Mergi la conţinut

figuranti?


cbr-ica

Recommended Posts

Parvenit e acel individ care , peste noapte se trezeste ca ii cade in cap o mostenire,sau gaseste ceva foarte valoros care il scoate din mizeria in care se afla.Se numeste parvenit pt. ca incearca sa intre pe baza acelui ceva intr-un cerc de oameni cu o anumita cultura , dar incearca sa suplineasca lipsa acesteia din urma prin achizitii impresionante (chiar daca nu are habar cu ce se mananca). Asta e prea pitigoi sa incerce asa ceva... O sa moara asa cum s-a nascut: fara pene.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astept sa imi cada si mie o avere dar as prefera in cont nu in cap . iti dai seama ce aiurea e sa mostenesti 1 000 000 $ si sa fie intr-un geamantan care iti cade in cap ? ca sa nu mai vorbesc de cazul sinistru in care mostenesti o parcela de 2m pe 1m , si trebuie sa stai cu ea pe cap .

atlas de la cine a mostenit pamantul ?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.

Imi este rusine sa mai spun ca imi dau silinta sa devin un motociclist.Cox ai un limbaj de,scuza-ma,birjar.Nu banul face totul.Daca are vreo importanta pt tine,as putea in orice secunda sa-mi iau nu un motor ca al tau ci 10.Esti parvenit

<{POST_SNAPBACK}>

bai desi am zis ca nu ma bag in sharada asta ieftina... cox tata, esti de n-ai mai fii. frate iti zice unu ca esti beat nul crezi, mai vine unu, ai dubii, da cand vine si al treilea... dute frate la culcate. pe bune ai bunul simt si retrage-te.. nu stiuc e ai mai putea salva, dar oricum de mult nu am vazut o dovada mai mare de snobism si joasa sperta umana. este penibil frate. daca esti vreun genui ne-nteles, sa stii(in cazul in care ai citit literatura romantica) ca in genere astia ori se duc la balamuc ori se duc pe copca in cautarea de absolut. de fapt esti un hibrid de maidanez cu cotetar, care s-a urcat mai sus decat scroafa din copac si improsti pe toata lumea cu inteligenta ta...

culcate si cand te trezesti trae o dusca de apa de la robinet(asta in caazul in care organisuml tau metabolizeaza poate exista si tolera aceasta prezenta comuna, de rand... in corpul si fiinta ta maiastra) uite-te in oglinda si cand te uiti asa sa stii ca te-ai facut de cacao... oricat te-ai da tu de motociclist esti un lamer. ia motoru ala frumos si dute i kosovo.. rusoaiecele alea sunt bune, se f** cu tine doar pentru ca le domini cu puterea si farmecul tau masculin(de care noi ne cam indoim), si ce sa mai o sa fii star in tara aia cu asa un motor. ideea e ca pe cat nu iti place nu esti un buric al pamantului ci un nimic, un gol un vid un gaz inert ce se zbate sa iasa cu ceva in evidenta... si fasaie sa intoarca lumea cap si sa arate cu degetu'

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai incercati sa-i explicati lui Coxanelu una si alta, deoarece este de o proasta factura umana , si nu in intelege niste treburi....nu stiu ce cauta un asemenea specimen pe motocicleta...dar nu nu exista padure fara uscaturi.Asta-i viata , e plina de jegosi....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai incercati sa-i explicati lui Coxanelu una si alta, deoarece este de o proasta factura umana ,  si nu in intelege  niste treburi....nu stiu ce cauta un asemenea specimen pe motocicleta...dar nu nu exista padure fara uscaturi.Asta-i viata , e plina de jegosi....

<{POST_SNAPBACK}>

Vai, dar ce te-ai urzicat dragul meu, ti-au dat baietii pe sbz flit si acum incerci sa te faci remarcat aici? sti ca timpul rezolva tot si isi vor da si cei de aici seama la ce iti bubuie mintea

ps: iti returnez si tie urarea si imi permit sa urc si o treapta mai sus.....si aici ma refer la partea feminina din cuplul de parinti pe care ii ai ( avut) =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

. daca esti vreun genui ne-nteles, sa stii(in cazul in care ai citit literatura romantica) ca in genere astia ori se duc la balamuc

<{POST_SNAPBACK}>

iiiiiiiiihihihi

cu luzeri poetici motociclistii metaforici

ps. o sa iti pun o pila la balamuc ca i-ai laudat clientii

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@reverse : se vede treaba ca esti un fan coxanelul, sau poate esti chiar el cu alt user-name. Daca nu, atunci : colegule, tu crezi ca noi degeaba ne agitam aici sa-i explicam coxanelului ca e sucks,fara nici un motiv, sau din invidie? Avem motivele noastre , si incercam sa-l facem sa inteleaga ceva. Daca nu stii despre ce e vorba, nu te baga in discutie doar de dragul ratingului. Si nu poti sa-ti faci o idee despre nea'Cox doar citind ultimele mesaje. Sfatul meu(ca sunt mai demult pe forum ca tine): ia si citeste toate topicurile in care cox se cearta cu lumea , dar citeste cu atentie cap-coada tooate mesajele(vezi ca fiecare topic are cam cate 10 pagini, si sunt destule topicuri), si abia dupa aia asteptam scuze si un aliat impotriva fenomenului impresionist pe doua roti reprezentat aci de Cox........

