Mergi la conţinut

Imprimeuri cu PRO-BIKE


Oaspete

Recommended Posts

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Buna idee la un ghiozdan si ceva stickere pt motor - rezervor (stg si dreapta) m-as baga si eu ... ramane de vazut pretul final :D

Spune-mi si mie daca husele alea sunt universale sau macar daca le-as putea folosi la motorul meu (Kawasaki Ninja ZX9R). Mersi mult

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

husele sunt universale pentru motoarele fara atas...

astazi l-am rugat pe marian (cel care ma ajuta cu imprimeurile) sa imi spuna un pret pentru o husa cu tot cu imprimeu.

...

Ghiozdanul e super misto...mi-a placut foarte mult cum e facut...am sa te anunt daca incape sau nu o casca in el..

Toate sunt dea de vanzare...scrieti-mi pe privat sau in forumul asta si am sa va raspund..

* toate preturile includ livrarea acasa a tricoului/husei/ghiozdanului//etc..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

husele sunt universale pentru motoarele fara atas...

astazi l-am rugat pe marian (cel care ma ajuta cu imprimeurile) sa imi spuna un pret pentru o husa cu tot cu imprimeu.

...

Ghiozdanul e super misto...mi-a placut foarte mult cum e facut...am sa te anunt daca incape sau nu o casca in el..

Toate sunt dea de vanzare...scrieti-mi pe privat sau in forumul asta si am sa va raspund..

* toate preturile includ livrarea acasa a tricoului/husei/ghiozdanului//etc..

<{POST_SNAPBACK}>

confirm ca in ghiozdan inkape o kaska!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am zis ca cine vrea poate sa comande, scrieti pe privat si am sa va raspund...

Imi pare rau daca preturile sunt ridicate, dar am pus accentul pe calitate si nu pe numarul de tricouri/ghiozdane etc// care vor fi vandute...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal noni,in primul rand vreau sa te felicit pentru initiativa,nu doar din perspectiva mea,iar in al doilea rand vrea sa iti spun ca ar fi bine daca ai face un poll kiar la intrarea pe forum(nush cum sa ma exprim mai bine)parerea mea e ca ar trebui sa fie ceva in genul bannerelor cu "vila tudor"...."japan motors",exactcum a fost anuntul pentru etapa d la tunari,pentru ca nu toata lumea,ma rog poate nu shtiu eu detaliile,intra pe noutati,asha makar ar fi ceva care sa sara in ochi!oricum deabia astept sa demaram actiunea propriu zisa si sa iesim la:beer: sa sarbatorim

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primul ghiozdan s-a vandut...

Asa arata..

urmatoarele ghiozdane vor fi exact ca acesta singura diferenta va fi spatiul mai mare de ajuns pentru o casca..de enduro sau viteza

Daca vrea cineva stickere, spuneti-mi dimensiunea dorita (latime, inaltime) si le facem si pe acestea...niste modele ar fi:

Pretul pentru stickere este de 50.000 pentru oricare din ele.

In pretul asta nu este inclusa posta...

Taxele postale sunt urmatoarele:

10% din valoarea produsului + 5 sau 10.000 pentru un plic in care sa fie bagate.

Daca sunteti din Bucuresti si vreti niste stickere dati un telefon. 0722.230023. Daca sunteti din alta parte decat bucuresti trebuie sa luati minim 4 stickere, altfel trebuie sa asteptati ceva mai mult, in jur de 2 saptamani.

post-1-1130968946_thumb.jpg

post-1-1130968949_thumb.jpg

post-1-1130968951_thumb.jpg

post-1-1130969302_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Intii un comentariu, ca am citit tot felul de chestii:

Ei nu fac bani din site, din contra as putea spune. Jos palaria pentru faptul ca exista oameni entuziasti si indragostiti de ceea ce fac, intr-atita incit sa tina si intretina asa un site, moka, astfel incit noi sa ne putem bucura de el, sa ne cunoastem etc etc Produsele mi se par de buna calitate si am constatat ca, in general, cuvintul celor de la pro-bike e cuvint, prin urmare eu cred ca se poate cumpara cu toata increderea. In al doilea rind dar nu ultimul, daca noi cumparam produsele, putem sa mai slabim presiunea de pe umerii si portofelele acestor entuziasti inimosi.

Eu as vrea citeva tricouri, Noni, cind ai timp trimite-mi si mie o oferta pe mail sau prin Florin ( la romweb) si un sac

multumesc

Vali

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care s-au speriat de preturi:

tricourile sunt 430.000 (fara pus la posta - care costa restul oana la 500.000 **numai 50.000 este valoarea rambursului si 20.000 cutia)

iar ghiozdanul este tot asa 520.000 (fara posta - aceleasi taxe)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care s-au speriat de preturi:

tricourile sunt 430.000 (fara pus la posta - care costa restul oana la 500.000 **numai 50.000 este valoarea rambursului si 20.000 cutia)

iar ghiozdanul este tot asa 520.000 (fara posta - aceleasi taxe)

asta voiam sa aud ...te sun maine sa iau un ghiozdanel daca e ca sa incapa cartile pt scoala :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...