Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Anonim Bikers

expirat IJ 56

Recommended Posts

...mai baieti am si eu un ij 56 de vanzare ....120-130 E e in stare de functionare ambelaj nou in el si segmenti....o gramada de piese de schimb:ambelaje,cutie viteze,jenti.

Am inceput o data actele dar nu leam mai continuat...C.I.noua ...deci din cate stiu eu nu mai e chiar atat de umblat si eu zic ca e ieftin ....dati si voi o parere,macar sa stiu si eu care is preturile.Eu su nt din Gugir-AB

Tel :0726721571

mail:ano_nim7@yahoo.com

post-50-1090957719_thumb.jpg

post-50-1090957719_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

..............daca vreti mai multe bucati din el poate ....si am zis......mai am inca un ij de piese dar la ala e rezervorul de mz si ghidonul original .....far am inca unul dar eu stiu daca se merita pt. tine sal iei..

Link la postare

[man sal- daca nu ar fi problema de distantza- tu acolo si io in bucuresti - ti l luam de mult - te scapam de el mai ales ca am si io unul ca al tau care trebuie reparat kapital,...... :unsure:=)):banana: daca ai vreo solutie sugestie ceva poate ai drdrum in Bucale si il aduci,...

nr meu e : 0744 383 240 sau 021 687 39 54 su la mail: ioan _cris@hotmail.com

Link la postare

eu drum acolo nu.............dar gandestete ca daca vi tu cu un papuc la banii cu care til dau plus ca iti mai dau inca un ij dezmembrat.............eu zic ca merita........nu?

Link la postare

..scuze ca nam mai fost de mult pe la net,teraba sta asa :banana: :il dau si cu 3000000L cu actele se rezolva omul inca mai traieste ii dam o tuica sil rezolvam :D ,.........motorul merge numai mca tre sai pun magnetoul la loc si sal reglez ca mia fost dat la un prieten imprumut...........eu mi-am achizitionat alta motocicleta si nu ma-m mai ocupat de el ...

Link la postare

mai fratilor eu am venit pe la net ....voim nu mai veniti?, sau nu va mai intereseaza oferta asta ..........ziceti...ca mati injurat ca nam mai fost...maI ARE ROST SA VIN?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.