Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Geaca Ixs,geaca Piele,casca Nolan N44,manusi Alpinestars,manusi Kevlar

Recommended Posts

Toate sunt noi(nefolosite) sau impecabile!

Geaca de touring IXS, neagra, impermeabila,cu protectii complete(umeri.coate,spate), mesada detasabila,elemente reflectorizante,marimea M(dar cred ca e putin mai mare) - 275 lei!

Geaca Probiker din piele de vita,protectii complete(umeri,coate,spate- soft),culoare neagra,marime XL- 499 lei

Manusi Alpinestars Gp-Pro,albastre cu alb,piele vita+textil,masura L-375 lei

Manusi Kevlar ,piele+ textil,negre,masura M-80 lei

Casca Nolan N44 Ncom,noua, culoare:alb metalizat (vine cu folie pe viziera,cutie,husa),masura M-899 lei. Casca are ochelari de soare incorporati,are cea mai mare vizibilitate pentru o casca integrala(are ditamai vizorul), mandibula este demontabila(are sistemul de prindere din metal), prindere rapida ca la clapari,...

http://www.louis.de/_103d9094f2e275232e16dfda938e56609f/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=215453

Casca Probiker RSX5,masura XS, neagra, fibra de sticla, ochelari de soare incorporati - 420 lei

http://www.louis.de/_103d9094f2e275232e16dfda938e56609f/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=215590

Protectie spate + genunchiere EVS + manusi Kevlar = 250 lei

Casca openface Highway cu cozoroc si ochelari de soare,M,negru metalizat, folosita - 160 lei

Mai am si o geaca de dama Icon ,neagra cu niste stelute argintii,noua(marimea S-chiar M, desi pe ea scrie XS...dar la americani nu corespund numerele cu cele europene),cu protectii si mesada detasabila-450 lei,negociabil

O sa revin cu poze! Produsele se pot vedea/proba in Bucuresti

Imi puteti spune pe PM inaltimea si greutatea dvs. si eu imi dau cu presupusul 'daca vi se potriveste' asta daca nu aveti timp sa treceti ca sa le probati!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.