Mergi la conţinut

Iesiri De Weekend


sorin56ro2001

Recommended Posts

Dupa 11 luni de pauza din cauza unui accident am facut si eu o ieseala scurta de vreo 40-50km in sus pe Valea Ariesului.

 

frumoasa Valea Ariesului ,de fapt tot drumul pana la Brad

am fost cu motorul de doua ori in vizita la socrii langa Abrud si am mers si pe acolo

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tare ploua-n gura la vazul "meniului obisnuit"!

Pardon Cataline nu ai voie cam nimic din meniu, așa ca trebuie sa te cam abții de la pofte. In schimb ma pot sacrifica eu pentru tine la slana si ceapa daca k-10 aduce ceva probe la Călimănești-Caciulata.

Promit sa-ți povestesc după degustare.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pardon Cataline nu ai voie cam nimic din meniu, așa ca trebuie sa te cam abții de la pofte. In schimb ma pot sacrifica eu pentru tine la slana si ceapa daca k-10 aduce ceva probe la Călimănești-Caciulata.

Promit sa-ți povestesc după degustare.

aici iti dau dreptate!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata trei motoare spre Calarasi, traversare bac, Isperich, Ruse, Giurgiu (cca 300km).  Ne intalnim la 9,30 ora de vara (8,30 ora de azi) la ultima benzinarie (MOL) inainte de intrarea pe A2 (Constanta). Care aveti in intentie, anuntati aici sau la 0722646373, sa stim daca si pe cine asteptam. Nu alergam bezmetic, dar nici nu o lalaim .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

propun : bucuresti- ruse- ivanovo - basarbovo (biserici in stanca in ambele locatii)-pestera orlova ciuca- cetatea cherven- canionul rusenski lom - ruse bucuresti

aprox 250 km. macar ne culturalizam putin, masa o luam ori in ruse ori in giurgiu la dunare sau la pachet !

intalnire ora 09.30 la omv de la 1 decembrie. plecarea la ora 10.00 ca sa avem timp sa aprofundam obiectivele propuse.

un link cu ce putem vedea:

http://amfostacolo.ro/bulgaria-pareri,4/ruse,105,1327/manastirile-rupestre-basarbovo-si-ivanovo,3525/impresii-sejur-si-fotografii-vacanta__32648.htm

 

cam acelasi traseu care pe care a fost bogdan acum cateva duminici!post-37446-0-69978500-1398018396_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata se preconizeaza o iesire spre Brasov pt intalnirea cu Dr Andrei, care a trecut printr-o grea incercare. Plecarea la 9,30 din benzinaria de langa Mc Donalds Otopeni. Au confirmat participarea Dan Anghel, Topgun, Silviu, Sorin, Stefan, Eva. Vremea se anunta buna atat in Buc cat si in Bv. Senin si cca 18 grade. Cei interesati de actiune sunt rugati sa confirme participarea pt a stii cat si pe cine se asteapta in Otopeni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...