul il va depune maine in cont

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sxn 666

Adaugat Azi, 10:43 AM

Eu mi-as fi dorit de aceasta data undeva in Moldova...altfel, am votat Cheile Gradistei.

Eduard Gott e pe lista !

Si eu ma gandeam asa, dar... poate data viitoare.

" Undeva in Moldova" trebuie sa recunoasteti ca este f. vag ! Si mai este problema distantei, dispare ideea cu centrul tarii, dificil pt cei din vest !
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sxn 666

Eu mi-as fi dorit de aceasta data undeva in Moldova...altfel, am votat Cheile Gradistei.

" Undeva in Moldova" trebuie sa recunoasteti ca este f. vag ! Si mai este problema distantei, dispare ideea cu centrul tarii, dificil pt cei din vest !

 

Imi permit sa fac o sugestie pentru  anul viitor.

 Lepsa - judetul Vrancea

La 5km de Lepsa in satul Greşu se gaseste Motel Flora

Pentru cazare  18 camere cu 2 locuri iar la parter un restaurant cu 150 locuri.

In cadrul complexului functioneaza si Pensiunea Sporul cu 17 camere si in curind Pensiunea Flora-B cu 12 camere

Deci un total de 47 de camere. 

TARIF

Camera Dubla (18) 2 persoane 50.00 RON

Mic dejun +15.00 RON / persoana

Demipensiune (prânz) +50.00 RON / persoana

Demipensiune (cină) +40.00 RON / persoana

Pensiune completă +65.00 RON / persoana

Cred ca este o optiune de luat in considerare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi permit sa fac o sugestie pentru  anul viitor. Lepsa - judetul VranceaLa 5km de Lepsa in satul Greşu se gaseste Motel FloraPentru cazare  18 camere cu 2 locuri iar la parter un restaurant cu 150 locuri.In cadrul complexului functioneaza si Pensiunea Sporul cu 17 camere si in curind Pensiunea Flora-B cu 12 camereDeci un total de 47 de camere. TARIFCamera Dubla (18) 2 persoane 50.00 RONMic dejun +15.00 RON / persoanaDemipensiune (prânz) +50.00 RON / persoanaDemipensiune (cină) +40.00 RON / persoanaPensiune completă +65.00 RON / persoanaCred ca este o optiune de luat in considerare.

Daca pensiunea sporul este gata pana in Septembrie-Octombrie poate mai facem o a doua ieseala chiar anul asta.

Ar merita nu??

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai Focurile  vii de la Andriesu,cascada Putna,Pasul Ojdula,Inclinata de la Comandau.Tara Vrancei este super.Da peste tot  e super.Sa nu zica funu ca Comandau nu-i in Vrancea.Ca nu-i.E p-aproape.

 

casa babei vrancioaia, tabara de la galaciuc, tulnici, drumul de la putna la soveja unde poate fi vizitat mausoleul. in drum catre vizitarea mausoleului de la marasti se poate vizita casa lui mos ion roata din campuri, cramele de la panciu si odobesti.

iar drumul de la gresu la ojdula nu suporta comparatie cu niciun drum din tara ca frumusete, salbaticie, spectaculozitate!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casa babei vrancioaia, tabara de la galaciuc, tulnici, drumul de la putna la soveja unde poate fi vizitat mausoleul. in drum catre vizitarea mausoleului de la marasti se poate vizita casa lui mos ion roata din campuri, cramele de la panciu si odobesti.

iar drumul de la gresu la ojdula nu suporta comparatie cu niciun drum din tara ca frumusete, salbaticie, spectaculozitate!

Intr-adevăr zona este superba si multe locuri de vizitat, dar pentru crame ne trebuiesc câteva microbuze sau măcar un autocar in așa fel încât sa facem si ceva degustări.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hei! voua vi s-a facut de venit pe la Galati si nu stiti cum! Tocmai acum, cand m-am hotarat si eu sa trec "granitele" judetului!

Daca va hotarati pentru la toamna, spuneti din timp si ne interesam ... prin vecini!

 

 

... dar pentru crame ne trebuiesc câteva microbuze sau măcar un autocar in așa fel încât sa facem si ceva degustări.

Si ... pana atunci, poate vine "muntele la Mahomed", adica la Calimanesti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...