Mergi la conţinut

Accident


DanuTzZ

Recommended Posts

Aseara in bucuresti a avut loc un accident o mashina a intrat intr`o aprilia rs 125 cred... motociclistul a fost dus la spital in stare grava.. are cineva mai multe informatii ?!  :unknw:

Aoleu...il stiu e Mike ! ! ! dar nu am auzit nimica de el,ieri seara l`am vazut plecand din romana de la everest,dar nu am auzit nimica de vreun accident... !! !!! ! ! !! ! !

Danutzz de unde ai auzit de accident?!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu...il stiu e Mike ! ! ! dar nu am auzit nimica de el,ieri seara l`am vazut plecand din romana de la everest,dar nu am auzit nimica de vreun accident... !! !!! ! ! !! ! !

Danutzz de unde ai auzit de accident?!

<{POST_SNAPBACK}>

Doamne fereshte... :shok: Nu imi vine sa cred...Saracu nici nu are carnet(cred k o sa ii faca dosar penal!!!)

Insanatoshire grabnica!!!Si vorbisem cu el cu cateva zile inainte...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poate avea vreo 300 400 km/h .... s tragea cu Bota p Kiselef :P se jukau de a Batman shi Robin ...... sa sune unu la 9544 brigada d politzie rutiera sa intrebe dak a fost implikta vreao motocicleta cu numaru d inmatriculare B-44-EYY intr=un accident ... aia va pot confirma mai multe date !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E la spital e constient desi nu mai tine minte nimic de la accident si are piciorul facut zob, momentan atit stiu maine o sa trec pe la spital sa vad ce face... omu o ardea in tricou in seara aia...deh aveti dracu grija astia fara carnet k e periculos. Eu ce sa mai zic ..chiar in seara aia i-am spus sa nu mai mearga fara carnet sa mai astepte putin si sa isi ia A-ul k doar nu moare pt 50-100 de km cati mai facea sezonul asta ...si m-a luat in gluma :chair: Imi pare foarte rau k si-a invatat lectia asa. Macar de-ar mai invata unii di ngreseala lui

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sanatate multa "baietasului" care a confundat drumul public cu pista de curse DAR pentru faptul ca a condus pe drumul public fara permis nu pot sa zic decat sa fie PENALIZAT CONFORM LEGII ROMANE cat mai aspru ca sa se invete minte :chair::chair: .

Off topic : desi puteam sa-mi iau motor de multa vreme am asteptat pana cand am acumulat ceva experienta in ale condusului (categ. B de 12 ani) si apoi am dat de permis pentru A si mi-am luat motor.

Desi am de ceva vreme motorul inca nu ies cu el pe strada la ore de varf sau seara pe magheru ... astept sa mai imi creasca nr. de km efectuati calare pe bestie si apoi o sa ma avant in trafic.

Sincer recomand la toti incepatorii (indiferent de ce calaresc) sa adopte o atitudine prudenta cu maneta de acceleratie ca astfel incepem sa-i vedem in aceasta sectiune (doamne fereste)

Mult norok, asfalt uscat, iarna cat mai scurta si sa ne vedem pe strada :scooter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...