Mergi la conţinut
  • 0
ina_mandi

Sfaturi Pentru O Incepatoare

Întrebare

Buna seara tuturor , intrebare de la o incepatoare: caut o honda cbr rr 600 din 2003 -2004 , credeti ca m-ar avantaja ?! Am 53 de kg si 1.68 ...experienta ca pasager de 10 ani , iar eu 24 ani. Nu ma intereseaza "sa dau bine" ...dar imi plac supersporturile .....si din punct de vedere financiar ce ar merita?

V-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta cu niste raspunsuri :)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

57 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

• 0

Usoara,adica tip bicicletele astea cu 600cc si 180kg..

Acceleratie liniara..(adica nu accelereaza brusc dupa,sa spunem 4000 turatii,cum sunt unele naravase).

Imagineaza-ti: au aproape mai multi cp decat kilograme.

Cica poti sa te dai usor p-o roata. Io zic ca poti sa te dai usor pe cur..

:o

Link la postare
  • 0

sunt foarte multumita de comportamentul lui cat si al meu pe el :)

bravo si sa va stapaniti sanatosi unul pe altul! "foarte multumirea" nu e insa de bun augur. ca sa progresezi e necesara nemultumirea, mai ales... :-) cand ai timp, rasfoieste si tu astea, poate ajuta:

http://calatoriifestinalente.wordpress.com/2012/05/23/am-devenit-motociclist-oare-cat-mai-am-de-trait/

http://calatoriifestinalente.wordpress.com/2014/06/03/manual-de-condus-motocicleta/

Link la postare
  • 0

Am revenit dupa ceva timp si tin sa va spun ca m-am reorientat catre Suzuki Gsr 600 :D si sunt foarte multumita de comportamentul lui cat si al meu pe el :)

Dragut. Acum trebuie sa-ti gasesti pretin fara permis de mobra si sa-l iei pasager. Asa,sa se simta neputincios :o .

Bafta cu mobra si sezonul ploios. Nu uita genunchere peste genunchere ,manusi,cotiere si rujul ! :D

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.