Mergi la conţinut

Sunt nehotarat!


Johnny

Recommended Posts

  • Răspunsuri 124
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ma rog,cum zice tu....mie mi-e somn si sunt mahmura.... :crazy:

baietiiiii hai ca mi-a trecut mahmureala........ :wine::drinks:

SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI! :kiss2::*:gossip::group:

la noapte vine moshul............ iupiiiiii ieiiii :yahoo: ma duc sa invat o poezie sa-i ii spun moshului cand ajunge si la mine,nu mai conteaza ca o sa fiu i bar si o sa beau....da las'ca-i trimit un sms k si asa e la moda =)) .......... mdea mi-a trecut mahmureala....... nici nu se vede =)):to_become_senile:

pupici pe la voinici

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit o oferta pentru fostul R2!! 1 mil. lei de persoana, bufet suedez, open bar!! Suna interesant. Ne bagam?

<{POST_SNAPBACK}>

Era interesant.......

Dar ptr mine e pre tarziu din pacate!!! :mellow:

Un an nou fericit tuturor!!!Sa aveti parte numai de bucurii si in pliniri in anul ce ne asteapta si sa ne vedem sanatosi!!!

LA MULTI ANI TUTUROR!!!!

P.S.

Distractie placuta la toata lumea :beer::beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare  :beer:  eu se pare ca o s-al fac ori cu gasca mea nemotociclista sau acasa singur cu familia.Adevarul e ca ar trebui sa stau acasa cu parinti mei dupa cate s-au intamplat anul asta.Apropo o s-al fac singur adica am ramas singur, fericiti amatorii dupa aici se simt ei si inteleg ei ce vreau sa spun.Salutare si un an nou fericit si tot ce va doritii si mai ales sanatate si sper sa ne mai auzim candva sau sa ne mai vedem candva   eu o sa parasesc tara cat de curand.Bafta :beer:

adik ??ce vrei sa zici ??apropo mai marfa caciula mea decat creasta ta :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare  :beer:  eu se pare ca o s-al fac ori cu gasca mea nemotociclista sau acasa singur cu familia.Adevarul e ca ar trebui sa stau acasa cu parinti mei dupa cate s-au intamplat anul asta.Apropo o s-al fac singur adica am ramas singur, fericiti amatorii dupa aici se simt ei si inteleg ei ce vreau sa spun.Salutare si un an nou fericit si tot ce va doritii si mai ales sanatate si sper sa ne mai auzim candva sau sa ne mai vedem candva  eu o sa parasesc tara cat de curand.Bafta :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Urat din partea voastra !!! A ta a ei nu mai conteaza !!! Chiar acum ?? Urat moment !!! :( :( :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...