Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Vand Gsx-R 1000 K8

Recommended Posts

Dupa cum spune si titlul vand un Suzuki Gsx-R 1000 k7/k8 . Are 11500 km in bord (reali) ,carte service cu toate reviziile facute la Suzuki Popesti-Leordeni . Am doua randuri de chei . Gumele au maxim 200-300 km , au fost schimbate anul trecut la sfarsit de sezon tot la Suzuki cu Gp Racer d211 . Imbunatatiri motocicleta :

- Tobe Yoshimura Gp Evo 2 + silencer  , am si tobele originale

-Capac monopost (am si saua)

-Scaritele pasagerului au fost vopsite electrostatic in negru

-Protectie Puig schimbator viteza

-Buson Ulei Puig   (am fost odata la Suzuki din zona Plaza si mi a placut cum arata ) il am si pe cel original

-Crashpad uri Rizoma

-Buloane ridicat mobra pe stand puig luate tot de la Suzuki Plaza

-Capete  ghidon rizoma ( le am si pe cele originale)

-Manete scurte cu reglaj ( le am si pe cele originale)

-Butoias lichid frana Rizoma + brat Rizoma ( le am si pe cele originale)

-Chilot (nici nu stiu cum sa I spun) Puig pentru butoiasul de la lichidul de ambreiaj

-Parbriz schimbat + suruburi schimbate ( suruburile originale erau din plastic si in momentul cand le au desfacut baietii sa imi puna xenon-ul le au cam sticat si am cumparat altele de la Suzuki Plaza din aluminiu + garnituri cauciuc sa nu zgarie carena)

-Xenon dupa cum am specificat mai sus + bec albastru pozitie

Anul trecut am schimbat bujiile cu Ngk Iridium , am schimbat lichidu de frana + cel de la ambreiaj ,am pus filtru K&N , am schimbat antigelu ,am servisat furca am pus simeringuri ALL BALLS ulei + praf  si ulei motul , bineinteles uleiul din motor. Am facturi , toate au fost schimbate la Suzuki si am stampila pe cartea service . Anul acesta am schimbat uleiul ( Motul 300v 10w-40 ) + filtru ulei .

Itp valabil pana in iunie 2015

Asigurare valabila pana la sf lui Septembrie .

Accept orice test la motocicleta . Putem da toate carenele jos de pe ea , sa o punem pe tester . Toate aceste operatiuni accept sa fie facute doar in service Suzuki ( alegeti voi unde) . Am toate piesele stock care au fost schimbate .

Pretul este de 6999 E . Sunt multe oferte pe piata , nu va obliga nimeni sa o cumpere pe aceasta ,deci rog bagatorii de seama sa mearga sa cumpere de unde vor .

Accept schimb doar cu Ducati 899 Panigale (acesta este si motivul vanzarii) .

Cine vrea poate sa vina oricand sa vada motocicleta in zona berceni ,sector 4 , Bucuresti . ATENTIE !!! Nu dau nimanui motocicleta sa faca o tura "sa vada cum merge" in momentul cand totul e verificat la ea viitorul proprietar imi va da banii si doar atunci poate sa iasa in proba cat vrea cu ea .

Contact : 0744.631.278 Alex  ( pentru orice informatie sau detaliu va stau la dispozitie )

Pret : 6999 E

Daca motocicleta nu se va da la pretul cerut o voi pastra si pe aceasta . 

Cel mai bine motocicleta se vede live si nu in poze . Va garantez ca nu pierdeti timpul si nu are nici un defect ascuns . Va pot oferi garantie la notar 30 zile ca motocicleta nu are nici o problema .

Attached Thumbnails
  • post-8955-0-17478100-1395338364_thumb.jp
  • post-8955-0-47105300-1395338369_thumb.jp
  • post-8955-0-60824000-1395338374_thumb.jp
  • post-8955-0-49348800-1395338380_thumb.jp
  • post-8955-0-97296000-1395338386_thumb.jp
  • post-8955-0-88608100-1395338390_thumb.jp

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.