Mergi la conţinut
cbr-ica

motocicliste FT motoretiste

Recommended Posts

Daca tot nu e un topic aici, de ce nu va prezentati. Si o poza ar fi binevenita. Cu sau fara motocicleta. Cu sau fara haine ;)

R.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca sunt un prea strict, dar m-am saturat deja ca oriunde pe internet daca apar si fete, deja va apucati de agatat. Toti looserii cu probleme care nu au alte sanse, incerca sa se dea mare pe chat sa pe forum, ca mai mult nu le ducse mintea. Bucurati-va ca avem printre noi, iubitori ai motoarelor dintre sexul frumos, si haideti sa le ajutam si sa le sustinem, nu sa ne aruncam pe ele.

Link la postare
Poate ca sunt un prea strict, dar m-am saturat deja ca oriunde pe internet daca apar si fete, deja va apucati de agatat. Toti looserii cu probleme care nu au alte sanse, incerca sa se dea mare pe chat sa pe forum, ca mai mult nu le ducse mintea. Bucurati-va ca avem printre noi, iubitori ai motoarelor dintre sexul frumos, si haideti sa le ajutam si sa le sustinem, nu sa ne aruncam pe ele.

si de ce,ma rog,sa nu ne aruncam si pe ele..?...dupa ce le ajutam si le sustinem normal.. :P:D:D

Link la postare

Hey there!

eu nu mi-s inca motoretista, dar sper ca intr-un an shi-un pic sa ma vad cu carnetul in buzunar [A1 doar], calare pe motor.. Mi-ar placea o Aprilia rs 125 sau o Honda CBR 125r.. dar acum depinde shi de bugetul care mi se va pune la dispozitzie..

Shtiu ca-s micutza.. dar am vazut ca nu-s caz singular pe forum [dpdv al varstei].. deocamdata, privesc shi invatz, da` promit ca atunci cand o sa fiu mare, o sa fiu la fel de buna ca voi :D

Pana data viitoare.. asfalt uscat!

Link la postare

Lângã cavoul rece

Pe drumul vechi - o stradã pietruitã -

Urcând spre cimitirul evreiesc,

Mergeam încet, când, din cavoul rece,

Am auzit scheletii cum vorbesc.

Îsi povesteau dureri vechi, putrezite

si descãrnate - acesta era chinul,

iar din orbite goale si curate

încet, încet le picura veninul..

http://www.svastik.home.ro/langacavoul.html

Citat " Svastik "

What the f.... , eu zic ca ti s-ar potrivi mai bine un V-max cu 2 coase montate pe lateral ,una pe fiecare parte .

Editat de dami3n

Link la postare

si eu incerc sa gasesc un motor care sa mi se asorteze <:-P visul meu e sa fac un custom si sa imi deschid un service moto...stiu ca e cam neobisnuit pt o fata, dar ma straduiesc. acu incep si scoala de soferi, si pun ceva bani la soseta pentru un nipru.

si aia care au intentii de don-juani de mirc, ne vedem pe canalul pro-bike...sa va vad vrajeala in direct. i dare u! :banana:

Link la postare
si eu incerc sa gasesc un motor care sa mi se asorteze <:-P  visul meu e sa fac un custom si sa imi deschid un service moto...stiu ca e cam neobisnuit pt o fata, dar ma straduiesc. acu incep si scoala de soferi, si pun ceva bani la soseta pentru un nipru.

si aia care au intentii de don-juani de mirc, ne vedem pe canalul pro-bike...sa va vad vrajeala in direct. i dare u! :banana:

Bravo tzie. Nu-i rau sa visezi. Succes, dar cred ca ar trebui sa incepi cu ceva mai micut, vreun minsk-uletz, sau asha ceva.

Link la postare

Neatza, sunt salahhe din Timisoara, acu fac scoala de soferi a si b ca nu stii cand ai nevoie, btw ... pentru ce mai dam examen la a ca n-are nici o legatura cu circulatul in afara cazului in care mi se pune pata sa fac opturi pe sosea... da asta e alta poveste.

Am 24 de anisori si momentan circul cu bicicleta. Mor dupa pisici dar am reusit performanta sa ma mentin la una singura (nu de alta dar e teritoriala rau de tot). Pisicu meu e asta din poza, e mai prezentabila ca mine :).

In curand am in intentie sa imi iau un motor ceva ... dar ofc ca nush ce si cum si ma mai gandesc .. si de unde ... etc etc. Sper sa va vad pe cateva la party de la TM.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.