Mergi la conţinut

caut o motociclista


dan_pop

Recommended Posts

ma cheama dan, am 18 ani si sunt din cj si as vrea sa iau si eu legatura cu o MOTOCICLISTA din cj.......eu cred ca is cele mai tari fete......am vazut o data 2 fete pe un choper da nu stiu cum pot da de ele........daca este vreouna sa imi scrie un mail la adresa CIUCUR2001@yahoo.com :scooter::scooter::scooter:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ma cheama dan, am 18 ani si sunt din cj si as vrea sa iau si eu legatura cu o MOTOCICLISTA din cj.......eu cred ca is cele mai tari fete......am vazut o data 2 fete pe un choper da nu stiu cum pot da de ele........daca este vreouna sa imi scrie un mail la adresa CIUCUR2001@yahoo.com  :scooter:  :scooter:  :scooter:

<{POST_SNAPBACK}>

=))

somn usor baiete

mergi pe matrimoniale.ro :pokey:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beh Dan Pop.. sunt cititor al acestuforum de aproximativ un an.. dar nu mi-am facut user, pt ca nu vroiam sa postez.. doar invatam...

Tu(adica Dan Pop) m-a facut sa-mi fac user!

Esti jalnic.. si patetic... Sunt si eu din Cluj.. daca vrei te las sa ma inviti la o bere, sa-ti explic niste chestii...

da sunt Fete motocicliste in Cluj.. destul de multe.. eu personal cunosc doar 5, dar pot sa-ti spun ca nici una nu-ti va raspunde! prima data incearca si tu sa cunosti motociclisti!

fa-ti niste prieteni motociclisti, si vei cunoaste..

Imi dau seama ca nu defoarte mult timp ti-ai luat carnetul. Bravo.. Mai ai extraordinar de multe de invatat despre motociclism.

Uite prima lectie: arata respect si vei primi!

a doua: esti incepator! (de fapt si eu sunt, am doar vreo 8000 de km la activ pe motor)

... vei fii incepator pana treci de 20 000 atunci o sa ai condusul in sange.. reflexe bine dezvoltate.

povestea e lunga...

retrage-te, si te rog foarte frumos.. gandeste-te inainte sa scrii ceva pe orice forum!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa mai omu' in pace. Daca nu ma insala memoria si tu ai deschis acum ceva vreme un topic asemenator pe motociclism.

<{POST_SNAPBACK}>

Cred ca stii ca m-am ales cu 2 relatii :kewlpics: si inca 2 fete au ramas pe langa, dar al meu a fost de caterinca :beer:

P.S cred ca stii cu cine sunt acum :jump:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca stii ca m-am ales cu 2 relatii  :kewlpics: si inca 2 fete au ramas pe langa, dar al meu a fost de caterinca :beer:

P.S cred ca stii cu cine sunt acum :jump:

<{POST_SNAPBACK}>

nu m-a interesat niciodata cu cate relatii te-ai ales tu in urma acelui topic.

Cum spunea dom' Ariciu ... can I touch you ? :lol2:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca se exagereaza. omul a zic ce vrea.. nu a cerut (cel putin nu explicit) sex, nu a zis ca vrea sa se insoare cu ele, sa aiba parte de o o {r/f}elatie mai serioasa sau nu.. a cerut sa cunoasca niste fete.

nu mi se pare nimic rusinos si onanist in asta .

Uite prima lectie: arata respect si vei primi!

a doua: esti incepator! (de fapt si eu sunt, am doar vreo 8000 de km la activ pe motor)

... vei fii incepator pana treci de 20 000 atunci o sa ai condusul in sange.. reflexe bine dezvoltate.

povestea e lunga...

retrage-te, si te rog foarte frumos.. gandeste-te inainte sa scrii ceva pe orice forum!

acum .. ce are incepatoreala cu cunoscutul fetelor ? daca chiar nu staim sa merg pe motor dupa gandirea asta si masturbarea era interzisa, ca se mai zic de flirt. cine a intrebat cat esti incepator, cine te-a rugat sa te lauzi ca ai si tu 8000 km(multi sa fie si de acum in colo, pana cand vei ajunge sa le uiti mumarul.. dar atunci o sa zici ca ai facut milionul deja)

mie mi se pare mai mult decat decenta treba asta . daca o fata zicea ca vrea sa cunoasca un motociclist cred ca fetele nu rectionau la fel de dur .. (egalitate pa mama lui de semn.. daca un tip vrea ceva e porc, nenorocit, obsedat, labagiu etc pe cand daca o fata vrea e doar romantic)

chiar m-au intrigat reactiile de aici .

