Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Alex Darie

vand Cumpar Chopper <125Cmc Plata In Rate

Recommended Posts

Salut. Ma intereseaza sa cumpar un scuter sau o motocicleta cu motorul intre 50-125cmc (preferabil 125 cmc), una dintre urmatoarele marci: Gilera Eaglet, Yamaha Virago sau Kymco Zing, sau oricare alt chopper cu aceiasi alura, nu foarte greu, nu foarte mare ( First Bike stiu ca are un model Royal). Am mai avut acum ceva timp un chopper, ascutitoare chinezeasca si m-am inteles foarte bine cu el. Nu vreau sa imi criticati modelele alese sau sa imi recomandati mai mari, mai furioase. Ma intereseaza pentru deplasare in oras, consum mic, putere mica.

As dori sa gasesc un astfel de chopper, din Bucuresti, cu un pret de pana in 1000 euro(Virago, scazand pretul catre First Bike Royal). Si daca se poate cu plata in 5 rate a 200 euro - contract notarial. As strange eu banii dar presupune sa o conduc la anul, tinand cont ca o sa pot cumpara cand vine frigul deja.

Deci daca are cineva o jucarie care ii sta pe cap si e de acord decat sa ii stea in garaj, sa primeasca 200 euro pe luna, astept cu interes un raspuns.

Multumesc frumos.

Persoana de contact: Alex Darie
Telefon: 0742829354
Marca: Yamaha
Model: Virago 125
An de fabricatie: 1992
Tara: Romania

Oras: Bucuresti

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.