Mergi la conţinut

S-a suparat


Nitescu

Recommended Posts

Iata ce imi scrie un moderator care a aparut si el pe aici.

Domnule Nitescu,

Pentru faptul ca forumul de pe ''motociclete'' a fost furat de pe ''pro-bike'' va rugam sa nu mai postati anunturi despre acest site si nici despre emisiunea pe care vreti sa o faceti.

Daca doriti sa faceti reclama va rog sa luati legatura cu presedintele clubului Pro-Bike dl Sorin Dumitru in caz contrar vom fi nevoiti sa va anulam contul dvs. de la forumul Pro-Bike.

Pro-BIKE a promovat si dezvoltat intotdeauna sportul pe doua roti ceea ce va face in continuare dar nu poate fi de acord cu linia comerciala pe care o adoptati dvs.

Va multumesc

Este usor sa iei ceva facut de altii.Une ai fost cand s-au pus bazele acestui site.Sa inteleg ca s-au trezit instinctele de moderator?Emisiunea este pt motociclisti si pasionati .Ce legatura are asta.Acest site este pentu pasionati? sau a devenit srl ca si clubul pro-bike.Am sa iau legatura cu Dan Banacu.Nu cred ca am incalcat regula acestui site.Te rog sa o citesti mai bine.

Ce nu stie acest domn este,ca forumul care pretinde ca a fost furat este initiat de membrii care au fost dati afara(fara o sedinta a A.G. cum este specificat in statut) de masinuta ca "este clubul lui".Normal ca atunci cind muncesti fara sa fi platit iti iei lucrurile si pleci.Personal muncit din greu pt site si chiar a fost platit din buzunarul propriu.In consecinta a fost sters si mesajul cu referire la emisiunea moto ce va fi difuzata pe tvr 2.Daca am pus un mesaj ca simplu utilizator.Membrii acestui site sunt si pe celalalt site asa ca nu ma plang.

Pt.Detalii ia legatura cu Masinuta.Eu am incercat sa pastrez imaginea acestui club chiar si cand am renuntat sa mai fac ceva pt el.Eu zic sa va potoliti si sa faceti diferenta intre reclama si anunt.Ce ai facut tu este "atac la persoana";la persoana mea.Pot strica imaginea acestui club mai repede decat crezi TU. Sunt mult mai multe anunturi "comerciale"

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete malice

Domnu' Coxanelu'

mie matale imi esti simpatic ca faci garagata pe aici, mai agiti spiritele si in general esti sare si piper. Dar mie nu mi se pare deplasat mesajul de mai sus. Deplasata mi se pare atitudinea celor de pe aici, daca omul asta intr-adevar a muncit asa cum zice. Nu e oare loc pentru toti? De ce naiba ne lasam orgoliile isa o ia inaintea celor 7 ani de acasa? Mai enervanti mi se par aia de dau anunturi ca vand motoare si nu pun poze si detalii si se asteapta ca de la un anunt eliptic sa si faca bani, decat faptul ca nenea Nitescu anunta ce emisiuni mai face el si pe unde. Ca poate ne intereseaza pe toti. Sau nu. :D Eu stiu ca am incercat sa imi gasesc un motor si m-au apucat dracii citind anunturi sau vazand cate mistouri si glume proaste se fac pe la rubrica vanzari. Poate domnii moderatori se gandesc sa faca putin curatenie si pe acolo, ca nu strica. Unde mai pui ca de cand am dat cu nasul de acest site am tot incercat sa pun o poza dar nexam. Nu imi iese. Si fara sa ma supraevaluez macar o poza sunt in stare sa pun. La fel de bine site-ul celalalt nu merge de cateva zile. Asa ca mare paguba nu vad sa fie. :D Sau poate ca mai trebuie sa iau eu lectii de navigat pe internet. Salutare domnu' Coxanelu' si sper sa mai postezi pe aici nu de alta dar esti ca raia si ma amuza. Si sunt convinsa ca nu sunt singura care se distreaza cu disertatiile lu' matale.

Domnu' Nitescu fa matale ceva cu site-ul ala bre ca sa pot sa imi scald si eu ochii si sa mai citesc una alta. Nu de alta dar poate mai invat si eu cate ceva si de pe acolo. Ca pana la primavara sper sa ies pe strada cu tot cu motor si carnet in buzunar si atunci s-ar putea sa nu mai aveti voi chef de plimbare. Macar sa ne bucuram cat se mai poate.

:banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete malice

Give me a break. Nu ma asteptam sa fii asa nepoliticos. Ma scuzati ca nu ma ridic la nivelul Mariei Voastre. Pai cum ramane cu membrii noi din aceasta comunitate? Facem ceva pe ei pana mai cresc? Multam mai ales ca sunt femeie si cu respectul vad ca stai prost. Ma dezamagesti. Si nu imi spui tu mie ce sa fac ca nu e site-ul tau de acasa, e pentru toti. Si pentru informarea ta nu scap nici o ocazie sa merg cu mtotorul cu prietenul meu iar el spre desoebire de tine are bunavointa sa imi explice absolut tot legat de motor. Si tot printre informarea ta am crescut cu acest pasiune in familie, care a fost chiar practicata ca sport de ai mei. La mine se poate spune ca as urma o traditie. Si daca tot esti asa meserias poate imi spui ce intelegi tu prin Vasile Szabo. Si o sa iti dau si eu o nota pentru raspuns. Una peste alta ma bucur ca am un prieten motociclist care nu uita de unde a plecat si nu rade de femeile care vor sa isi ia motor, asa cum faci tu. Este un om deosebit de la acre eu am invatat multe si nu sunt asa agarici cum ma crezi. Si daca pasiunea pentru motoare trebuie demonstrata prin prezenta la Arc si barfe pe acest site, va lipsesc de aceasta demonstratie. Nu de alta dar muncesc mult prea mult iar timpul liber, putin cum e, il petrecem amandoi pe motor si nu o sa ma vindeci tu cu un comentariu de prost gust si cu datul afara de asa ceva. La 4 ani ma ascundeau ai mei in atas, acum stau pe post de rucsac pe japoneza si sper sa ajung sa ma descurc si singura. Mai ramane sa vina si domnul Nitesc sa dea cu bata ca sa termine ce ai inceput tu. Chiar imi erai simpatic ma scuzi ca m-am tras de sireturi cu tine. My mistake. Pot sa iti spun o singura chestie. Eu nu o sa ma urc pe motor si sa ma trezesc in mijloc de intersectie sau mai stiu eu pe unde ca nu stiu ce sa ii fac. Urasc prejudecatile si misoginismul celor ca tine. Uite femeia la volan, sau mai rau pe motor. Am crescut cu motoare de cand ma stiu si pot la fel de bine sa ma lipsesc de acest site daca tot ce gasesc aici sunt raspunsuri gen coxanel. Am crezut din pacate intr-un spirit de echipa sau in aia 7 ani de acasa. Wrong.

Multumesc baieti pentru suport si grija pentru membrii virtuali.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca ai destul timp liber sa dai replyuri foarte lungi ;).....daca tot zici ca iti eram simpatic si urmareai ce scriu puteai sa iti dai seama ca faza cu "iesi afara nota 3" este doar o "garagata" ;) pot sa trag 2 concluzii din ce ai scris tu : 1. " lauda-ma gura ca iti dau friptura" se aplica perfect in cazul tau si 2. prietenul tau ar trebui sa faca si altceva in loc sa iti explice fiecare surub de la motocicleta ca prea esti agitata ;)

PS: eu tratez femeile la fel ca pe barbati, nu sint misogin dar aici este vorba de altceva care nu cred ca l-ar interesa pe un membru "virtual" asa cum esti tu, m-am luat cumva de tine ca nu ai sti sa mergi pe motor??? sau ca nu sti ce sa faci intr-o intersectie?? de unde le-ai scos mai ? :D:lol::lol:

PPS: orientare pe schiuri, PA

este cumva vreun sport national? :lol:^_^:lol:

Editat de coxanelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete malice

draga coxanelu, la varsta ta mai ai multe de vazut. la capitolul cine se lauda tu conduci detasat ca esti tare in gura pe aici pe forum. eu de azi renunt la acest site. nu de alta dar de pusti ca tine prost crescuti e plina lumea si eu nu am timp chiar atat cat crezi tu.

nu te mai obosi sa dai replay. te las sa te iei de altii. si unele glume chiar sunt proaste. iar de sfaturi de la tine nu am nevoie. Era doar nevoie de un pic de bun simt. si by the way nu ai raspuns la intrebare ceea ce spune multe despre cat de motociclist esti tu. Si ca info, tot de doi ani stau si eu si citesc de pe site, dar nu am avut timp sa scriu, doar am vrut sa aflu mai multe. Daca nu am fost si prezenta in scris nu inseamna ca nu am fost deloc. Tocmai asta era si ideea, ca tac si fac, daca tie ti s-a parut lauda ce am scri acum treaba ta. M-ai enervat. Era mai simplu sa incerci sa calmezi situatia asta decat sa musti. Dar cum spuneam, e mai simplu sa ne comportam urat decat sa fim mai draguti unii cu ceilalti.

la revedere coxanel si mai incearca. s-ar putea sa poti mai mult decat ce mi-ai aratat mie.

Numele se scrie Alice.

Merci.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la revedere, nu meriti sa ma obosesc sa iti zic alice, e mai bine alis , e ca la service-servis ;) ce tot ai cu cei "7 ani de acasa" de tot ii mentionezi? ai avut cumva parte de un tratament special din partea tatalui sau al unui unchi mai "prietenos" care te ducea in parc la leagane ? :lol::lol:

PS: te-ai mai "calmat" de la ultimu reply ? B)

Editat de coxanelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu pot nici nu vreau sa citesc ce scrie malice

insa malitziozitatea in ale postarii imi dovedeste cat de mult iti dedici tu viata afirmarii pe orice plan in public

da search pe google.ro la "forum" si inscrie-te pe toate poate te faci auzita.

