Mergi la conţinut

caut o motociclista


dan_pop

Recommended Posts

  • Răspunsuri 99
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bai” Recuiem” nu stiu cine te crezi dar cred ca numele iti vine de la odihna care-ti salasluieste in spatiul ce ar trebui sa-ti depoziteze creierul…mai frate tu eti mafalga???sau esti D-zeul motociclistilor…. Sau esti un amarat de complexat care ar agatza fete dar n-are vreme, ca are de facut cei 20.000 de km

Cu care te lauzi pe forum.Lasa baiatul in pace, nu ced ca e motociclist dar cred ca-i plac fetele…tie nu?? Sa stii ca si eu sunt Clujean ,sunt mai mult de 5 motocicliste dacat cunosti tu si de obicei nu sunt deloc incuiate si raspund daca ai ce sa le intrebi…probabil ca tu n-ai…tu vorbesti cu ele de bujii si de cauciucuri…Pacat ca te-ai hotarat sa-ti faci user acuma mai bine mai asteptai ..stii tacerea e de aur cateodata…si in cazul tau in mod permanent.

Multumesc,asfalt uscat Dan Popa :thumbup: si mie imi plac motociclistele

Cred ca stii ca m-am ales cu 2 relatii  :kewlpics: si inca 2 fete au ramas pe langa, dar al meu a fost de caterinca :beer:

P.S cred ca stii cu cine sunt acum :jump:

<{POST_SNAPBACK}>

Cred ca mai penibil si mai infantil esti tu amice cu porecla asta de benzi desenate"Dark Evil" si cu laudele tale despre cuceriri...penibil si infantil :blahblah1:

Numele meu este Ina, sunt o motociclista inraita si locuiesc in Cluj-Napoca. Dane, imi pare rau pentru tine, dar trebuie sa treci de faza polutiilor nocturne inainte de am avea o discutie impreuna. Multa bafta in continuare la agatat.

<{POST_SNAPBACK}>

Asculta Ina, eu am trecut de polutii nocturne(oare stii ce-s astea?? ) ma accepti la o discutie??? daca stii si altceva mai putin rautacios sa scrii....sau nu stii si atunci ti-as sugera inainte sa arati ca si o motociclista e pana la urma tot o femeie....sa treci putin "vis a vis" :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai penibil si mai infantil  esti tu amice cu porecla asta  de  benzi desenate"Dark Evil"  si cu laudele  tale despre  cuceriri...penibil  si  infantil :blahblah1:

<{POST_SNAPBACK}>

Salut eu cred ca tu esti cam varza si sigur esti paralela sau paralel cu motociclismul dar tineo tot asa.Parerea mea e ca ar trebui sa te impusti.Salut si asta e PAREREA MEA!!!! :fuck:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in continuare imi mentin parerea: ar cam trebui sa te apuci de studiat limba romana. Daca vrei iti pot recomanda o profesoara de romana. Te bagi ?

c-am varza => cam varza

dar tineo tot asa => dar tine-o tot asa

si daca imi permiti sa te citez: "parerea mea". (drepturile de autor le voi plati eventual in bere)

:beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in continuare imi mentin parerea: ar cam trebui sa te apuci de studiat limba romana. Daca vrei iti pot recomanda o profesoara de romana. Te bagi ?

c-am varza => cam varza

dar tineo tot asa => dar tine-o tot asa

si daca imi permiti sa te citez: "parerea mea". (drepturile de autor le voi plati eventual in bere)

:beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Bai nu imi pare rau ca nu sunt intelectual :blum: ma descurc si asa si chiar bine.Salut si ofticate in continuare ca esti de treaba!!!! :lol2:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dark Evil, dupa parerea ta e o rusine sa fii intelectual? Sau e o rusine sa stii sa scrii corect romaneste? Newsflash: gramatica limbii romane se invata in scoala generala si se finiseaza in liceu, face parte din cultura generala. Este pentru toti, nu pentru elite.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dark Evil, dupa parerea ta e o rusine sa fii intelectual? Sau e o rusine sa stii sa scrii corect romaneste? Newsflash: gramatica limbii romane se invata in scoala generala si se finiseaza in liceu, face parte din cultura generala. Este pentru toti, nu pentru elite.

