Mergi la conţinut

figuranti?


cbr-ica

Recommended Posts

Intotdeauna o sa existe ura asta intre comuniste si japoneze ... (..)

asta crezi tu?... e hilar si totusi trist sa faci astfel de declaratzii generalizate pe marginea unui conflict intre 2 indivizi care intamplator au (avut) motociclete din clase diferite

afirmatia ta ar trebui sa se concretizeze intr-un razboi total la arc :wacko: , ceea ce insa eu n-am vazut, ba din contra... :wub:

invidie intre choppere shi viteze? pai de ce sa fiu io invidios pe unu' care shi-a luat motocicleta pe care a vrut sa shi-o cumpere shi vice-versa? B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi cer scuze ptr ca sint mult mai tanar ca tine :D:lol: , deci de mic ai fost un rasfatat si tinut in carca.....la ce varsta ai avut voie sa mergi singur fara carut? B)

esti inca la faza nebunie si entuziasm , mai trece ceva vreme pina ajungi sa si inveti sa te dai profesionist , nu mi-o lua in nume de rau incearca sa intelegi ceva din asta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inca un blambec care ia foc de la pixeli....baiazid, normal ca te sti cu i666 si cu ezrider..... ;) aveti si secta? :D , sabbybike, mi-a trecut demult faza cu teribilismul, daca stau bine si ma gandesc nu prea am avut-o deloc ;), abe: e frustrant sa vezi ca nu iti vrea nimeni marfa asa-i? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara la o benzinarie un tip cu zx10 alimenteaza se duce plateste la casa si apoi la wc.Ce a fost misto ca personajul a facut aceste lucruri cu casca in cap deci nu am vazut cine a fost.Sa te duci la wc cu casca in cap asta da treba :D .Ce a fost si mai misto ca tipul erea "echipat" pe masura motocicletei.Adidasi "naichi",pantaloni si tricou tot "naichi".Ce sa inteleg din asta ca avem bani de figuri si nu ne permitem un echipament sau erea in "calduri" si nu suporta ceva mai gros. Daca cineva se vede in aceata descriere scuze dar asta este perceptia mea. :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu cine "pana calului" esti?

Sunt vice prin functie... coarnele pe casca le-am avut mereu.... ce treaba are cu persoana mea?

Chiar daca o sa imi iau in curand japo... nu am sa uit ca am stat pe comunista..... am avut senzatii beton pe nipru....

Alex Dumbrava a vrut sa salveze topicul. De ce sa nu ii urmam intentia?

alooo...tarane cu coarne de bovina...eu nu am jignit pe nimeni....faza cu "pana calului" nu e prea inteligenta...cine sunt eu nu e treaba ta...dar daca continui sa vb. astfel sigur vei afla...la inteligenta ta cred ca te-ai pus singur in functia de care pomenesti mereu... :wacko: ...ajung la vb. Coxanului....ooffff... :wacko:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara la o benzinarie un tip cu zx10 alimenteaza  se duce plateste la casa si apoi la wc.Ce a fost misto ca personajul a facut aceste lucruri cu casca in cap deci nu am vazut cine a fost.Sa te duci la wc cu casca in cap asta da treba :D .Ce a fost si mai misto ca tipul erea "echipat" pe masura motocicletei.Adidasi "naichi",pantaloni si tricou tot "naichi".Ce sa inteleg din asta ca avem bani de figuri si nu ne permitem un echipament sau  erea in "calduri" si nu suporta ceva mai gros. Daca cineva se vede in aceata descriere scuze dar asta este perceptia mea. :(

de unde sti ca era un "el"...cred totusi ca a fost o "ea"...nu si-a dat casca jos ca te-a vazut pe tine...daca te indragoste-ai de dansa pe loc si....mai urma si treaba cu WC-ul....iesea urat de tot.... :D:P inspirata fata... :lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo d-nu ::VICEPRESIDENT ROADHOGS ROMANIA:: crezi ca daca ai fi scris cu un font mai mic nu s-ar fi vazut? , sau vrei sa stii sigur ca vede lumea ce om important esti tu ( daca chiar asa e ) !!!

PS : Marian nu are rost sa te enervezi degeaba (pt ce , sau mai bine zis pt cine ? )!!!

Cox lasa-i frate in voia domnului !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coxane.....IMPUSCA-TE

Hmmmmmm !!! Da coxanele sa stii ca uneori e binevenita si melodia asta a Parazitilor care ti-o recomanda acest Silviu.C. :D:D:D

PS : Silviu.C ai grija ca poate pe undeva intr-o teava de pistol e un glontz cu numele tau pe el , daca intelegi ce vreau sa zic. :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo d-nu ::VICEPRESIDENT ROADHOGS ROMANIA:: crezi ca daca ai fi scris cu un font mai mic nu s-ar fi vazut? , sau vrei sa stii sigur ca vede lumea ce om important esti tu ( daca chiar asa e ) !!!

