Mergi la conţinut

my new toy


Recommended Posts

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bun venit in randul yamahistilor albastri....nu uita....regula nr 1 daca ai r6 sau r1....FARA NR DE INMATRICULARE VIZIBIL....asta se aplica ptr mobrele de orice culoare dar pe albastre da cel mai bine si sint mult mai puternice asa.... :D

Am vazut mobra in realitate....si tare curios sint ce protectie ofera geamul ala ceva mai ciudatel.

ps: bravos ptr statul in ploaie ptr poza in timp ce aricii din spate se zgribuleau in garaj.....e cumva cozo si trancaniciu ariciu? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit in randul yamahistilor albastri....nu uita....regula nr 1 daca ai r6 sau r1....FARA NR DE INMATRICULARE VIZIBIL....asta se aplica ptr mobrele de orice culoare dar pe albastre da cel mai bine si sint mult mai puternice asa.... :D

Am vazut mobra in realitate....si tare curios sint ce protectie ofera geamul ala ceva mai ciudatel.

ps: bravos ptr statul in ploaie ptr poza in timp ce aricii din spate se zgribuleau in garaj.....e cumva cozo si trancaniciu ariciu?  :D

ms man , oricum suportul de nr si semnale d spate nu il am :) ...cat despre poza trancanici tocmai plecase din cauza ploii :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hehehe... lumina aia din garaj e facuta de fzr-ul meu... ca noi nu are bec.... :D marfa bicicleta asta... pacat ca nu stie el sa o conduca ... :P :P invatza sa iei examenu ca altfel nu ai facut nici o smecherie si nu cred ca vrei sa alergi ca mine cu dosaru prin tribunale :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
:aggressive:  :aggressive: FELICITARI PT ACHIZITIE SI INCERC DIN RASPUTERISA FAC UN PAS IDENTIC CU AL TAU....RS 125-R6 VARA VIITOARE.

CUM A FOST AI AVUT DIFICULTATI DIN CAUZA DIF DE CP?

    BAFTA SI MULTI MII DE KM CALARE PE BIJUTERIE :beer:  :beer:  :beer:

momentan nu am avut probleme dar nici nu am folosito la max :) , in primele zile ce ma speriat de vreo 2 ori pe curbe ca am luato cam tare mai si plouase si o cam luase razna . chestia e sa o iei incet ca e mare diferenta dintre 125 si 600.ms mult si sper sa iti iei si tu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:aggressive:  :aggressive: FELICITARI PT ACHIZITIE SI INCERC DIN RASPUTERISA FAC UN PAS IDENTIC CU AL TAU....RS 125-R6 VARA VIITOARE.

CUM A FOST AI AVUT DIFICULTATI DIN CAUZA DIF DE CP?

    BAFTA SI MULTI MII DE KM CALARE PE BIJUTERIE :beer:  :beer:  :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

mee2, acelasi pas trebuia sa fac si eu anul acesta.. dar ramane pt la primavara :focus:
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D  :D hai ariciule dac poti spune-ne cam cat consuma la mers frumos???bineinteles dac ai mers frumos cu dansa :focus:  :D

sincer habar nam ....dar se cam duc banii de benzina (oare de ce :D ) , nu am stat sa vad un consum si nici sa merg frumos , nu prea ma intereseaza in gen ...bani sa fie :) ....acum tre sa ii schimb si uleiu ca am facut 3 mii de km

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...