Mergi la conţinut

Huidu este motociclist cu acte în regula


Nitescu

Recommended Posts

Serban Huidu, unul dintre cei doi cârcotasi de la Prima TV, si-a luat de curând carnet de motociclist, îndragostit fiind de un Ducati Monster 620. Dupa declaratiile sale, acesta a fost primul test serios din viata sa de motociclist, desi examenul a fost luat abia din a doua încercare. Cârcotasul sta bine la capitolul cai putere, pentru ca mai are acasa si un automobil Alfa Romeo. Însa acum motocicleta este tot ce îl preocupa: „O fi ea cea mai mica din marca Ducati, are doar 60 cai-putere, dar prinde 190 km/h viteza maxima” a spus el.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am vazut eu cat e de pasionat de motoare ...

eram pevictoriei si treceam printre masinile oprite la stop ...

intr-o alfa visinie un tip la sacou ... HUIDU ...

am trecut pe langa el asa... si m-am oprit putin in fata lui ...

de pasionat ce era de moto ... a inchis geamul masinii si a dat muzica la maxim ..

sooo .... FUCH him!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

alooo, kestia aia a ta o poti numi motor?  :lol: omu ti-a dat jet asa cum meriti( probabil te stie de pe forum)  B)

PS: te leaga ceva personal de literele "ch" legate ? chilometrii, fuch..... :lol:

MA tu chiar esti.......ma abtin.......sunt tare curioasa sa te vad ......pe tine si pe motorul tau......si sa-ti zic ce am de spus in fata aia de figurant pe care sigur o ai.....

Am citit ce mai este pe aici si ...in puii mei.... tu nu vezi ca esti singurul care comenteaza in continuu orice zic ceilalti? Mai dar chiar ORICE? Ce te face pe tine atat de superior? Au muncit ai tai si au bani si ti-au dat sa-ti iei si tu motor ca "asa se poarta" si acu te dai mare motociclist? Cine te-a mintit ca esti cel mai tare? Sincer tare as vrea sa te vad....o sa te caut la arc ....daca cumva motocicleta ta merge pana acolo *(nu de alta, dar sa nu se prafuiasca prea tare sau sa se zgarie ca te-o bate mama.....sau iti cade nasul apoi.....) sau esti si tu cumva din grupul alora de la arc care isi pun motocicletele in fata bancilor (UNDE APROPO NU AVETI VOIE!) ca cica ei sunt MARI si TAri si motoarele lor nu au ce sa caute langa celelalte....daca DA atunci iti recomand sa iti faci salon propriu moto si tu si "prietenii" tai sa va faceti intrunire proprie....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi tu cum e cu ideile preconcepute?!....daca ti-as spune ca am spalat farfurii in germania sa imi cumpar motocicleta m-ai crede? sincer, nu m-ar interesa daca ai face-o dar vad cu tu esti cea care iei foc si dai cu presupusu....e normal, atat tu cat si wannabe riderul ez sinteti oarecum complexati de statutul vostru social, e de inteles ca aspirati la mai mult, dar in loc sa te gandesti de unde am eu bani sa imi iau motocicleta ( am un zx6 nou , facut cadou de palmele mele ;) ) ati face bine sa incepeti sa va ganditi cum sa faceti si voi sa evoluati.....sau daca va complaceti in situatia actuala va doresc un trai fericit alaturi de prietenul/idolul tau ;) (666...intelegi unde bat ca pari desteapta....pari.... :D )

PS: mama e moarta ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coxanelu-le , daca tot "te dai mare " cai ai zx 6 r de ce vi la arc cu mobra aia din 62 mostenita de la taica-tu ? :D

crezi ca daca ai vopsit-o albastra si i-ai pus stop cu beculete multe la spate , ne prostesti ?

gata cu tine am terminat:D

i666a.........tare irascibila mai esti , ce-i sari asa in gat omului ?

daca inca n-ai aflat , "acilea" e forum , deci fiecare spune ce vrea......

coxanelu-le , iar te iau pe tine :D daca-ti faci salon propriu sa imi trimiti si mie o invitatie , asta daca nu cerem prea mult de la matale si mobra matale:D

concluzie : suparata mai e lumea p'aici :unsure:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

coxanelu-le , daca tot "te dai mare " cai ai zx 6 r de ce vi la arc cu mobra aia din 62 mostenita de la taica-tu ?  :D

crezi ca daca ai vopsit-o albastra si i-ai pus stop cu beculete multe la spate , ne prostesti ?

gata cu tine am terminat:D

i666a.........tare irascibila mai esti , ce-i sari asa in gat omului ?

daca inca n-ai aflat , "acilea" e forum , deci fiecare spune ce vrea......

coxanelu-le , iar te iau pe tine :D daca-ti faci salon propriu sa imi trimiti si mie o invitatie , asta daca nu cerem prea mult de la matale si mobra matale:D

concluzie : suparata mai e lumea p'aici :unsure:

:D tu fiind? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stimabililor deviati de la subiect.Pentru alte discutii  aveti loc separat.

offtopic: stimabile nitescu, matale ce faci pana la urma ? te dai cu motorism sau cu probaicu? sau esti vreun deputat din ala migrator care se duce unde e mai bine? io zic sa mai stai pe aici ca probaicu are steaguri, are nume....asta pana se ridica si celalalt partid si tirezi acolo....apropos, de ce mai ai semnatura aia din moment ce ai fost dat afara din club? :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-am vazut eu cat e de pasionat de motoare ...

eram pevictoriei si treceam printre masinile oprite la stop ...

intr-o alfa visinie un tip la sacou ... HUIDU ...

am trecut pe langa el asa... si m-am oprit putin in fata lui ...

de pasionat ce era de moto ... a inchis geamul masinii si a dat muzica la maxim ..

sooo .... FUCH him!

cred ca ai avut ghinion...mie mi-a cerut un autograf....

Ce te asteptai ma sa faca matanii?de fapt la cate figuri ai in cap..

Uite ce basinos vorbea de limbisti cred ca la fiecare stop te uiti sa vezi cati admiratori ai :angry:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dom'le eu zic sa nu mai judecati oamenii dupa prima impresie. O fi avut omu ceva in gand. I s-o fi facut frig. I-o fi placut melodia. Parca eu n-am facut-o pe o tanti in toate felurile ca trecea pe langa zebra cu copilu' si eu ma gandeam la ploile de la servici si era s-o calc . Si mi-am dat zeama ca era vecina de la 2 .. de abia dupa aia am percutat da si-a meritat-o anyway... cum ziceam, nici nu te-o fi vazut omu.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...