Mergi la conţinut
Autentifica-te  
cbr-ica

figuranti?

Recommended Posts

inca un blambec care ia foc de la pixeli....baiazid, normal ca te sti cu i666 si cu ezrider..... ;) aveti si secta? :D , sabbybike, mi-a trecut demult faza cu teribilismul, daca stau bine si ma gandesc nu prea am avut-o deloc  ;), abe: e frustrant sa vezi ca nu iti vrea nimeni marfa asa-i?  :D

nu te arati la intilniri , au vrut multi sa te admire la brasov

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
bun gasit, baiazid si ezrider cu a sa nevasta gravida cu gunoierii nu au avut bunul simt sa se bage cu mine in seama sa imi spuna oful personal.....adio, ma culc  :wacko:

...nu te cunosc, ...nu ii cunosc, dar nu crezi ca ai vorbit putin cam dur ? nu am nimik cu tine caci repet, nu te cunosc dar, imi este mie rusine de ce ai scris acolo, sincer nu cred ca merita sa'i zici asa... -_-

Link la postare

...nu te cunosc, ...nu ii cunosc, dar nu crezi ca ai vorbit putin cam dur ? nu am nimik cu tine caci repet, nu te cunosc dar, imi este mie rusine de ce ai scris acolo, sincer nu cred ca merita sa'i zici asa... -_-

Eu nu mai continui o discutie fara rost!

Coxanelule ... tie vad ca iti place sa jignesti la greu. Am inteles acum.. aceasta este firea ta.

Nu vreau sa iau apararea lui EZ si Irina dar.. ii cunosc de un an .. si sunt super OK.

Daca vrei sa ne zici ceva... zi la arc in fata. Nu pe forum ascuns dupa tastatura. Ala se numeste curaj.

Nu iti place de mutra cuiva... nu te uita!

Link la postare

Iote bre, lipsesc un timp de pe forumu ista si se incinge tarata-n voi :blink:

Intrucat am fost "pomenit" in cateva randuri pe topicul asta, hai sa va spun si ce cred eu.

Dogg, de cand ai tu motorul si cat ai mers cu el ?

Posted: May 26 2004, 03:10 PM, Dogg,

"Hmmm..aprilica... Aprilica, o am de o zi..."

Nu mergeti pe 1 mai spre victoriei cu 110-120 ca poate vine o pala de vant si va impinge spre sinele de tramvai(no offence zahei  ) si va kakati pe voi instantaneu de frica va garantez(a trebuit sa ies cu juma de corp in partea dreapta ca altfel nu stiam cum sa fac)

...

Nu mi-a venit sa cred in ce hal a putut sa faca motocicleta...pot sa spun ca m-a aruncat original vreo 40-50 cm cu fundu in sus...m-am tinut de ghidoane am dat drumu la frana,m-am umplut de vanatai intre picioare in zona oaselor de la genunchi...FANTASTIC...N-AM CAZUT... cineva sus sper sa-mi dea si a doua sansa cand voi avea cu adevarat nevoie...

...

..si dupa 11 zile domnu Dogg e expert:

Posted: Jun 5 2004, 11:10 AM

subscriu si nu e vorba de figuri e vorba de senzatie,de sentimentul acceleratiei,mersul pe o roata,echilibrur toate trick-urile care te fac sa simti ca ai tu controlu(degeaba te dai in carusel daca nu iei tu viraje si accelereaza mereu la fel)...mi-am facut o parere despre choppere dupa ce am mers cu un virago(nu e departe de comuniste,doar ca merge foarte bine)

Sa-i faci pe altii limbisti atunci cand vei fi tu in stare sa faci un powerslide pe curba

Sorry domnu' Dogg dar nu cred ca ai idee despre ce vorbesti...ori oi fi tu vre-un pui de Rossi precoce si noi nu ne dam seama :unsure:

Ez.Rider a vrut sa spuna acelasi lucru dar a folosit un limbaj car nu-i face deloc cinste, si pentru care din cate am vazut si-a cerut scuze.

Coxane, ne stim de pe net si ne salutam pe la arc de cand erai incepator pe zzr600 si intrebai unde sunt franele si cum se folosesc... ti-am mai zis io ca tu in principiu esti baiat bun dar te bagi aiurea in vorba si sari calul cam des...pana acuma am vazut posturile tale ca fiind cat de cat amuzante ...dupa faza asta nu stiu ce sa mai cred, probabil m-am inselat si altii care te ocarau aveau dreptate. :wacko: De data asta ai sarit calul rau de tot :angry:

Hai sa incheiem discutia asta care a degenerat in altceva ....

