Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Suzuki Vx 800 1995

Recommended Posts

Suzuki VX 800 din 1995, adus din Germania in 2008 eu fiind primul proprietar in RO.Este in stare mecanica foarte buna, iar optic nu prezinta niciun defect major; doar cateva minore,datorate varstei.In aprilie 2013 a suportat: cauciucuri noi (Michelin Pilot Road 2 - DOT 2012 ), baterie boua,  servisare furca(simeringuri + schimb ulei), schimb placute frana spate, ulei + filtru, lichid frana, antigel, bujii.Filtrele de aer nu am mai apucat sa le schimb, dar le am si le ofer viitorului proprietar.Ca imbunatatiri, se pot vedea in foto: topcase, cric central, crashbar-uri inox, parbriz inalt.La capitolul km,,stiu, nu o sa ma creada nimeni, insa n-am ce sa fac, atat arata-atat scriu  : aprox. 27000.Cel care va veni sa o vada, probabil se va convinge dupa inspectia optica de faptul ca nu am uitat vreun ''0'' la sfarsitul kilometrajului sau de vreun ''1'' la inceput..  smile.png.Ar mai necesita in primavara, in afara de schimbul filtrelor de aer, o sincronizare a carburilor - am sarit-o anul trecut, pt ca nu parea necesara.

Pretul este 1500 euro, dar fix.Consider ca este un pret corect pentru ce ofer.Poze mai concludente decat aceasta din pacate nu am, dar cred ca o vizionare e cea mai indicata.( poza este facuta prin vara 2013 )

Contact:  0722.236.361 - George.Motocicleta este in Bucuresti, cazata in zona Eroii Revolutiei;ne putem intalni si in timpul zilei, cu un telefon cu 2-3 ore inainte.

PS: ITP este valabil pana in 07.2015, iar RCA pana undeva in mai 2014, parca.Oricum, ideea era ca se poate face o plimbare de test cu ea fara probleme.Vreme sa fie.

Attached Thumbnails
  • post-40279-0-35341800-1389369073_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.