Mergi la conţinut

Rca Pe O Perioada Mai Mica De 6 Luni?


VN50

Recommended Posts

Cred ca ar fi o chestiune de (buna??) strategie sa fie contactati individual responsabilii marilor agentii de asigurare, sa le fie prezentata problema cum merg lucrurile in alte tari mai rasarite si totodata se li se spuna ca aceeasi idee urmeaza sa fie prezentata concurentei... Aici ar putea avea avantajul ca ar fi primii ce implementeaza "noul" sistem si si-ar putea face chiar reclama cu asta fiind cu un pas inaintea concurentei...

 

Putem incerca sa folosim lacomia impotriva lor... Este o idee, daca vrea cineva mai ager si mai orientat catre jurism... sa o elaboreze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ar fi o chestiune de (buna??) strategie sa fie contactati individual responsabilii marilor agentii de asigurare, sa le fie prezentata problema cum merg lucrurile in alte tari mai rasarite si totodata se li se spuna ca aceeasi idee urmeaza sa fie prezentata concurentei... Aici ar putea avea avantajul ca ar fi primii ce implementeaza "noul" sistem si si-ar putea face chiar reclama cu asta fiind cu un pas inaintea concurentei... Putem incerca sa folosim lacomia impotriva lor... Este o idee, daca vrea cineva mai ager si mai orientat catre jurism... sa o elaboreze.

Asiguratorii nu pot sa incheie polite decat in conformitate cu legea. Conform legii, ASF este autoritatea competenta, deci ei pot modifica legea.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:mega_shok::bash: :crazy::wallbash:  :thanks: Now I look like a moron!!!

Hei, nu arati astfel! Si in afara de asta, nu trebuie sa iti face probleme ca nu ai stiut asta, lentru ca nu aveai de unde sa stii! Esti jurist, avocat? Nu. Si din cate am vazut si mi-ai confirmat parerea asta, nu cred ca faci parte din acea categorie de romani care le cunosc pe toate. Asa ca.... invatam toti, de la cine apucam.

Am sa atasez in cursul zilei de astazi, un model de tabel, pe care va trebui sa il plimbam pentru semnat. Este modelul folosit de minunatii nostri cand au strans semnaturile pentru presedintie.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...