PS: vad ca s-a pus problema mai la inceputul discutiei...fiti siguri ca nu imi aleg prietenii dupa motoarele pe care le au sub cur :P

Link la postare

Somn usor coxane !!!

penibila toata discutia...dar asta sigur e "limbist" sau pupincurist ...practica curlingus vorba lu' coxanu'...nu am nimic cu nimeni dar vad ca unii sunt chiar figuranti...subscriu la ce a scris axa..domnu Doqq ..expertu....care ne vorbea despre motociclism doar din auzite si din ce vedea pe la televizor & filme cu moto...daca nu ma insel matale esti inca incepator......cat despre p... bleaga ala care sta ca o p.... pe motor...esti limbist 110%....cat despre coxanu...el asa e din nastere mai carcotas...daca te-ai luat de el te umple de respect....am vb cu el acum catziva ani pe mirc cand tocmai isi luase ZZR si nu baiat rau dar nu se poate abtine......si-a luat motoreta din banii lui...asa ca tot respectul pt asta..ps..mai abtine-te

Link la postare

subscriu si nu e vorba de figuri e vorba de senzatie,de sentimentul acceleratiei,mersul pe o roata,echilibrur toate trick-urile care te fac sa simti ca ai tu controlu(degeaba te dai in carusel daca nu iei tu viraje si accelereaza mereu la fel)...mi-am facut o parere despre choppere dupa ce am mers cu un virago(nu e departe de comuniste,doar ca merge foarte bine :D ),...mai bine merg cu o decapotabila ca tot aia este ...daca nu am speed -_-

ULTIMATE RIDE...un jet fighter(singurul care ar putea bate motorul la senzatiile de gen)

IATA SI RASPUNSUL

ce stii tu despre toate astea?

tu sau oricare alt limbist din asta de il depaseam cu cezeul prin unirii ca deabia se tineau pe motoarele de 100+ CP?

ia sa nu mai vorbeasca despre senzatii si viraje decat aia care chiar stiu ce e aia

cati "chilometri" consecutivi ai facut tu fara sa scazi sub 100 km/h?

iar in ceea ce priveste faza japoneza-comunista ... eu am trecut prin amundoua si clar e mai misto pe japoneza dar senzatiile nu difera chiar asa de mult .. doar in acceleratie

(ma refer la motociclete echivalente nu faceti comparatie intre nipru si R1)

senzatiile nu difera chiar asa de mult

PROFI!

post-29-1087505857_thumb.jpg

Link la postare

penibila toata discutia...dar asta sigur e "limbist" sau pupincurist ...practica curlingus vorba lu' coxanu'...nu am nimic cu nimeni dar vad ca unii sunt chiar figuranti...subscriu la ce a scris axa..domnu Doqq ..expertu....care ne vorbea despre motociclism doar din auzite si din ce vedea pe la televizor & filme cu moto...daca nu ma insel matale esti inca incepator......cat despre p*** bleaga ala care sta ca o p**** pe motor...esti limbist 110%....cat despre coxanu...el asa e din nastere mai carcotas...daca te-ai luat de el te umple de respect....am vb cu el acum catziva ani pe mirc cand tocmai isi luase ZZR si nu baiat rau dar nu se poate abtine......si-a luat motoreta din banii lui...asa ca tot respectul pt asta..ps..mai abtine-te

Te bagi si tu repede ca tamponu' !!! De fapt care e treaba ta ? Am jignit pe cineva ? De unde stii ca nu il cunosc pe coxanelu ? Si e treaba mea daca dau limbi sau nu , si stau cum vrea PM pe motoru' meu care e luat din banii mei, munciti de mine !!! Nu ai ce face sau ce ? Vad ca devii cam nesimtit fara motive !!!

PS : Ca sa-ti raspund provocarii :

Drum uscat si Ride safe !!!

Link la postare
Am jignit pe cineva ? De unde stii ca nu il cunosc pe coxanelu ?

nu ai jignit pe nimeni dar era vorba de figuranti..... ;)

...esti chior sau nu stii sa citesti?

