Mergi la conţinut
Autentifica-te  
cbr-ica

figuranti?

Recommended Posts

ma coxanelule....simpla curiozitate ..... tu te emotionezi profund la melodiiile cu "dusmani-mi poarta pica" "am doi metri cubi de bani" "fata mea mertanul meu" "sunt motociclist belea" ?

acum nu o sa imi mai exersez prea mult intelectul ca pot sa sterg posturile care ma supara , acum bucurandu-ma de acest drept, pe care nu l-am utilizat inca , si nu il voi utiliza sper prea curand ..

1. da, imi placE foarte mult aceste "melodii cantate" :help::hunter: si tu ramai un invidios in continuare care plange in perna noaptea cu gandul la ce au altii si se da aici interesant facand pe neinteresatul..... :focus:

2. este un privilegiu, nu un drept, vezi sa nu bagi pusca-n gaura si sa iti bubuie in nas :pilot:

3. salahhe...bravo fata, bine ca recunosti ca ti-ai luat motor SI ptr fite, la fel cum o fac mai toti printre care si eu.....dar baietetii astia sint ca aia care nu recunosc masturbationarea =))

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Gaxel, ti s-a facut o oferta directa si tu ai dat-o pe dupa tufis. Nu-mi pare a fi corect :) Scoate IJul si treci la instruire in mecanica. De preferat in limbi straine. Coxane, daca te apuci sa citesti posturile lui Salahhe, o sa vezi ca are o tona de umor si zero fitze. Cinste ei!

Iti recomand postul de azi, cel cu coaforul :D

Link la postare

Ar trebui inventata o lege , prin care cei cu un intelect sub un anumit nivel sa fie arestati...

Link la postare
si femeile urate pentru port ilegatl de sani .... ar fi rau ca multi nu am mai ajunge sa postam aici ... )

Cred ca ai vrut sa spui ca "Nu ar mai ajunge..." , nu ?

Link la postare

f_zoltan, multumesc de compliment :blush: , dar vezi ca mi se urca la cap. Macar complimentele ca vad ca gaxel se face ca n-a citit, ba mai nou i-au crescut si sani .. poate poate :P

Link la postare
as vrea eu sani .... dar nu imi cresc ..pacat

<{POST_SNAPBACK}>

:russian_roulette::tease::bad:

Frate cum sa iti doresti sa iti creasca tate? "you're sick"!!! :hunter:

Link la postare

Gaxele, daca te tii bine de bere, iti va creste un san. Nu doi, unul mai mare, pe mijloc. Unii ii zic burta, altii bidon, eventual monumentul eroului cazut, rezervor pentru robinetul plasat mai jos... :) Alege varianta care o preferi.

Link la postare

da frate toata stima ai dreptate cred ca si eu ma incadrez in una din categoriile tale :flex: dar toata lumea are dreptul la exprimare asa ca nu e corect nici din partea ta si nici din partea mea sa... :pokey: oricum toate bune si ti-as ura drum uscat dar... sunt incepator si nu stiu daca am drept sa folosesc expresile la babaci!

:D:beer:

Link la postare

cred ca toata discutia asta offtopic evidentiza conceptul de figurant. si nu ma refer la cei care au puterea sa faca glume p eu subiect, oricare ar fi el cat la cei care dau sentinte intr-un singur cuvant fara sa explice. Da ese oarecum stilat sa nu te murdaresti pe buricele degetelor scriind replici, dar e si mai stialt sa nu citesti, si sa nu raspunzi cu un cuvant sau maxim 2 .. oricum bafta ...

Link la postare
da frate toata stima ai dreptate cred ca si eu ma incadrez in una din categoriile tale :flex: dar toata lumea are dreptul la exprimare asa ca nu e corect nici din partea ta si nici din partea mea sa... :pokey: oricum toate bune si ti-as ura drum uscat dar... sunt incepator si nu stiu daca am drept sa  folosesc expresile la babaci!

:D  :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Despre care frate e vorba?

Link la postare

Nu , coxatule , tu esti special!

Si te crezi deosebit! Dovada sta motoul tau "De obicei prezenta mea genereaza o vibratie in aura, ceea ce este perceput la nivelul tau primitiv, senzorial ca o masa nefinita de idei ceea ce te face sa te simti mai inteligent!".

Orice membru al acestui forum are posibilitatea de a transmite tuturor celorlati prin intermediul acestui motou o idee, un sfat , o urare , etc. Unii (printre care si eu) au lasat acest spatiu gol.

Care este explicatia acestei fraze de tot shit-ul pe care ai pus-o acolo ? Inafara de faptul ca astfel arati tuturor cat ii desconsideri? Pt ca sa stii ca motoul este citit de toata lumea, iar daca ai fi vrut sa cerni cat de cat cititorii ai fi trimis un PM . Dar tu nu! Ai pus acolo special sa vada populatia cat de nemuritor si rece te simti tu in lumea ta ....

Imi si inchipui ce e in capucul ala mic al tau de sub casca aia faina si scumpa! Cum crezi tu ca ,noi muritorii,la aparitia ta, ne trece un fior de gheata ce provine din interactiunea aurei tale de mesia cu umila noastra aura si cu dreptul nostru rusinos extern (adica sfincterul anal extern).

Come on ! Get a life si aprinde lumina , teteo! Te faci de fecale si te vede tot poporul , my queen!!!!

Link la postare

Da poate e chiar un geniu neinteles.... Suntem niste ignoranti !

Link la postare
Da lasate omule de motoare si ia-ti o decapotabila daca parerea asta o ai tu fata de motorele care nu sunt de viteza :bash:  poate unu care calareste o comunista simte de 10 ori mai bine adevarata senzatie pe motor decat tine(de fapt sunt sigur de asta).........dar fiecare cum  poate

Toate stima si respectu pentru toti motociclistii fie ei pe comuniste sau sportive :punk:

<{POST_SNAPBACK}>

fratica topicu se keama comuniste vs japoneze

acu fiecare trage concluzii si da ma las de comuniste :scooter:

eu mi-am exprimat opinia si daca observi am atins un punct in care o japoneza si o comunista converg :read:

acu tu,gaxel,renoraines,badrocksana&company nu faceti decat sa va umflati si sa dati frustrarile p-afara nicidecum sa va exprimati o parere clara despre cum e sa mergi pe una sau pe alta

daca la coxanelu scrie r1 si zx12 :hunter::pokey: gata, avem de ce sa ne legam ca stim noi mai bine.....am citit :punk:

din moment ce unii se simt ofensati la comparatia cu o decapotabila inseamna ca sunt frustrati ca nu au viteziste cand de fapt ala e scopul unei motorete de gen sa te relaxezi pe ea

Link la postare
treaba asta parca a inceput de pe motorism.ro,acolo rudele i666saoia si calaretul usuratic au aruncat cu destul noroi in mine ca sa merite cel putin ce le-am urat eu pe aici.... ;)

PS: ai incercat cumva sa ma impresionezi cu ceva urk?

<{POST_SNAPBACK}>

Salutare.

Imi este rusine sa mai spun ca imi dau silinta sa devin un motociclist.Cox ai un limbaj de,scuza-ma,birjar.Nu banul face totul.Daca are vreo importanta pt tine,as putea in orice secunda sa-mi iau nu un motor ca al tau ci 10.Esti parvenit

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.