Mergi la conţinut

Intrunirea Clubului Motoveteranilor 2014 Calimanesti-Caciulata 30 Mai - 1 Iunie


Dan Rosca

Recommended Posts

salutare !

Am tacut pana acum.... in al 12-lea ceas, deoarece nu imi stiam programul. 

Vineri voi ajunge si eu, ... ora, depinde de ploaie...si starea tot asa:  -ud/uscat. :)

Voi sta pana sambata dupaamiaza..... doar asa pot.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara,

Maine,dupa-amiaza,dupa-servici o iau din loc catre Calimanesti (~16-17).

Daca mai pleaca cineva pe la orele respective rog a da un pm,caci e mai frumos parca in mai multi.

Pe aceasta cale vreau sa va spun ca vine si o masina in acelasi timp si daca aveti bagaje ce nu va sunt necesare pe motor si/sau va incomodeaza,le puteti depozita in masina pana la

Calimanesti.

 

Astept PM daca exista doritori.

 

O seara faina!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Vineri voi ajunge si eu, ... ora, depinde de ploaie...si starea tot asa:  -ud/uscat. :)

Voi sta pana sambata dupaamiaza..... doar asa pot.

Tizule, te asteptam.

Pentru cei care pleaca maine spre Calimanesti, intalnirea la 8,30 in benzinaria Petrom de langa Mc"Donalds Militari ( Metro )

La ora 9,00 plecarea.

S-au anuntat pana acum:

- Dan Rosca

- Dragos 1972

- Bogdan Harea

- Marian Popescu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tizule, te asteptam.Pentru cei care pleaca maine spre Calimanesti, intalnirea la 8,30 in benzinaria Petrom de langa Mc"Donalds Militari ( Metro )

La ora 9,00 plecarea.

S-au anuntat pana acum:

- Dan Rosca

- Dragos 1972

- Bogdan Harea

- Marian Popescu

- Marian Mijaica
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa ne intersectam pe drum daca ajung pe autostrada inaintea voastra.

In caz ca ma ajungeti din urma nu stati dupa mine ca fac opriri dese si merg incet sa savurez prima iesire pe anul asta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O noua cere de admitere in Clubul Motoveteranilor
Chivulescu Alexandru nascut 1951 posesor carnet cat A din 1970 si posesor de motocicleta Kawasaki VN800.

Mirela Cojocariu nascuta 1975 posesoare carnet moto din 2012 si moto Honda CBF600SA inscrisa la simpatizanti.
Croitoru Costin nascut 1985 posesor cat A din 2013, si moto Transalp, simpatizant.
.
Membrii noi Corcodil Ioan nascut 1954 CimpuLung Moldovenesc, carnet moto 1976 si posesor de Vstrom 1000 si
Vatafu Costica din Galati nascut 1967 posesor cat A din 1990, si motor Yamaha TDM850.

.

post-6386-0-36711500-1401560928_thumb.jp

post-6386-0-20691000-1401562496_thumb.jp

post-6386-0-42292100-1401563219_thumb.jp

post-6386-0-92013100-1401563524_thumb.jp

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista eliminări. Cei care nu au putut venii nu sunt eliminați ci sunt pe o lista a membrilor inactivi pentru un an de zile. Motive sunt multiple si clubul nu elimina pe nimeni. Fiecare va trebui sa-si clarifice situația. Anul acesta am reușit sa asiguram 6 (șase ) locuri free cu servicii complete. Pentru la anul încercam mai mult. Sa ne vedem sanatosi cu toții in anii care urmează.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...