PS : Marian nu are rost sa te enervezi degeaba (pt ce , sau mai bine zis pt          cine ? )!!!

    Cox lasa-i frate in voia domnului !!!

Daca ai observa... toti membrii Roadhogs au SIZE similar. Am scris asa ca imi place. Te-ai bagat in discutie ca musca in lapte. Nu ma cunosti asa ca .. nu inteleg de ce faci astfel de afirmatii de 2 lei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooo...tarane cu coarne de bovina...eu nu am jignit pe nimeni....faza cu "pana calului" nu e prea inteligenta...cine sunt eu nu e treaba ta...dar daca continui sa vb. astfel sigur vei afla...la inteligenta ta cred ca te-ai pus singur in functia de care pomenesti mereu... :wacko: ...ajung la vb. Coxanului....ooffff... :wacko:

Pai ... cand ai zis ca fara coarne sunt un nimeni.... nu e jignire?

Sau asa vorbesti tu amical?

Ce treaba au coarnele mele cu mine? Le-am avut din totdeauna. Si in plus... chiar imi plac.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multe comentari din partea unora care nici macar nu au motor, pentru cei care aduc jigniri asupra clubului sau a unor persoane din club, stiti macar ce inseamna MC? sau cu ce sa mananca?

esti constient ca nu e bine sa jigniti, ca e club sau om simplu?

gandeste de 2 ori inainte de a scrie !!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multe comentari din partea unora care nici macar nu au motor, pentru cei care aduc jigniri asupra clubului sau a unor persoane din club, stiti macar ce inseamna MC? sau cu ce sa mananca?

esti constient ca nu e bine sa jigniti, ca e club sau om simplu?

gandeste de 2 ori inainte de a scrie !!!!!

MC..?...mmmm...MC Donald"s...mmm...MC Hammer...MC Cartney...ce poate sa mai fie....lumineaza-ne... :lol::lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara la o benzinarie un tip cu zx10 alimenteaza se duce plateste la casa si apoi la wc.Ce a fost misto ca personajul a facut aceste lucruri cu casca in cap deci nu am vazut cine a fost.Sa te duci la wc cu casca in cap asta da treba .Ce a fost si mai misto ca tipul erea "echipat" pe masura motocicletei.Adidasi "naichi",pantaloni si tricou tot "naichi".Ce sa inteleg din asta ca avem bani de figuri si nu ne permitem un echipament sau erea in "calduri" si nu suporta ceva mai gros. Daca cineva se vede in aceata descriere scuze dar asta este perceptia mea.

L-am vazut si io pe la dorobanti.Era si el imbracat in "naichi" ca de "naichi" au auzit cu siguranta mult mai multe tipe decat de orice alta marca de echipamente moto. :P probabil ca i se pare mai de efect - ce conteaza siguranta in trafic,cat fitele :) si oricum,probabil ca se gandeste ca lui nu i se poate intampla nimic,asa cum gandesc majoritatea dintre noi pana la proba contrarie

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Coxanelu....... eu ii cunosc pe EZ si pe I666 de ceva timp. Sunt persoane care nu ar jigni pe nimeni.

Singura persoana care are probleme esti tu. Ai impresia si tu si DKZ, ca daca ai nu stiu ce scula de motor esti bine vazut in toate cercurile. Ai bani... esti respectat... etc. Practic esti un nimeni.

Vai de capul tau.

da da bine. Chestia e ca tu te-ai bagat primu' ca muca-n lapte (ex. mai sus). Vorbesti ca nu e frunos sa jignesti dar o faci la randul tau !!! hmmmmm

Si faza cu SIZE-ul io cred ca avetzi probleme cu ochii , ca ai tai vad ca o cam ia din loc. :wacko:;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun gasit, baiazid si ezrider cu a sa nevasta gravida cu gunoierii nu au avut bunul simt sa se bage cu mine in seama sa imi spuna oful personal.....adio, ma culc  :wacko:

Tu chiar nu te dezminti, nu?

Iar ma insulti? De ce sa-ti spunem "oful" personal? Ti se pare ca esti asa de important pentru noi? Cat despre faza cu "gunoierii" o sa-ti explic eu cum sta treaba data viitoare la arc.....tampitule.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun gasit, baiazid si ezrider cu a sa nevasta gravida cu gunoierii nu au avut bunul simt sa se bage cu mine in seama sa imi spuna oful personal.....adio, ma culc  :wacko:

bai tarane ... ai vazut ca nu mai ai nimic inteligent de spus si arunci cu vorbe de prost gust?

ia zi de un de p**** m*** stii tu cu cine e gravida nevasta-mea bai prostule?

tu chiar vrei sa o iei pe carca bag eu seama

eu am considerat ca e de cuvinta sa o lasam asa in papusoi ca nu ne face cinste balacareala asta da vad ca tie iti place sa te scalzi in kkt

du-te dracului ma dobitocule

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...