Mergi la conţinut

Ajutor!


Dragosh

Recommended Posts

Salutare!!!

am 16 ani shi nu am inca motor dar dau saptamana viitoare de carnet A1!!!

vreau sa shtiu shi eu care e mai bun dintre Hoinar care are 50 cmc shi Minsk care are 125????teoretic minsk-ul ar fii mai bun dar eu shtiu...de-aia va cer parerea!!!

Multumesc!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 59
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

teoretic nici una nui buna

minskurile is rusesti dealea cam nefiabile dupa parerea mea si un hoinar bun nu mai prea ai sanse sa gasesti. am avut si yo unu la 16 ani si am vrut sal fac de 80 cmc si lam gatat

de cati bani dispui?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Shi cu chestia asta chiar ca am convins pe toata lumea ca sunt nebun dupa motoare...atata imi permit atata imi iau....ashtept sa vina data de 14 august sa implinesc cei 16 ani , shi pe data de 15 cu siguranta ma voi prezenta la examen pentru A1 !!!:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cauta prin cartiere de bosorogi (cartiere de case) si vezi care are ij sau simson in curte. il cumperi de la bosorogi cu 2-3 milioane si unele sunt chiar in stare (relativ) buna. trebuie doar sa ai timp sa bati orasul la picior

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau tot minsk :banana: de unde cumparam minsk-uri !?!?! :wacko: eu sunt din constanta si saptamana viitoare mai precis marti incep scoala ptr categoriile A si D ca B si C am :D

sa ne vedem sanatosi si asfalt uscat si sa ma ti la curent daca'ti cumperi minsk :ph34r:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mestere io zic ca mai bun e MINSKU' chiar daca e cea mai proasta motocicleta ruseasca da' sa stii ca hoinaru' retine nu mobra ci hoinaru' e cea mai proasta din toate timpurile...pe la 1000 de km se sparg rulmentii de la ambielaj,motoru' o sa i-a foc foarte rep[ede ca nu prea are racire...(prost facut) segmenti si cilindru proaste...ce sa mai lasa-al dreq de hoinar;pana ajungi la categoria A mergi cu MINSKU' ca e mult mai bun.MULTA BAFTA SA AI!!!!!!!!!!!!! ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) SAL.....IATI "MINSK"...ESTE PE 12V,NU AI BATERIE,PLATINA CLASICA SI BECURI SUNT LA TOATE MAGAZINELE.....TOTUL ESTE SA NU INCERCI SA ALERGI CU EL MAI MULT DE 70KM/H...SI AI SA AI UN MOTORAS BUN....SANATATE SI BAFTA... B) TONY.. Editat de tony
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu vreau tot minsk  :banana:  de unde cumparam minsk-uri !?!?!  :wacko:  eu sunt din constanta si saptamana viitoare mai precis marti incep scoala ptr categoriile A si D  ca B si C am  :D

sa ne vedem sanatosi si asfalt uscat si sa ma ti la curent daca'ti cumperi minsk  :ph34r:

Pntru toti, comuniste vedeti pe site-ul www.mcasta.ru

Priviti si va minunati de preturi si modele.

PS.: Nu mai tin minte daca au si minsk.

Eu am facut scoala pe Minsk si parerea mea a fost pozitiva cel putin dpdv al echilibrului.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) SAL.....situl"mcasta.ru" este depsit si ce se vede acolo sunt produse de uzina la care preturile nu mai sunt de actualitate. ^_^ Puteti sa faceti o vizita duminica in Bucuresti la tirgul din Vitan.Va dau un numar de telefon,stiu ca persoana a cumparat o motocicleta noua si vrea sa-si vanda "Minsk".Motorul este super OK.sunati la:0724/208176....cu CIPRIAN.. :D TONY B) Editat de tony
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu potzi sa imi dai shi mie cateva detalii despre motor???sau poate nishte poze pe mail....te rog frumos... ;)

;) SAL.... DACA VREI SA STAM DE VORBA VINO DUMINICA IN TIRG LA VITAN SI NE PUTEM CUNOASTE SI SFTUII IN LEGATURA CU SI DESPRE "MINSK-URI"....SANATATE TONY B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT!!!

Spune-mi shi mie cum te recunosc Duminica in targ....de venit vin sigur!!!!!

Multumesc...

;) SAL....AM UN MZ-250-ETZ-IFA.,...SI AI SA VEZI PE OGLINDA DIN DREAPTA O CASCA NEAGRA CU VIZIERA INCHISA LA CULOARE, MARCA "DRAUVAR" SCRIE SI PE FATA SI IN SPATE. LA TOBA DE ESAPARE VEZI UN GRATAR DE PROTECTI SI ESTE INCLINATA IN SUS... :D ..SANATATE... :rolleyes: ..TONY B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK , ne vedem akolo.....

SALUT!!!

;) SAL.......(OK)..TAU NU A FOST SERIOS.......AI SPUS CA VI IN VITAN SI NU AI FOST. PACAT ...AM ASTEPTAT FIINDCA VENISEM IN MOD SPECIAL CA SA STAM DE VORBA. AM LASAT ALTE TREBURI CA SA MA TIN DE CUVINT.........ALTA DATA ....PA.......NU AI SA MA MAI VEZI, DECIT DACA SUNT PE ACOLO.....SANATATE.. :angry: TONY B)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...