@Dark_Evil acum faza cu "era la caterinca" o stie orice purtator de scrot (incarcat) care nu vrea sa fie penibil, zice ca a fost gluma dar daca iese ceva se bucura de nu mai poate.

daca era chiar gluma de ce te-ai ales cu cele doua relatii ? trebuia sa fii baiat cinstit, nu unu care ii ataca pe cei ce cauta pe cineva pe net, si sa il incurajezi pe omul asta .

cand e vorba de masturbare , si nu numai, sunt 2 tipuri de adolescenti . cei care se masturbeaza si cei care nu o recunosc. acum suntem mai mari .. sunt doua tipuri de barbati care cauta femei : aia care isi asuma riscul si aia care zic ca tentativa era o gluma.

@dan_pop eu te sprijin moral in demersul tau, si as fi facut al fel daca aveam 18 ani si nu aveam pe nimeni.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dan_pop, nu imi pare in mod special deplasata dorinta ta de prieteni noi, dar abordarea ta e prea abrupta si pe un forum de bikeri se pare ca greseala ta este sanctionata. Nu exclud posibilitatea ca acest topic sa fie de fapt o cercetare sociologica asupra reactiei unui grup de duri cum ar fi o comunitate de bikeri asupra unei teme aparent prea roz. In acest caz cred ca rezultatul e cel asteptat :D

Succes la cautatul de fete, de fapt mai devreme sau mai tarziu asta facem toti (baietii, uneori chiar si anumite fete), indiferent ca recunoastem sau nu. Si cand ne reuseste (aici numai de baieti e vorba) ne intrebam de ce naiba am inceput de fapt :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca se exagereaza. omul a zic ce vrea.. nu a cerut (cel putin nu explicit) sex, nu a zis ca vrea sa se insoare cu ele, sa aiba parte de o o {r/f}elatie mai serioasa sau nu.. a cerut sa cunoasca niste fete.

nu mi se pare nimic rusinos si onanist in asta .

Uite prima lectie: arata respect si vei primi!

a doua: esti incepator! (de fapt si eu sunt, am doar vreo 8000 de km la activ pe motor)

... vei fii incepator pana treci de 20 000 atunci o sa ai condusul in sange.. reflexe bine dezvoltate.

povestea e lunga...

retrage-te, si te rog foarte frumos.. gandeste-te inainte sa scrii ceva pe orice forum!

acum .. ce are incepatoreala cu cunoscutul fetelor ? daca chiar nu staim sa merg pe motor dupa gandirea asta si masturbarea era interzisa, ca se mai zic de flirt. cine a intrebat cat esti incepator, cine te-a rugat sa te lauzi ca ai si tu 8000 km(multi sa fie si de acum in colo, pana cand vei ajunge sa le uiti mumarul.. dar atunci o sa zici ca ai facut milionul deja)

mie mi se pare mai mult decat decenta treba asta . daca o fata zicea ca vrea sa cunoasca un motociclist cred ca fetele nu rectionau la fel de dur .. (egalitate pa mama lui de semn.. daca un tip vrea ceva e porc, nenorocit, obsedat, labagiu etc pe cand daca o fata vrea e doar romantic)

chiar m-au intrigat reactiile de aici .

@Dark_Evil acum faza cu "era la caterinca" o stie orice purtator de scrot (incarcat) care nu vrea sa fie penibil, zice ca a fost gluma dar daca iese ceva se bucura de nu mai poate.

daca era chiar gluma de ce te-ai ales cu cele doua relatii ? trebuia sa fii baiat cinstit, nu unu care ii ataca pe cei ce cauta pe cineva pe net, si sa il incurajezi pe omul asta .

cand e vorba de masturbare , si nu numai, sunt 2 tipuri de adolescenti . cei care se masturbeaza si cei care nu o recunosc. acum suntem mai mari .. sunt doua tipuri de barbati care cauta femei : aia care isi asuma riscul si aia care zic ca tentativa era o gluma.

@dan_pop eu te sprijin moral in demersul tau, si as fi facut al fel daca aveam 18 ani si nu aveam pe nimeni.