:ph34r::lol:

Editat de Dogg
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

draga coxanelu, la varsta ta mai ai multe de vazut.

;) draga mamaie, daca ai sti cate am vazut si facut eu pana la 22 de ani ti-ar cadea placa dentara in ligheanu cu apa incalzita ca deh, la asemenea etate mai greu cu urcatu in cada :D

PS: unde iti sint cei 7 ani de acasa petrecuti alaturi de familia ta care sigur iti spunea ca nu esti un copil nedorit si care sigur nu s-au bucurat cand ai parasit cuibul natal.....??? :wacko:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wow melis da' esti electro-casnica de ai timp sa scrii atita si inca in delta T destul de mic. tu nu-l stii inca pe cox? ce te ataci asa? si io m-am mai batut cu el in ciorapi si basca da de aia nu ne suparam, tot glumim si facem misto ca asa e noi unii, n-ai ce face cu noi. io sint curios numai o chestie: ce etate ai domnia ta ?

si tu cox te-ai aprins si tu cam tare. ati dat din nou satisfactie dusmanului de clasa ca ne certam pe forum.

nu ma luati in serios ca-s nesimtit si badaran.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu sint de acord ca l-a zburat pe nitescu :D , cu dobre nu stiu care a fost manevra si nu ma intereseaza :wacko:

Bai Coxane de cand esti mataluta membru pro-bike ca eu nu imi amintesc sa-ti fi semnat cererea de aderare. :D si nici chitanta de plata cotizatiei nu am gasit :( .Noroc ca te cunosc. Citeste mai bine statutul clubului pro-bike si poti incepe cu cap IV art 13..........21 Si te rog sa nu mai pui paie pe foc .Nitescu si pro-bike este inchis :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nitescule, comparat cu ce manevre ai facut tu cu clubu asta sa iti bagi bani in buzunaru propriu, semnatura ta e un mizilic, kiar si neplata aia ..... imi era si rusine sa mai calc pe aici ;) Te inteleg, varsta ta inaintata nu iti mai permite sa incepi ceva de la 0 dar nici sa furi de la altii.....chiar e nevoie sa stie toti cate parale ai facut pe spinarea clubului? :o

Editat de coxanelu
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nitescule, comparat cu ce  manevre ai facut tu cu clubu asta sa iti bagi bani in buzunaru propriu, semnatura ta e un mizilic, kiar si neplata aia ..... imi era si rusine sa mai calc pe aici  ;) Te inteleg, varsta ta inaintata nu iti mai permite sa incepi ceva de la 0 dar nici sa furi de la altii.....chiar e nevoie sa stie toti cate parale ai facut pe spinarea clubului?  :o

Ai grija ce spui.S-ar putea sa fi acuzat de calomnie :D .Mai nou in justitie sunt acceptate ca probe inregistrarile si sms-urile :o Pastrez ca proba aberatiile tale :banana: .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domnule nitescu,

Acest ''moderator care a aparut si el'' pe aici a facut aluzie la faptul ca ati specificat ca mai multe detalii pentru emisiunea respectiva pot fii gasite pe site-ul pe care il administrati dvs. si nici de cum ca promovati o emisiune despre motociclisti.

Iar faza cu luatul a ceea ce a facut altu' pentru mine sta cam asa : Pro-Bike a fost fara dvs. si va fii probabil si fara mine pentru ca nu un moderator sau un administrator face un forum ci membrii, asa ca ... :banana::banana::banana:

''Acest site este pentru pasionati? sau a devenit srl ca si clubul pro-bike''

Tot ce pot sa raspund la aceste doua intrebari este ca din cate stiu eu, dvs. ati incercat sa transformati clubul Pro-BIke in S.R.L. si nu cred ca ar fi frumos sa dau foarte multe detalii mai ales ca din cate vad sunteti la curent cu legile . ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi scarba ma incearca la citirea superficiala a mesajelor,nu exista simbol pt ce simt....asa va fi mereu, sau din ce in ce mai rau....schimbarea nu va veni din cer, ci de la noi...dar asta e alta poveste....vai de noi :(

Mada

da, aplaudacii nu vor disparea niciodata ;):D:D:D

PS: vai de tine nu de noi ;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor da' acest Coxanel cand se mai da cu motorul ca toata ziua e cu degetele pe taste in loc sa fie cu mana pe ghidon . Poate asa este mai simplu . Parca-l si vad tastand cu casca pe cap , probabil una neagra de i se umfla creierul de atata caldura si debiteaza numai prostii . Cred ca e din generatia PRO . PRO , da' multi

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratilor da' acest Coxanel cand se mai da cu motorul ca toata ziua e cu degetele pe taste in loc sa fie cu mana pe ghidon . Poate asa este mai simplu . Parca-l si vad tastand cu casca pe cap , probabil una neagra de i se umfla creierul de atata caldura si debiteaza numai prostii . Cred ca e din generatia PRO . PRO , da' multi

dar...cine a spus ca dansul este motociclist..?...doamne fereste sa-si ia asta motor ca... :wacko::wacko: ...nu mai ies din casa nici cu masina... :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...