<{POST_SNAPBACK}>

Nu am zis asta, am zis ca eu nu sunt intelectual si deoarece ma grabesc cand tastez mai fac si unele greseli dar domnul Carbone are ceva cu mine din cauza noi mele prietene.El nu intelege ca mai sunt si alte fete in lumea asta!!!

Iar eu sunt preocupat sa invat sa scriu si sa vorbesc corect Germana.Cand vorbesti trei limbi e mai greu sa nu gresesti, dar sincer cine ma cunoaste stie ca am uitat unele cuvinte care le-am folosit foarte rar.Dar vad ca am dato in OFF topic-uri salut si respect!!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta a fost chiar tare. Auzi tu, am ceva cu tine :lol:

Cred ca ti-am zis ce ti-am zis inainte sa-mi dau seama cine esti.

Oricum, iti garantez ca nu mi-am facut un scop din a te "acrii" pe tine.

Tu nu cunosti notiunile elementare ale gramaticii limbii romane, iar scuza "am uitat unele cuvinte care le-am folosit foarte rar" nu prea tine.

Sincer sa fiu sper sa nu te apuci acum de faze gen Costy_Clipcea :)

p.s.:

noi mele => noii mele

am dato => am dat-o

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta a fost chiar tare. Auzi tu, am ceva cu tine :lol:

Cred ca ti-am zis ce ti-am zis inainte sa-mi dau seama cine esti.

Oricum, iti garantez ca nu mi-am facut un scop din a te "acrii" pe tine.

Tu nu cunosti notiunile elementare ale gramaticii limbii romane, iar scuza "am uitat unele cuvinte care le-am folosit foarte rar" nu prea tine.

Sincer sa fiu sper sa nu te apuci acum de faze gen Costy_Clipcea :)

p.s.:

noi mele => noii mele

am dato  => am dat-o

<{POST_SNAPBACK}>

Oricum tu dupa cum scrii pe aici imi faci impresia ca esti un copil rasfatat de bani gata care mai are mult pana se mai maturizeaza,daca m-ai cunoaste as mai zice adica dupa 3 ani in Germania crezi ca nu se intampla sa uiti unele cuvinte, dar nu are rost sa-mi bat capul cu tine.Tu trebuie sa te lovesti de lumea reala si vorbim atunci pana atunci abtinete de la comentarii ca nici macar nu ma cunosti si presupun ca nici nu o sa ma cunosti vreodata.Eu nu am de-a face cu oamenii ca tine.Salut si drum bun!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum tu dupa cum scrii pe aici imi faci impresia ca esti un copil rasfatat de bani gata care mai are mult pana se mai maturizeaza,daca m-ai cunoaste as mai zice adica dupa 3 ani in Germania crezi ca nu se intampla sa uiti unele cuvinte, dar nu are rost sa-mi bat capul cu tine.Tu trebuie sa te lovesti de lumea reala si vorbim atunci pana atunci abtinete de la comentarii ca nici macar nu ma cunosti si presupun ca nici nu o sa ma cunosti vreodata.Eu nu am de-a face cu oamenii ca tine.Salut si drum bun!!!

<{POST_SNAPBACK}>

vai, cat pot sa ma amuze raspunsurile tale. Din cate observ eu ... tu stii cuvintele. Nu le-ai uitat. Problema este la GRAMATICA !!!

Eu nu vad nici o problema ca sunt un "copil de bani gata". Oricum, ai uitat sa zici si ca sunt un betiv nenorocit care mai se si drogheaza de 2 ori pe zi. Iar de lumea reala nici nu vreau sa ma lovesc, atata timp cat ai mei ma tin in puf si scot banu' imediat pentru ca "rasfatatul" sa-si ia ce isi doreste.

