Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bikeshop

vand Suzuki Gs500E An 2000 , Schimb Doar Cu 250 4Linie.

Recommended Posts

Problema sta in felu urmator.

Mi s-a pus pata si am luat motocicleta , facut scoala soferi toate alea, si am devenit "motociclist" in primavara asta. 

Am o Suzuki gs500e din 2000 , are cam tot stoc pe ea, toba e una IXIL , insa e exact ca cea originala, nu suna mai tare nu face minuni, nustiu de ce a pus-o fostu proprietar.

Are placute frane aproape noi , kit lant de 1 luna , gumele eu zic ca ar trebui schimbate , au carne pe ele, insa sunt din 2006.

Probleme are doar faptu ca supapa de adimisie de la un piston nu inchide perfect, probabil trebuie schimbat pastila, oricum eu o voi remedia problema asta cel tarziu pana la sfarsitu luni.

Are bujii noi , sincronizate carburi , schimbat furtune benzina , curatat rezervor ca la carte, scos sita din el, turnat benzina, clatit cu benzina . 

Eu imi doresc foarte mult o mobra cu 4 cilindri in linie, imi place foarte mult acel sunet de 4L , motiv pentru care deschid acest topic.

NU DORESC SA O VAND , doresc un schimb cu o honda hornet 250 , bandit 250 , bailus , sau orice altceva cu 4L care sa se conduca cu A2 si sa fie minim an 1996.

Eu am fost sincer cu problemele la mobra, daca va exista vreo persoana care vrea sa facem schimb as dori sa fie sincera.

Attached Thumbnails
  • post-81955-0-81313500-1400102511_thumb.j
  • post-81955-0-65350700-1400102559_thumb.j

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.