Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Module Electronice Retrofit

Recommended Posts

Va salut si bine v-am gasit,

Eu realizez niste module electronice pentru autoturisme, care pot prezenta interes si in zona Moto.

Nu am facut inca testele finale pe motociclete, de aceea am o rugaminte la cineva doritor de a pune la dispozitie motocicleta proprie pentru a face testele de rigoare si pentru a-mi da seama de compatibilitatea cu motocicletele + poze + filme (zona Campina/Breaza)

In caz de ajutor ofer reducere mare la achizitionare sau alta forma de recompensa, la buna intelegere smile.png.

Detalii despre aceste produse gasiti pe www.auto-trend.ro

In mare modulele sunt urmatoarele:

Emergency Brake Blinker - aprinde intermitent stopul de frana si actioneaza avariile in cazul unei franari bruste - probabil merge instalat fara nicio problema.

Confort turn Signal - semnalizare cu impuls - nu stiu cum este butonul de semnalizare la motociclete dar cred ca ar fi util daca s-a putea adapta...

US Style signals - lumini de zi ca la americani - am vazut pe Discovery ca la ei se foloseste si la motociclete.

Cornering Lights - luminarea virajului - am vazut ca se discuta pe aici despre asa ceva , cred ca merge instalat fara prea mari probleme.

Follow Me Home - nu stiu cat de utila ar fi pe motocicleta functia asta ...

Daytime Running Lights - lumini de zi pe faza lunga.

Mai este ceva, nu este modul electronic este o modificare : deschiderea usilor de la garaj din flash (pt cine are porti automate)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.