<{POST_SNAPBACK}>

Bine spus, dar cine ti-a spus ca mai sunt cu ele au fost doar in test :Jumpy: , cineva m-a agata acum mai recent de aici dupa forum :jump: , dar este o tara libera zic eu, ne putem exprima sentimentele noastre si mai ales ce credem despre el sau despre restul lumii.Bafta si apucate de condus!!! :beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine spus, dar cine ti-a spus ca mai sunt cu ele au fost doar in test :Jumpy: , cineva m-a agata acum mai recent de aici dupa forum :jump: , dar este o tara libera zic eu, ne putem exprima sentimentele noastre si mai ales ce credem despre el sau despre restul lumii.Bafta si apucate de condus!!! :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Bafta si apuca-te de gramatica :lol2:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numele meu este Ina, sunt o motociclista inraita si locuiesc in Cluj-Napoca. Dane, imi pare rau pentru tine, dar trebuie sa treci de faza polutiilor nocturne inainte de am avea o discutie impreuna. Multa bafta in continuare la agatat.

<{POST_SNAPBACK}>

Dane a sarit sangele din tine, cu bolta.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:beer:

CORECT!

<{POST_SNAPBACK}>

catre Dan Pop si ceilalti baieti:

cei drept poate ca a fost lipsit putin de tact dar asta nu cred ca da dreptul nimanui sa-l ia in baza asa de tare, nu credeti ca ar fi mai bine sa ne purtam mai frumos cu incepatorii chiar daca multi dintre noi atunci cand am inceput sa intram in lumea asta am fost nu prea bine primiti.Tot ceea ce vreau sa spun ca ar fi frumos din partea fetelor din Cluj sa trimita o urare de bine si lui.......eu nu sunt din Cluj dar fac primul pas si iti urez Bun Venit ! in lumea asta, si ai grija cum conduci ca mai am si pe aici doua specimene sunt romani, defapt una dintre care chiar de curand cand a iesit din spalatorie a dat cu ia de pamant in prima intersectie. fi atent si nu uita ca lumea vorbeste, tu baga la cap si invata tot ce se poate invata, ca viteza prinde toata lumea dar tehnica mai putin.

sper sa-ti mai indulceasca putin venirea ceea ce am scris si mult noroc si bafta !

nu vreau sa fiu ofensiva catre nimeni ci doar sa evidentiez anumite aspecte care le-am remarcat pe propriam piele.

Multa bafta tuturor!Si iarna scurta acasa.

catre Dan Pop si ceilalti baieti:

cei drept poate ca a fost lipsit putin de tact dar asta nu cred ca da dreptul nimanui sa-l ia in baza asa de tare, nu credeti ca ar fi mai bine sa ne purtam mai frumos cu incepatorii chiar daca multi dintre noi atunci cand am inceput sa intram in lumea asta am fost nu prea bine primiti.Tot ceea ce vreau sa spun ca ar fi frumos din partea fetelor din Cluj sa trimita o urare de bine si lui.......eu nu sunt din Cluj dar fac primul pas si iti urez Bun Venit ! in lumea asta, si ai grija cum conduci ca mai am si pe aici doua specimene sunt romani, defapt una dintre care chiar de curand cand a iesit din spalatorie a dat cu ia de pamant in prima intersectie. fi atent si nu uita ca lumea vorbeste, tu baga la cap si invata tot ce se poate invata, ca viteza prinde toata lumea dar tehnica mai putin.

sper sa-ti mai indulceasca putin venirea ceea ce am scris  si mult noroc si bafta !

nu vreau sa fiu ofensiva catre nimeni ci doar sa evidentiez anumite aspecte care le-am remarcat  pe propriam piele.

Multa bafta tuturor!Si iarna scurta acasa.

<{POST_SNAPBACK}>

E FOARTE USOR SA ARUNCI CU NOROI IN ALTII DECAT SA SPUI DOUA VORBE BUNE.....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nikita nu ai putea sa imi dai id-ul tau de mess daca ai sau adresa ta de mail sa mai tzinem legatura????

<{POST_SNAPBACK}>

Eu pot sa-ti dau adresa mea de e-mail dar eu nu sunt pentru o bucata buna de vreme in tara dar poti sa-mi trimiti la mesaje personale pe forum daca ai ceva sa ma intrebi.

Bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...