..aici nu se punea problema daca dai sau nu limbi...ci cui' ii dai ;)

...oricum..am si eu doza mea de prostie ...si cand dau de vreun fraier care se oftica nu ma pot abtine sa nu ma distrez pe seama lui.....ma scuzi dar...totusi esti figurant sa stii :lol:

Link la postare
ma scuzi dar...totusi esti figurant sa stii  :lol:

:D:D:lol::lol::lol::D:D Ma faci sa rad !!! Pe bune !!! Ma cunosti de undeva de stii ca sunt figurant ? Mai bine ai gandi un pic inainte sa faci niste afirmatii !!! Parerea mea !!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Link la postare
te oftici...figurant mic ce esti  :lol:  :lol:  :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: La greu !!! Nu mai pot de draci, scot flacari !!! :lol::lol::lol: Singura chestie de care ma oftic e ca nu pot sa merg saptamana viitoare la costanta :(:(:( In rest toate bune si frumoase !!! Iti doresc o zi buna si plimbari placute !!!

Link la postare

Oameni( caci sperantza moare ultima!) buni ! eu va multumesc pentru spectacol!

eram rupt de somn, caci sunt in tura de noapte! dar cand am inceput sa citesc si am observat cum se formeaza gashtile, mi-a trecut si somn si mi s-a uscat gatul ! si cred ca mi s-a luat si de motociclism si Arc si de tot!

este evident din ce ne tragem (cu totii)!

prefer sa merg singur cu motocicleta ca nu cumva sa ajung sa tratez gresit vre-un om !

Sa ne de D-zeu motocicletele mult visate, femeile altora si ceva special la fiecare!

Link la postare

Pacat ..... de timpul pierdut aiurea ..... ca sa citesc prostiile astea .....dar am vrut totusi sa vad pana unde se poate merge .... in acest moment toate discutiile despre "comunitatea motociclistilor" bla bla bla ..... sunt egale cu zero. Ptr ca pana la urma, motociclistii sunt oameni iar oamenii .....stim cum sunt, mai ales prin acesta tara de kkt.

Inca o data, pacat ..... :(

Link la postare

nu am avut rabdare sa citesc tot ce s-a scris referitor la acest subiect , insa va spun si parerea mea ,in caz ca intereseaza pe cineva : nu cred ca cineva trebuie judecat dupa motorul pe care il are sub el. Ar trebui ,oare, ca unul care are banu pe el sa-si ia un motor mai vechi si mai ieftin doar din solidaritate cu cei care nu prea au ?! Omul e una , motoru e alta !

Link la postare

fratilor, s-a umflat taritza - n voi.

potolitziva!

ma faceti sa-mi schimb parerea despre comunitatea motocilistilor, caci spre asta tindem, nu-i asa?

daca nu, atunci de ce ne mai adunam la Arc, de ce mai avem site-uri si forumuri si etc.?

ne putem spurca si pe sosea de cate ori ne vedem.

Link la postare

Care comunitate? Daca asta e comunitate, atunci prefer sa nu fac parte din ea. Ce dracu citesc balacareala asta si la ce-mi a foloseste? Nu pe bune, tv-chat-uri-le de noapte n-ar fi mai potrivite la genul asta de caterinca. Macar acolo exista sansa sa fi vazut de mai multa lume si eventual inteles.

Si mai oameni buni (si admin), chiar nu exista limita la scris orori. Pai, Coxanele daca se intampla sa intru eu in colimatorul tau si ajungeai sa vb asa de nevasta-mea, fi sigur ca iti luam capu' de pe umeri. Si crede-ma cei care ma cunosc, stiu ca nu mananc kkt. Ce dracu suntem asa multi ca nu ne mai incape pamantul pe toti. Dupa ce ca suntem putini si mai si moare cate unul pe luna, ne mai si ardem intre noi... Acum, daca poti fi serios o clipa, gandeste-te ca nu toti (inclusiv eu) nu gusta umorul tau - si asta nu e un defect e pur si simplu chestie de gust si de educatie deci nu trebuie sa te simti ofensat.

Va doresc numai bine si cel mai important, sa ne vedem sanatosi cat mai des.

Bafta,

Stefan

Link la postare

treaba asta parca a inceput de pe motorism.ro,acolo rudele i666saoia si calaretul usuratic au aruncat cu destul noroi in mine ca sa merite cel putin ce le-am urat eu pe aici.... ;)

PS: ai incercat cumva sa ma impresionezi cu ceva urk?

