Mergi la conţinut

my new toy


Recommended Posts

  • Răspunsuri 60
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:aggressive:  :aggressive: arciule....am si eu o rugaminte...dac ai putea sa pui ceva poze cu motoru aici si cu tine pe el....daca se poate repet...!? :beer:  :beer:

nu prea am poze ca nu am stat inca de sedinte foto ...oricum mai bine iei de pe site lor ca au poze mai artistice eventual cu r6 2006 ca este cea mai asteptata motoreta pe magheru la vara

ce banuieli ma ??hai keluleee spune si tu ca ma stii ....hai carbone si u ma cunosti ....nuuuu , nu vreau sa ma alungati ....:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ariciu state in casa si nu se plimba ca cica ii se stricase r6-le 2004... Noroc cu mirciulik ca i-a dat o siguranta de 30 sa o puna in locul alteia arse ca de nu statea ariciu toata vara cu motoru in garaj si nu zicea la nimeni ca nu mai merge numai sa nu radem de el :D hahahahahaha Haisa bem pt carbone si noua lui nevasta ariciule, u too mirciulik

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ariciu state in casa si nu se plimba ca cica ii se stricase r6-le 2004... Noroc cu mirciulik ca i-a dat o siguranta de 30 sa o puna in locul alteia arse ca de nu statea ariciu toata vara cu motoru in garaj si nu zicea la nimeni ca nu mai merge numai sa nu radem de el :D hahahahahaha Haisa bem pt carbone si noua lui nevasta ariciule, u too mirciulik

:Jumpy: asa ai facut ma ariciule? nu am decat un cuvant de spus: "dumbass"
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care de fapt a fost rosu , si cu peste 50 km peste viteza legala si neoprit la semnalul agentului de circulatie ...si cam atat

oricum cam aiurea a fost treaba dar a trecut

kelu yo am vazut ca nu dadea nici un semn da nam treaba cu mecanica deloc deloc....dar in schimb imi place sa intreb si sa invat.....nu te lua dupa astia si nu mai provoca offtopicuri :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care de fapt a fost rosu , si cu peste 50 km peste viteza legala si neoprit la semnalul agentului de circulatie ...si cam atat

oricum cam aiurea a fost treaba dar a trecut

kelu yo am vazut ca nu dadea nici un semn da nam treaba cu mecanica deloc deloc....dar in schimb imi place sa intreb si sa invat.....nu te lua dupa astia si nu mai provoca offtopicuri :D

esti offtopic :D dao ma naibii de treaba ca nu trebuie sa stii mecanica sa te prinzi ca ti s-a ars o siguranta.

pai cu politia ai scapat ieftin la cate ai facut, poate va mai aud ca va plangeti de politia romana :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...