Mergi la conţinut
Autentifica-te  
ariciu

my new toy

Recommended Posts

gata dupa 2 luni aproape de cand am vandut aprilica de 125 am reusit sa imi iau r6 din 2004 .....e super tare merge perfect si are doar 2000 de km .....offf un vis realizat ....acum sper doar sa iasa soarele

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Bun venit in randul yamahistilor albastri....nu uita....regula nr 1 daca ai r6 sau r1....FARA NR DE INMATRICULARE VIZIBIL....asta se aplica ptr mobrele de orice culoare dar pe albastre da cel mai bine si sint mult mai puternice asa.... :D

Am vazut mobra in realitate....si tare curios sint ce protectie ofera geamul ala ceva mai ciudatel.

ps: bravos ptr statul in ploaie ptr poza in timp ce aricii din spate se zgribuleau in garaj.....e cumva cozo si trancaniciu ariciu? :D

Link la postare
Bun venit in randul yamahistilor albastri....nu uita....regula nr 1 daca ai r6 sau r1....FARA NR DE INMATRICULARE VIZIBIL....asta se aplica ptr mobrele de orice culoare dar pe albastre da cel mai bine si sint mult mai puternice asa.... :D

Am vazut mobra in realitate....si tare curios sint ce protectie ofera geamul ala ceva mai ciudatel.

ps: bravos ptr statul in ploaie ptr poza in timp ce aricii din spate se zgribuleau in garaj.....e cumva cozo si trancaniciu ariciu?  :D

ms man , oricum suportul de nr si semnale d spate nu il am :) ...cat despre poza trancanici tocmai plecase din cauza ploii :)

Link la postare

hehehe... lumina aia din garaj e facuta de fzr-ul meu... ca noi nu are bec.... :D marfa bicicleta asta... pacat ca nu stie el sa o conduca ... :P :P invatza sa iei examenu ca altfel nu ai facut nici o smecherie si nu cred ca vrei sa alergi ca mine cu dosaru prin tribunale :(

Link la postare

sa o stapanesti sanatos si nu te plimba cu ea fara carnet. Dexter stie ...

@dexter > mi-e dor de o liniuta cu tine. Cu mopedu' :)

Link la postare
Felicitari pentru achizitie, am vazut mobra si mi-a placut, usurel cu gazu ca e scump :)

ms , dap e foarte frumoasa :throb: si fugeeee tareee

Link la postare

cand fuge tare cade si mai tare... asa ca nu uita putinele grame de experienta pe care deabea le-ai acumulat si lasa tu fugitu tare...ia fugi tu tare si invatza carticica aia ca e sfanta si e tot ce trebuie sa faci tu acum... bafta si asfalt uscat...

Link la postare
Foarte frumoasa !!! sa o stapanesti sanatos , si multi km fara incidente !!!

ms mult ...pan acu e totu ok sper si in continuare sa fie la fel

Link la postare
ms mult ...pan acu e totu ok sper si in continuare sa fie la fel

ff frumoasa,cred ca am vazut`o live,ieri la cursa la amckart?sau fac o confuzie?

bafta

Link la postare
ff frumoasa,cred ca am vazut`o live,ieri la cursa la amckart?sau fac o confuzie?

bafta

dap , eram acolo

Link la postare

:aggressive::aggressive: FELICITARI PT ACHIZITIE SI INCERC DIN RASPUTERISA FAC UN PAS IDENTIC CU AL TAU....RS 125-R6 VARA VIITOARE.

CUM A FOST AI AVUT DIFICULTATI DIN CAUZA DIF DE CP?

BAFTA SI MULTI MII DE KM CALARE PE BIJUTERIE :beer::beer::beer:

Link la postare
:aggressive:  :aggressive: FELICITARI PT ACHIZITIE SI INCERC DIN RASPUTERISA FAC UN PAS IDENTIC CU AL TAU....RS 125-R6 VARA VIITOARE.

BAFTA SI MULTI MII DE KM CALARE PE BIJUTERIE :beer:  :beer:  :beer:

momentan nu am avut probleme dar nici nu am folosito la max :) , in primele zile ce ma speriat de vreo 2 ori pe curbe ca am luato cam tare mai si plouase si o cam luase razna . chestia e sa o iei incet ca e mare diferenta dintre 125 si 600.ms mult si sper sa iti iei si tu

Link la postare

:beer: mersi r6 sigur imi iau da cred ca ceva mai in varsta 2000,2001 si mai multi km........ariciule presupun ca ai facut ceva km cu ea..am o intrebare:daca mergi frumos cu ea(schimbi in turatii mai joase cam cat papa bijuteria???daca ai ideee....

ps. abia astept vara viitoare sa am de cine sa am grija... :jump::jump:

Link la postare
:aggressive:  :aggressive: FELICITARI PT ACHIZITIE SI INCERC DIN RASPUTERISA FAC UN PAS IDENTIC CU AL TAU....RS 125-R6 VARA VIITOARE.

BAFTA SI MULTI MII DE KM CALARE PE BIJUTERIE :beer:  :beer:  :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

mee2, acelasi pas trebuia sa fac si eu anul acesta.. dar ramane pt la primavara :focus:

Link la postare
Oaspete Johnny Bravo

Pune mana pe carte sa iei odata examenul ala. Poate il dam impreuna in noiembrie.

Link la postare
:D  :D hai ariciule dac poti spune-ne cam cat consuma la mers frumos???bineinteles dac ai mers frumos cu dansa :focus:  :D

sincer habar nam ....dar se cam duc banii de benzina (oare de ce :D ) , nu am stat sa vad un consum si nici sa merg frumos , nu prea ma intereseaza in gen ...bani sa fie :) ....acum tre sa ii schimb si uleiu ca am facut 3 mii de km

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.