Mergi la conţinut

Recommended Posts

Ba da cum sa nu.....;,am si un sistem audio :D ,vroiam sa imi pun doar o toba sport, vad ca intrebati la ce ma ajuta o toba sport!!!! urcati fratilor pe un motor echipat cu o toba sport si o sa vedeti diferenta, cel putin plusul de adrenalina.

Va multumesc pt raspunsuri... ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

He :lol: Vrei adrenalina??? Pai se pare ca tu nu faci enduro...toba sport te ajuta doar sa acaparezi atentia unor tinere de pe trotuar.Nu vad ce are adrenalina cu sunetul?Daca vrei senzatii tari suie si tu un parau...plimba-te prin namol,sari niste bolovani...si nu vei mai fi curios de sunetul tobei!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

amice spidimax, fara suparare, daca nu stii povestea, nu mai vorbi.spui ca vrei adrenalina si ca un enduro de 600 cmc nu ti-o poate oferii fara toba?guess what...nu trebuie decat sa rasucesti maneta de gaz dincolo de jumate. ;)

cat despre partea cu zgomotul , te rog sa ma intelegi fara sa te enervezi.eu sunt dintre aceia care sunt mai fricosi, merg mai incet si au urechile mai sensibile.inca ceva, daca vrei putere mai multa, o toba goala nu este solutia optima.mentionez ca sunt in procesul de economisire pt un sistem de evacuare de asemenea, dar nu pentru sunet doresc evacuarea, si nu voi cumpara una prea galagioasa.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ca veni vorba...voi nu ati auzit de zicala aia ce suna pe englezeste cam asa:"Loud Pipes Saves Lives"?

Multe dintre accidente pot fi prevenite astfel.Daca e orbi,boii,macar sa te auda...

Partea proasta e ca te simti cam nasol cind vii noaptea cu motoru acasa(asta daca te ai bine cu vecinii),iar la drumuri lungi e cam suparator.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e nene ciopar; in padure sunt al naibii de multe masini, taximetristi, pietoni, soferi de autobuze care nu te vad si trebuie sa te auda ca sa nu iti taie fata and so on. On the other hand, am auzit de la un prieten, ca zilele astea s-au smecherit ursii; si-au luat mertane S-klass si acu se dau ca ciumegii tare prin padure si taie fata iepurasilor pe scooter.....Voi restu care umblati prin paduri, puneti-va si portavoci la motoare ca deh "Loud pipes save lives" :wacko:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...