Mergi la conţinut

Imprimeuri cu PRO-BIKE


Oaspete

Recommended Posts

Vrem sa facem niste imprimeuri cu PRO-BIKE pe diverse lucruri:

*tricouri

*stickere

*huse de ploaie pentru motoare

*sepci

*ghiozdane

*mini borsete pentru prins pe rezervor

*la orice altceva va ganditi

As vrea sa aud niste pareri...

Am sa adaug niste modele dar ganditi-va ca scrisul si locul in care acesta poate fi imprimat poate sa difere, oriunde vreti.

Imprimeurile sunt cauciucate, nu cu vopsea cum se face prin unirii sau la universitate...Ce inseamna cauciucate? Durata de viata mai mare a imprimeului, nu se crapa dupa spalare...

niste preturi estimative ar fi:

aprox 50 lei /tricou cu tot cu transport sau 43lei fara transport (in bucuresti)

aprox 100-140 lei pentru o husa de ploaie... (este de calitate - testata)

ghiozdanele sunt 53 lei fara transport (bucuresti) si 60 lei cu tot cu transport (in alt oras)

repet, sunt preturi estimative, pot fi mai putin de-atat...deocamdata urmares sa vad niste reactii... :dance:

cateva modele de cum pot fi pozitioante imprimeurile:

post-1-1129420057_thumb.jpg

post-1-1129420059_thumb.jpg

post-1-1129420061_thumb.jpg

post-1-1129420064_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nice ideea ...mai ales stickerele , ca vad ca sunt din ce in ce mai multi cei care au p moto stickere pro-bike , si ghiozdanele ar fii bune mai ales daca ar fi gandite pt moto pt ca multi purtam in gen ghiozdane ....cat despre restu nu stiu ce sa zic nu as purta tricou sau sapca :) ...si daca pretul va fii bun cred ca se vor vinde chiar bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LittlleX, chiar e cu tankbag inclus... Ca nu poate sa-ti dea imprimeul amplasat pe aer...

Personal nu o iau ca o reclama facuta pro-bike-ului ci ca o emblema a apartenentei la o comunitate. Daca cineva considera ca face reclama pro-bikeului, e liber sa nu o faca. Sunt curios cat castiga multimea de conservari care au Blaupunkt, Total sau alte d'astea scris pe masini? Sau nu aveti motoare inscriptionate Valvoline, Repsol sau geci Yamaha sau Honda?

Ca Noni castiga bani din chestia asta... Si ce? In capitalism exista oferte care raspund cererii, nimic rusinos in asta. Topicul cerceteaza piata, daca nu vor fi cereri se va cauta alta afacere :) E ceva rau ca cineva sa castige bani din ceva ce-i place? Eu nu cred.

PS. Pro-Bike nici macar nu e o marca comerciala, e club sportiv si comunitate internet.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

doamne am fost la siab la yamaha sa imi iau un breloc pt chei (marea mea problema)si am vazut ca era 10 euro ....doamneee si era atat de nasol nici macar nu era marfa (parerea mea) ....dar oricum nu mai zic de sticker pt rezervor ala standard 7 euro ...nam mai intrebat de sepci si tricouri ca deja cred ca erau 30-40 euro

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prietene, site-ul tau produce bani.

Intrebarea este cat OFERI TU ca sa-ti facem noi reclama purtand articole promotionale PROBIKE?

Prietene cred ca nu ai inteles despre ce se vorbeste in postul asta.

Noni facea un sondaj si cerea parerea userilor dar tu vii si aberezi cu reclama si cu bani din site.

Hai sa incerc sa iti explic eu: clubul pro-bike incearca sa puna la dispozitia motociclistilor un set de produse de o calitate superioara la un pret bun. Pretul bun vine din faptu ca produsele se cumpara de la producatori direct in cantitati de engros si le ofera cu un mic adaos spre vanzare inscriptionate cu insemnele clubului. Incercam in felul asta sa venim cu produse de calitate mai buna si cu un aspect estetic mai bun decat ce se cumpara de prin germania si la niste preturi mai mici asta e intentia noastra si nu urmarim reclama siteului. In loc de firme gen Probiker si altele care sunt produse ieftine si de calitate proasta vor fi afisate insemnele clubului pro-bike pe produse mult mai bune. Nimeni nu te obliga sa cumperi noni facea doar un sondaj daca tu nu ai inteles cam ce se vrea de fapt ai inceput sa dai cu bata in balta.

Ce legatura are ca siteul produce bani cu intentia lui noni, daca esti atat de grijuliu hai sa iti zic ca siteul nu produce bani pentru ca romanul care ar trebui sa "ne produca noua bani contra interesului sau" vrea totul gratis. In afara ca ne plateste hostingul si cateva concursuri cu produse acest site nu produce bani asa cum crezi tu. Ai intrebat ce oferim noi, noi iti oferim sansa sa stai la discutie cu vreo 5000 de useri din domeniul asta gratuit.

in pret e inclus si ghiozdan/tricou sau doar imprimeu? k asta nu sunt sigur...dak sunt incluse si ghiozdan/tricou atunci preturile sunt mici ;) dak nu sunt...atunci sunt cam mari...

pretul include ghiozdanu, tricoul, etc si toate vor fi produse de calitate la fel ca si imprimeul/stickerul. Nu se vrea oferirea unor produse care dupa 1 saptamana sunt bune de aruncat sau arata ca naiba numai ca sa se faca profit.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte misto ideea, felicitari. preturile nu sunt mari avind in vedere ca se promit produse de calitate.

Pentru "baetii" care cer bani sa faca reclama, ar trebui sa puneti acces cu plata in forum, abia atunci o sa inteleaga cum e cu capitalismu' asta...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, ghiozdanul ar fi super fain, dar sincer: un ghiozdan Herlitz, tip Fishbone, echipat cu mapa, stilou, pix, 2 creioane, penar, radiera (totul impachetat separat, frumos, Fishbone) costa 690.000. Dar totusi, sunt gata sa-mi iau un ghiozdan pro-bike, nu ma intereseaza pretul ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...