Mergi la conţinut
cristelu

adventure touring Bmw R1200 Gs Model 2004 Vs Honda Varadero Xl 1000 Model 2003

Recommended Posts

Salutari pasionatilor de motociclete! Vreau ca pe aceasta cale sa aflu parerea voastra despre cele doua modele mentionate in titlul topicului intrucat sunt pe cale sa achizitionez unul din acestea iar parerea vostra conteaza pentru mine.

Nu sunt la prima motocicleta si am ceva experienta pe doua roti dar vreau sa precizez faptul ca imi plac drumurile lungi. nu vreau sa fac enduro cu urmatorul moto poate doar forestiere usoare asa ca puteti sa.mi spuneti plusurile si minusurile acestora si modelul preferat de voi considerand lucrul acesta ca un vot.

Multumesc tuturor! ASFALT USCAT!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salutari pasionatilor de motociclete! Vreau ca pe aceasta cale sa aflu parerea voastra despre cele doua modele mentionate in titlul topicului intrucat sunt pe cale sa achizitionez unul din acestea iar parerea vostra conteaza pentru mine.

Nu sunt la prima motocicleta si am ceva experienta pe doua roti dar vreau sa precizez faptul ca imi plac drumurile lungi. nu vreau sa fac enduro cu urmatorul moto poate doar forestiere usoare asa ca puteti sa.mi spuneti plusurile si minusurile acestora si modelul preferat de voi considerand lucrul acesta ca un vot.

Multumesc tuturor! ASFALT USCAT!

Link la postare

Eu as alege BMW ( desi inca nu am A-ul)....doar o "experienta" intr-ale cititului (inca)....Vazusem un film (documentar) cu motoarele astea ( BMW R 1200 GS Adventure) , in care erau denumite SUV-urile pe 2 roti; si, pe buna dreptate, pana la urma;  :) 

Link la postare

Eu am un bmw r 1200 gs din 2005 si sunt mega multumit.are o ciclistica extraordinara (fapt pt care multe echipaje de politie au acest model sau rt ul)

Sunt f confortabile(eu in vara am fost in tura pana la verona).o adevarata placere.eu as inclina spre bmw.bafta

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.