Asfalt uscat!

Sau crezi ca noi suntem un forum de invidiosi pe Cox, ca el "are cu ce"? Nu baby, you're wrong! Cum spuneam mai sus, ia si te mai documenteaza.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bok...vad in faptul ca ti-ai schimbat la loc avatarul un om caruia ii place sa linga unde a scuipat....caracter forte.... =)) ....imi mai dau seama ca suferi de o usoara paranoie din cauza mea.....vezi peste tot coxanei... :help:=)) ....spui ca esti aici inaintea lui reverse si faci din asta un motiv de fala.....eu am fost pe pro-bike inainte sa inveti tu sa bagi a-ntaia probabil dar tac.... :dance:

draga super-motoristule....as vrea sa imi spui si mie ce este aia o franare in apex, sa imi spui daca se ridica sau se lasa codita unei motociclete la o accelerare puternica.....ca deh, doar esti demult forumist/cunoscator in domeniu.....esti varza cuae © cozo :ninja:

gaxel.....ptr tine orice trece de 30 cp/ 130kmh este o poveste fantastica si ai face bine sa nu mai dai sfatrui in totala necunostinta de cauza....remember lumea lu' gaita? :blahblah1: m-ai vazut pe mine ca ma bag la comuniste/enduro/choppere? niciodata....insa tu esti ca o plaga peste tot....

ps: nu uita ca esti moderator, poarta-te ca atare caci poti zbura la fel de repede cum ai aparut :beach:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa cum orice suma convexa de probabilitati este probabilitate nu am de gand sa calculez care e probabilitatea ca circumvolutinunile unor creiere (care mai si posteaza) sa fie intr-un interval dat.

dar sunt sigur, absolut sigur ca sunt pe aici oameni care nu au mai multe santuri pe creier decat are fundul meu .. puteti sa ii ziceti sant sau crapatura. oricum nu produceti altceva si in cantitai mai mari decat un ..sa ii zicem posterior .. acestea fiind spuse, ma reapuc de optimizarile mele liniare pentru ca am examen si in ciuda faptului ca imi doresc sa continui trebuie sa lucrez.

dogg mamica, vrei un bat sa exersam cum e cu "apporter" .. eu arunc un obiect, si tu il aduci in dinti... in general un bat ca doggii nu sunt prea pretentios ... acum singurul lucru care m-ar face sa imi retrag cuvintele ar fi sa imi zici ca nu esti fan dinamo si ca de fapt de la dogii de venetia ti se trarge numele ..

hai nu te supara .. cumpar acadele ... le ascund in iarba ca sa iti exersezi si mirosul ... numai bine ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cind cineva m-a intrebat de ce nu merg si eu cu gasca de "motociclisti" ....singurul raspuns care mi-e venit a fost ca imi plac motocicletele, dar nu si motociclistii.... Asta era cind aveam si eu IJ, ca si restul.

Apoi mi-am construit Niprul si urmarea a fost ca nu ma mai inghiteau ei, crescusem si devenisera invidiosi.

Acum am Yamaha si parerea mea e aceeasi: tot nu-mi plac motociclistii (fara sa generalizez), dar imi plac la fel de mult motoarele, fara discriminare.

Daca omul merita salutat si apreciat, e OK. Daca nu...pa si pusi.

PS

Am impresia ca aia care posteaza cel mai mult pe aici pe forum prefera tastatura in locul motocicletei, ca daca nu era asa, nu-i mai vedeam asa des.....

Baieti, daca va pasioneaza motoarele, mergeti pe strada, in loc sa bateti cimpii....

Va las in durerea voastra....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gaxel....de ce nu mai apari pe messenger? am vazut ca acolo iti tremurau degetelel cand scriai 2 replyuri amarate formate din 5 cuvinte fiecare......stau si ma intreb daca nu platesti pe cineva sa iti scrie pe forum......iar ma intreb la cata minte se pare ca ai.....de ce IJ? si nu ma refer ca ar fi o motoreta proasta....ci ca imi pari ca poti mai mult.....sau nu? =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi chiar nu vă daţi seama că sunteţi penibili de acuma sau chiar altceva mai bun de făcut nu aveţi decât să vă :pokey:? Sunteţi mai rău ca cei de la grădiniţă, serios. Oare chiar aşa să fie toţi motocicliştii, ca voi? Aveam totuşi altă impresie, mult mai bună. Pup la voi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dogg mamica, vrei un bat sa exersam cum e cu "apporter" .. eu arunc un obiect, si tu il aduci in dinti...