Chiar acum 10 minute le-am zis la ai mei ca imi doresc de ziua mea un FireBlade. Acum astept sa vina Craciunul si sa-l gasesc sub pom :D

ontopic: care esti motociclista si vrei un copil rasfatat si nematurizat ? PM or YM me :beach:

bafta

:rtfm:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vorbesti trei limbi e mai greu sa nu gresesti, dar sincer cine ma cunoaste stie ca am uitat unele cuvinte

<{POST_SNAPBACK}>

Am si eu ceva de zis in legatura cu chestia asta daca imi este permis :

1 frate Dark scuza-ma ca iti zic dar aici te cam pripesti si cine te aude cand zici ca ai uitat unele cuvinte dupa 3 ani afara o sa zica ori ca esti figurant ori ca esti prost (no offence)

2 eu unu sunt machedon si vorbesc foarte bine si limba engleza plus spaniola incepator. Deci daca ma gandesc bine eu vorbesc 4 limbi : aromana - limba natala (numai asta se vorbeste acasa)

romana - limba de nationalitate (pt ca sunt nascut si crescut in Romania si sunt de nationalitate romana)

engleza - pt ca mi-a placut foarte mult

spaniola - am fost nitel plecat pe afara (nu la fel de mult ca tine, dar de ajuns)

Si crede-ma ca nu am uitat nici macar o litera dintr-un cuvant !!! Si daca nu sunt beat, obosit sau prea distrat cand scriu aici, nu am voie sa gresesc !!!

Nu am nimic cu tine sau cu altcineva, dar cand vad sau aud de faze de genu asta imi vin dracii pe mine !!! Am un var care e de 5 ani in Spania si cand vb cu el nici macar nu are accent, parca ar fi tot acasa !!! Mai cunosc si alti baieti care sunt plecati de mult timp pe afara si tot nu au uitat sa vorbeasca limba natala !!!

Bafta si asfalt uscat !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vai, cat pot sa ma amuze raspunsurile tale. Din cate observ eu ... tu stii cuvintele. Nu le-ai uitat. Problema este la GRAMATICA !!!

Eu nu vad nici o problema ca sunt un "copil de bani gata". Oricum, ai uitat sa zici si ca sunt un betiv nenorocit care mai se si drogheaza de 2 ori pe zi. Iar de lumea reala nici nu vreau sa ma lovesc, atata timp cat ai mei ma tin in puf si scot banu' imediat pentru ca "rasfatatul" sa-si ia ce isi doreste.

  Chiar acum 10 minute le-am zis la ai mei ca imi doresc de ziua mea un FireBlade. Acum astept sa vina Craciunul si sa-l gasesc sub pom :D

ontopic: care esti motociclista si vrei un copil rasfatat si nematurizat ? PM or YM me :beach:

bafta

:rtfm:

u eshti asta.eram sigur ca asa iti iei fireblade.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor terminati :aggressive::bash: ce dracu?? :chair: parca ati fi copii mici.

asta e un forum pt comversatii nu un examen....dati-o dreacu de gramatica ca orice om mai greseste......

cat despre cei doi,nu dau nume asa ca SIMTITI-VA......terminati cu prostiile astea

ca nu-si au rostu. :download:

sunteti deja stresanti amandoi :thumbdown: comportati-va ca doi oameni maturi si nu va mai copilariti atat :pokey:

daca mai continuati asa,va iau pe amandoi de mana si va pun fata in fata sa va clarificati piticii de pe cerebel...... :rtfm:

sa vad daca atunci va mai convine. :nea: aveti o problema?foarte bine!clarificati-o.....IN PARTICULAR....asa cum fac doi oameni intregi la minte

:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor terminati :aggressive:  :bash: ce dracu?? :chair: parca ati fi copii mici.

asta e un forum pt comversatii  nu un examen....dati-o dreacu de gramatica ca orice om mai greseste......

cat despre cei doi,nu dau nume asa ca SIMTITI-VA......terminati cu prostiile astea

ca nu-si au rostu. :download:

sunteti deja stresanti amandoi :thumbdown: comportati-va ca doi oameni maturi si nu va mai copilariti atat  :pokey:

daca mai continuati asa,va iau pe amandoi de mana si va pun fata in fata sa va clarificati piticii de pe cerebel...... :rtfm:

sa vad daca atunci va mai convine. :nea: aveti o problema?foarte bine!clarificati-o.....IN PARTICULAR....asa cum fac doi oameni intregi la minte

:P

<{POST_SNAPBACK}>

:D ce viata complicata

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce vreti?sunt stresata! :mad: plus ca baietii sunt off topic de......mult.....

chiar asa...."copilu" ala vroia si el sa vb cu niste fete.....si au sarit repede

"cocosii"sa se lupte in vorbe

................................................................................

