Mergi la conţinut
Dan Rosca

Intrunirea Clubului Motoveteranilor 2014 Calimanesti-Caciulata 30 Mai - 1 Iunie

Recommended Posts

Comisionul este pe operatiune. Am scos 4500 pt avans si i-am pacalit. :thumbup:

OK, eu am intrebat la banca si am inteles ca au comision de 2 lei la suta de lei retrasa. Deh ... limba romana si carnea de porc...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

naspa

bree, modificam si noi titlul din Calimanesti in Calimanesti-Caciulata ca hotelul e in statiune nu in orasul Calimanesti.

Iaca: http://www.oltextur.ro/romania/calimanesti-caciulata/

personal, si mi-am petrecut cel putin 3-4 vacante in rm valcea, stiu din totdeauna de calimanesti-caciulata. si din ce am observat chiar si "bastinasii" le considera una si aceeasi.  titlul este ok.

Link la postare

Lucheze si ceilalți participanți din zona care nu doresc cazare va rog sa va înscrieți si voi pentru a definitiva lista si a putea determina spațiul necesar pentru petrecere, insigne, surprize, etc.

Merci

Link la postare

Una camera matrimoniala si pentru mine cu mic dejun si piscina inclusa pt.doua persoane(eu si sotia)pe numele Buzila Ovidiu Adrian..Sosire vineri plecare duminica.

Multumesc.

Link la postare

Una camera matrimoniala si pentru mine cu mic dejun si piscina inclusa pt.doua persoane(eu si sotia)pe numele Buzila Ovidiu Adrian..Sosire vineri plecare duminica.

Multumesc.

Bine ai venit printre noi.

Pentru rezervare va trebui sa achiti un avans de 100 lei si sa confirmi plata pe PM sau la telefon, ai toate datele in josul paginii 1.

O zi cat mai buna

Link la postare

noutati  

Intrunire Clubul Motoveteranilor Calimanesti-Caciulata 30 mai-1 iun

Pentru pensionarii cu venituri reduse am obtinut un pret de 45 ron cazare pers/zi

la asta se adauga optional 10 ron mic dejun si 10 ron intrare multipla la piscine pers/zi 

De aici rezulta un total de 120 ron de pers/eveniment (doua nopti cazare, doua mic dejun si piscina in ziua de sambata 31 mai)

Pana in acest moment sunt 88 de participanti, de la ceilalti inscrisi asteptam confirmarea platii avansului. 

Va sateptam cu mic cu mare tineri si batrani pe toti iubitorii de motociclism.

Link la postare

Intrucat eu lucrez in ture si in perioada amintita si-a anuntat plecarea in concediu un coleg, va trebui sa renunt la intalnire. Rog sa ma scoateti de pe lista. Daca intervin modificari de program anunt aici. Multumesc.

Link la postare

Salutare,

Am pieptanat rapid topicul dar nu am reusit sa ma dumiresc daca exista posibilitatea de a pune cortul pe langa voi

Link la postare

Salutare,

Am pieptanat rapid topicul dar nu am reusit sa ma dumiresc daca exista posibilitatea de a pune cortul pe langa voi

Trebe sa fie si loc de cort Nicule.

Link la postare

La cateva sute de metri de parcarea hotelului, pe partea cealalta a soselei exista un camping dotat cu casute ieftine (nu mai tin minte pretul) cu aceeasi administrare ca si hotelurile si unde eventual se pot pune si cateva corturi. Sunt grupuri sanitare si cateva bazine in aer liber. In jurul hotelurilor sunt spatii verzi intretinute si camparea este exclusa.

Link la postare

Salutare,

Am vazut dicutitia de pe acest forum. Eu sunt din Calimanesti si as putea sa va pun la dispozitie unul dintre terenurile pe care le detin unde sa faceti un gratar sau sa puneti cateva corturi, fara nicio obligatie financiara din partea voastra. 

Cele doua terenuri sunt imprejmuite cu gard dar nu au acces la apa sau curent electric. Unul dintre ele este situat la aprox. 300 m de soseaua principala si se poate ajunge destul de usor cu orice tip de vehicul iar celalalt la aprox. 1.5 km de soseaua principala si se poate ajunge la el cu motociclete mai inalte tip enduro-turing sau cu masina mai inaltata gen Logan. Cel de-al doilea are o priveliste mai buna, se poate vedea o parte din Calimanesti si Oltul inspre Valcea, fiind intr-o zona mai inalta si oarecum izolata, langa o padure.

Sau poti campa aici.

Link la postare

Salutare,

La pag. 59 ai chiar si poze cu zona de casute si camping ( de camping nu suntem siguri pt. ca la data recunoasterii era totul inchis cu bariere, etc.si nu am reusit sa vedem tot ).

Link la postare

Bogdan, te rog sa completezi si la mine: 1/2 camera dubla (in camera cu Dragos1972) incepand de vineri si pana duminica + mic dejun + piscina cu intrari multiple.

Multumesc.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.