Link la postare
Care comunitate? Daca asta e comunitate, atunci prefer sa nu fac parte din ea. Ce dracu citesc balacareala asta si la ce-mi a foloseste? Nu pe bune, tv-chat-uri-le de noapte n-ar fi mai potrivite la genul asta de caterinca. Macar acolo exista sansa sa fi vazut de mai multa lume si eventual inteles.

Si mai oameni buni (si admin), chiar nu exista limita la scris orori. Pai, Coxanele daca se intampla sa intru eu in colimatorul tau si ajungeai sa vb asa de nevasta-mea, fi sigur ca iti luam capu' de pe umeri. Si crede-ma cei care ma cunosc, stiu ca nu mananc kkt. Ce dracu suntem asa multi ca nu ne mai incape pamantul pe toti. Dupa ce ca suntem putini si mai si moare cate unul pe luna, ne mai si ardem intre noi... Acum, daca poti fi serios o clipa, gandeste-te ca nu toti (inclusiv eu) nu gusta umorul tau - si asta nu e un defect e pur si simplu chestie de gust si de educatie deci nu trebuie sa te simti ofensat.

Va doresc numai bine si cel mai important, sa ne vedem sanatosi cat mai des.

Bafta,

FOARTE FRUMOS SI BINE SPUS!!

Link la postare
treaba asta parca a inceput de pe motorism.ro,acolo rudele i666saoia si calaretul usuratic au aruncat cu destul noroi in mine ca sa merite cel putin ce le-am urat eu pe aici.... ;)

Nu desigur, nu incerc sa impresionez pe nimeni si nici pe tine. Era pur si simplu o constatare. Prefer sa ne intalnim in circumstante normale si sa dam mana prieteneste - motiv pentru care nici in ruptul capului nu as incepe o polemica fara sens cu tine. Si de fapt, e simplu.... nu am chiar nimic de demonstrat.

Asa ca, multa bafta.

Stefan

Link la postare

hahahahahaha cel mai atre topic de pana acu pacat ca l-am descoperit asa tarziu ...abia astept continuare cu scene de film in care bandele de motociclisti se impusca in mijlocul strazii :P:P:P:P

...pacat doar ca suntetzi cam off topic...poate ar trebuii sai scmbam numele in rafuiala sau ceva in genul asta :P:P

Link la postare
hahahahahaha cel mai atre topic de pana acu pacat ca l-am descoperit asa tarziu ...abia astept continuare cu scene de film in care bandele de motociclisti se impusca in mijlocul strazii :P  :P  :P  :P

...pacat doar ca suntetzi cam off topic...poate ar trebuii sai scmbam numele in rafuiala sau ceva in genul asta  :P  :P

somn usor tati.. :D

Link la postare

lasa sefule ca iese la apa noroiul.. :P

Link la postare
Coxanelu....... eu ii cunosc pe EZ si pe I666 de ceva timp. Sunt persoane care nu ar jigni pe nimeni.

Singura persoana care are probleme esti tu. Ai impresia si tu si DKZ, ca daca ai nu stiu ce scula de motor esti bine vazut in toate cercurile. Ai bani... esti respectat... etc. Practic esti un nimeni.

Vai de capul tau.

Alooo, meserie....iete drace ca aici nu am mai intrat si cineva a ocupat abuziv nickul meu (DKZ)....

Latzel cu creier odihnit, de unde si pina unde iti permiti sa comentezi despre mine, motorul, atitudinea sau cit de bine sunt vazut intr-un cerc ???

Chiar nu ma bagasem in rahatul de pe topicul asta pina acum pentru ca de cand au fost smenurile cu pro-bike / ... nu am mai intrat aici pe forum dar .... se poate sa fiu lasat in pace ?

Da meserie, am si bani, am si scula de motor si mai sunt si respectat de cine imi doresc eu, e vreo problema aici ? te roade ? ... acrii strugurii ? :banana:

Vezi-ti de treburile tale, vinde bicicleta pseudo-japoneza pe care te dai si pune-ti dinti in gura ca esti de-a dreptu dizgratios si dupa aia poate o sa te mai si bag in seama, ok ?

concluzia, fuck off loser B)

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.