Mergi la conţinut
ChillBRother

Țăran Coclit În Trafic

Recommended Posts

Salutare frați! Cei care circulați prin București, aveți grijă la o Skoda gri cu nr. IF 55 GER fiindcă la volanul ei se află un mic Schumacher căruia îi pute gura. A plecat cu scârț la 5 cm de mine de la două semafoare până când i-am dat fum și i-am arătat mu*e. Problema e că am prins roșu la următoru semafor și bineînțeles, țăranul, ciobit în orgoliu s-a dat jos din mașină împreună cu fratele lui de bucă din dreapta ca să mă sperie pe mine(n-au avut tupeu să dea în mine). Erau foarte deranjați că le arătasem un anume deget și vroiau să sufere de lupte greco-romano-catolice-păgâne și democrate la mine. I-am explicat că i-am arătat m... pentru că merita (și el și mă-sa și tot neamu lui probabil), fiindcă conduce ca un r... și pleacă cu scârț atunci când are un motociclist foarte aproape de mașina lui. Problema lui majoră era că eu mă băgam printre mașini. Eram cu prietena în spate că-l lăsam fără oglindă. Așadar aveți grijă că acum probabil are boală și mai mare pe motocicliști  (băgane-am p**a în mă-sa). Take care și asfalt uscat!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.