.......................................SI ACUM PT TOATA LUMEA daca vreti sa dovediti ceva faceti-o prin fapte,nu prin vorbe ca de astea suntem toti :puke:

si lasati-i baiatului topicu in pace.....ca din cate am citit io e"caut o motociclista"si ce s-a discutat pana acum nu are nici o legatura

:mega_shok:

bafta omule si sper k o sa te bage cineva in seama :thumbup:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vrem vorbe vrem fapte .. cei doi sa se bata cu lanturile de la motoreta. si cand ele se uzeaza si schimba kitul, sa ia pistonul de biela si buzdugan sa il faca. vrem fapte nu vorbe..

legat de baiat .. ce sa zic .. lasati felete sa vina la el.. ..

nopate buna lume..

ps .. sa facem matrimoniale moto ? oameni cu aceeasi pasiune care se cupleaza..

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu vrem vorbe vrem fapte .. cei doi sa se bata cu lanturile de la motoreta. si cand ele se uzeaza si schimba kitul, sa ia pistonul de biela si buzdugan sa il faca. vrem fapte nu vorbe..

legat de baiat .. ce sa zic .. lasati felete sa vina la el.. ..

nopate buna lume..

ps .. sa facem matrimoniale moto ? oameni cu aceeasi pasiune care se cupleaza..

<{POST_SNAPBACK}>

Am lispist nitel si deja ati sarit in aer =)),ma bufneste si rasu nu alta, omeni buni pe lumea asta suntem toti atat de "colorati " si fiecare cu stolul lui, ideea e cat de mult ne acceptam asa cum suntem cei atat de greu sunt oameni si oameni.Toti avem atentia distributiva focalizata pe anumite domenii.Unii sunt buni la gramatica altii la mecanica s.a.s.m.d. si in acelasi timp avem si lipsuri...CA NIMENI NU-I PERFECT.Oricum va ures toate cele bune:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am lispist nitel si deja ati sarit in aer  =)),ma bufneste si rasu nu alta, omeni buni pe lumea asta suntem toti atat de "colorati " si fiecare cu stolul lui, ideea e cat de mult ne acceptam asa cum suntem cei atat de greu sunt oameni si oameni.Toti avem atentia distributiva focalizata pe anumite domenii.Unii sunt buni la gramatica altii la mecanica s.a.s.m.d. si in acelasi timp avem si lipsuri...CA NIMENI NU-I PERFECT.Oricum va ures toate cele bune:)

<{POST_SNAPBACK}>

eu nu fac parte din nici un stol. Sunt unic :lol2:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai perfecta dreptate...numai ca greselile facute sunt absolut incredibile...

eu nu ma duc peste mecanic sa-l "incant" cu cunostiintele mele deosebite de

macanica...el dc vine sa scrie aici...sa scrie ca lumea...ca doar nu e bataie

de joc...greselile facute sunt niste greseli enorme...nu a zis nimeni sa inceapa

sa faca analize sintactice si morfologice...sa pui o cratima ca lumea mi se

pare La Mintea Cocosului

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lol..... toata lumea greseste indiferent ca sunt lucruri minore sau majore,iar daca tu judeci un om dupa o cratima in plus sau in minus ....imi pare rau...dar e omenesc sa gresesti si e si sfant sa accepti greselile altora fara sa arunci cu noroi in ei.......

sunt gata sa bag mana in foc ca nu exista om pe forumu asta,sau oricare altu care sa nu fi gresit macar odata...fie ca a gresit din prostie,lene,neatentie.oboseala,somn,betie etc

parerea mea.....io nu judec omu nici dupa aparenta,nici dupa desteptaciune......

pt cine a inteles ce am vrut sa zic...cunoaste

pt cine crede ca vb aiurea...imi pate rau . candva si voi o sa fiti priviti cu raceala si dispret si o sa va intrebati "de ce"

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...