Mergi la conţinut

Intrunirea Clubului Motoveteranilor 2014 Calimanesti-Caciulata 30 Mai - 1 Iunie


Dan Rosca

Recommended Posts

Am ajuns cu bine si noi, gorjenii, inclusiv neintarcatul SxN ATW, pe care l-am depus in stare de functionare la domiciliul din Slatioara si galateanul Costica Vatafu (adoptat de mine inca inainte de anii '90), care a ajuns cu noi la Gorj! Singurul cu defectiuni la sistem sint io, avind sonorul diminuat aproape de "mute"...probabil din cauza sucului rece! :drunk:

Felicitari organizatorilor, noi ne-am simtit excelent!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am mai ars ceva gaz pe Valea Oltului in sus spre Brasov, apoi am coborat pe DN. Am ajuns acasa in Bucuresti la ora 16,15 sanatos, voinic, cu ,mandra' intreaga si nevatamata. M-a plouat un pic dar nu de speriat. Poze mai tarziu...sa imi trag sufletul.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am ajuns si noi de vreo ora ca ne-am oprit la shopingareala.Nu am prins nici macar o picatura de ploaie.Dimpotriva, a fost soare.

Ce pot sa spun e ca a fost cea mai reusita ,mai  frumoasa si mai sanatoasa iesire de pana acum.Felicitari organizatorilor pentru efortul depus si mai ales pentru ca au reusit sa obtina 6 locuri gratis.Multumim DJ-ului pentru muzica frumoasa si tare pentru ca astfel am si eu cateva zile de liniste,Cici avand volumul la minim pentru ca s-a straduit sa acopere muzica cu vocea ei suava si cristalina de vuvuzea. :laugh:

Nu in ultimul rand multumiri lui Mariana,maseuza pentru .....profesionalism desigur.

 

post-42411-0-17205000-1401637252_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...Multumim DJ-ului pentru muzica frumoasa si tare pentru ca astfel am si eu cateva zile de liniste,Cici avand volumul la minim pentru ca s-a straduit sa acopere muzica cu vocea ei suava si cristalina de vuvuzea. :laugh:

...

Sa-nteleg ca asta e cauza pentru care si volumul vocii mele tinde usor spre 0 barat?!

Ptiu drace, si io care credeam ca de la suc mi se trage defectu'! :thumbup:

 

Si citeva poze, ce-i drept, cam subtire anul asta la capitolul poze, fiindca am avut in sfirsit si io de lucru!

https://plus.google.com/photos/115535409735507317956/albums/6019986963609651329?banner=pwa

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fara ploaie, dar cu vant puternic, am ajuns cu bine. Totul in regula. Si pe aceasta cale, multumesc organizatorilor si tuturor celor care au putut face ca acel lucru sa se intimple, servicii gratuite. Multumesc frumos si sa ne vedem sanatosi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Bacaul a ajuns acasa cu bine! Super intalnire, atmosfera senzationala, organizare de exceptie!

 Multumim organizatorilor si asteptam cu interes urmatoarele evenimente. 

 

Ne bucuram ca ati ajuns cu bine!

Sa ne revedem sanatosi!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragilor,ma bucur nespus ca ne-ati primit printre voi,va multumesc!A fost o intalnire pe cinste,sunteti toti oameni de nota 20 ce stiu sensul cuvantului a te distra!

Astept cu mare interes sa va cunosc in continuare!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O veste trista trebuie sa va comunic......

La 23 de km de casa... de la Tihuta spre Vatra Dornei Buzila Constantin a intrat pe contrasens si s-a izbit de o masina decedand pe loc.

Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei! 

Clubul motoveteranilor a mai pierdut un camarad...... 

 post-32229-0-76717200-1401645401_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si noi, cei din Galati am ajuns cu bine acasa! 

Iar eu, personal, pentru ca nu sunt mentionata la ... "O veste trista trebuie sa va comunic......" vreau sa multumesc celor care m-au insotit, ajutat si invatat atat de multe in acest drum! Datorita lor sunt acum acasa. Si multumesc si pentru primirea facuta la intrunire tuturor celor din Clubul Motoveteranilor! Am atat de multe de invatat de la voi!

 

Condoleante familiei greu incercate!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O veste trista trebuie sa va comunic......

La 23 de km de casa... de la Tihuta spre Vatra Dornei Buzila Constantin a intrat pe contrasens si s-a izbit de o masina decedand pe loc.

Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei! 

Clubul motoveteranilor a mai pierdut un camarad...... 

 attachicon.gifpost-42176-0-29111300-1401528476.jpg

condoleante familiei si Dumnezeu sa-l odihneasca

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca este o greseala cu acel numar de inmatriculare de sub avatarul tau :-)))))

O veste trista trebuie sa va comunic......

La 23 de km de casa... de la Tihuta spre Vatra Dornei Buzila Constantin a intrat pe contrasens si s-a izbit de o masina decedand pe loc.

Dumnezeu sa-l odihneasca! Condoleante familiei!

Dumnezeu sa.i ierte pacatele!!
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...