<{POST_SNAPBACK}>

nu ,porecla mi se trage de la faptu' ca am doi pitbulli acasa iar daca vrei sa faci treaba cu cuvantu ala in franceza pe care nici nu stii sa-l scrii ,si cunoscand acest fapt iti conturezi de unul singur profilul psihologic in public prin niste firave ghilimele evidentiindu-se clar o latura de nesiguranta subliniata in stilul tau lacunic de afirmare pe forum, poti oricand s-o faci cu ei nu cu mine, cred ca amandoi te pot cara in gura :pokey:

traieste-ti viata pe forum si sufera in continuare urmarind aceste telenovele avand o capabilitate ambidextra de multitasking in cautarea pe google a cuvintelor de gen "circumvolutiuni" (oare de cate ori ai dat edit pana l-ai nimerit-traiasca,copy/paste).

vezi ca pot si eu, ai fi surprins sa afli ca mai sunt oameni care pot, nu esti tu cel mai tare. :read:

Eu am glumit acum, avantajul meu e ca shtiu ca tzaranushul din tine NU

:lol2:

apropo , tu ce motoreta ai? :D

ai scris vreo parere clara la subiectul topicului :hunter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un dictionar este o carte care este scrisa in asa fel incat tu sa ai impresia ca e editata de un dobitoc, pentru ca toate cuvintele sunt scrise ai au intelesuri diferite fate de ce scriai tu. Daca vrei sa ne rupem in noelogisme putem incerca , dar pana atunci sa analizam ca al scoala

"iti conturezi de unul singur profilul psihologic in public prin niste firave ghilimele evidentiindu-se clar o latura de nesiguranta subliniata in stilul tau lacunic de afirmare pe forum" chestia asta pica pentru ca am scris corect cuvantul, este la infinitiiv, si puteam uzita (iti place cuvantul asta?) imperativul dar cum nu te stiu nu imi permit. cuvantul fiind scris corect, ai insirat multe cuvinte care alaturate vor sa para ceva inteligent dar nu sunt. nu vad nimic lacunar in faptul ca ti-am zis , ca ai creierul ca un cur si produce ca atare.

"capabilitate ambidextra de multitasking"

aceste cuvinte alaturate ne doare tare : ce are eventualul fapt ca sunt ambidextru cu multitasking ? daca esti putin curios, chiar in varianta in care caut pe google, multitaskingul nu are nici un amestec... chiar ai folosit cuvantul aiurea . este un fel de capacitate ambidextra de a face swap. jenant . sistemul meu de operare nu ar enici o legatura cu capacitatile mele , si mai mult decat atat nu deschid mai multe procese daca as cauta pe google asa ca ai scris degeaba multe cuvinte ce par foarte inteligente.

astept sa imi scrii ceva mai logic cum ar fi

"pus astfel in lumina, ancorat in sinergia faptelor, recursul la universalitate nu eludeaza meandrele concretului"... sa ma impresionezi ..

acum nu stiu la ce te asteptai dupa mareata si inteligenta ta interventie .. daca ai simtul umorului continuam, dar daca te superi , plangi intr-un colt si te enervezi, ne oprim .. nu vreau sa ma cert cu nimeni. fac numai misto

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

muhaha esti inutil

ia un mar si zi ce motoreta ai

multitasking=forum+google

ambidextru=ce faci tu la fel de bine cu amandoua mainile ,adica ____aici pe forum gandindu-te cum creierul meu arata ca un cur (ciudat fetish :dance: ) :D

lacunar=e stilul tau de afirmare prin punerea in lumina a propriilor frustrari

ghilimele=nesiguranta

iar sinergie e fumat de mult :read:

si explicatia stii de ce ti-o dau?

simplu

PT CA N-AI INTELES DIN PRIMA... :focus:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"ia un mar si zi ce motoreta ai " .. tot forumul in afara de tine stie ca am un ij. asta ca sa trec direct .. vreau sa il felicit pe coxanelu pentru inca un aplaudac, si faza cu marul este penibile rau ..dupa ce daca citeai am facut misto de coxanelu de replica asta si vii sa o folosesti ..esti jenant .

acum : multitasking nu este ceea ce ai zis tu .. de ce ? simplu motiv ca eu nu am mai multe procese cand stau pe net .. o sa inveti mai tarziu ca iexplorer nu e singura varinata de a interpreta html si restul ..

lacunar=e stilul tau de afirmare prin punerea in lumina a propriilor frustrari

lacuna=lipsa dar se reinvetneaza limba romana

iar ghilimele au cu totul si cu totul alt sens. foloseam un cuvant strainn, scris corect (penibil ai fost) si vroiam sa scot in evidenta .

acum nu ma mai obosesc sa iti raspund .. nu de alta dar sunt oameni care nu au simtul umorului, si nu are sens sa imi bat capul .. numai bine .. cand scrii o gluma buna, care sa ma faca sa rad, sau pe care sa o aprecieze restul, poate iti raspund .. pana atunci .. sanatate, sa ai grija de catei, si daca folosesc ambele maini o fac pentru ca nu am incotro

noroc ..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...