Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Vand Bmw F 650 Gs Dakar

Recommended Posts

Salutare,

odata cu venirea primaverii, in loc sa cumpar, vand.

Asadar, m-am hotarat sa ma despart de moftul meu, se pare ca nu e de mine.

Moftul se numeste BMW F 650 GS Dakar, an fabricatie 2002. A fost adus in tara in Noiembrie 2012, din Austria (cu toate ca fusese inmatriculat in Ungaria). Sunt primul proprietar in RO, am inmatriculat-o si am facut ITP-ul in Ianuarie 2013. De atunci am folosit-o pana in Octombrie 2013, doar la niste plimbari in afara orasului, cred ca in total am facut maxim 3000 km cu ea in RO. 

Din Octombrie 2013 si pana la ora actuala se afla parcata intr-o camera a unei case (literalmente in camera, doar ca motorul este singurul locatar al camerei)

Kilometrajul arata sub 30.000km, nu ma intebati daca sunt reali sau nu, ca nu stiu. Ce stiu este cat am rulat-o in tara.

Are mici defecte optice, mici zgarieturi, nu am poze acum, dar mai multe detalii se pot afla la telefon 0722 431 335 (Razvan).

Pentru interesati, pretul este de 2.650 Eur.

Monocilindrul este inmatriculat in AR (acolo am domiciliul stabil), dar acum este depozitat la Brad (HD). Eu locuiesc in Timisoara, din Aprilie se poate vedea si in orasul de pe Bega (cum ar spune stiristii), cand planific sa o scot la aer.

Si niste poze de ansamblu...

Attached Thumbnails
  • post-53338-0-75420000-1393852436_thumb.j
  • post-53338-0-55346100-1393852428_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.