Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

nightstorm_felician

scuter Piagio SI 2

Recommended Posts

Modelul motocicletei: Piagio SI 2

An de fabricatie:1998

Capacitate cilindrica: 49 cmc

Putere:2 Cp

Nr. de Kilometri:1500

Situatia actelor: nu are acte

Starea motocicletei: buna(nu are nici un defect:nici optic ,nici mecanic)

Culoare:negru

PRET: 320 neg

Oras: Lupeni

Persoana de contact / nr. de telefon: 0726904505

Alte detalii...eu circul de vreo 3 luni fara acte si am trecut si pe langa politie si nu mi-a avut treaba.am avut casca,farul aprins,buletinu` la mine.. si atat.nu am avut nevoie de acte.suntem vreo 5 care nu avem acte si ne plimbam totzi si nu ne avea treaba politzia.deci statzi calmi ca nu ii neaparat sa ai acte la chestiile astea.sau cel putin asa cred.si am inteles ca se pot face acte daca mergi la primarie sa iti dea ceva formular .. nush.si platesti impozitu` si nu ai treaba.ai si acte.deci daca vrei potzi sa faci si acte.merge super bine.viteza max:50km/h..arata bine...poze nu am deocamdata.!astept

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca pot sa ajung la bucuresti.hai mah.. ii ieftin cfr-ul.mopedul ii usor.potzi sa mergi cu el pe tren.sau mergi pe el .. dar nu te-as sfatui pe frigu` asta =)).hai mah ca ii ieftin...iti potzi permite si drumul.uite o poza.nu ala ii mopedul dar arata exact ca ala.. poate mai bine!...

post-5763-1132618148_thumb.jpg

post-5763-1132618148_thumb.jpg

Link la postare

platesti drumul si til aduc...moca nu se poate frate.. in ziua de azi nik nu ii gratis..deci imi zice daca vrei....si daca ma gandesc mai bine...hmm nush..cred ca trebuie sa ma mai gandesc... stii u "tzeapa ii in floare in romania".cel mai bine ar fi sa ma suni.si sa vb mai pe larg.

Link la postare
Oaspete yo_Alex

sal nu vrei un schimb cu o motoreta honda tip motocros , 49 cmc nu trebuie permis, baie de ulei, motor in 4 timpi, 4 trepte de viteza , daca vrei intra pe id red_killer_alex si vb acolo mai multe detalii:)

Link la postare

frate asta are pedala nu iti trebuie nici inmatriculat nici permis....facetzi shi voi un act de vanzare cumparare shi aia e..sa se poata dovedii k nu e furat. sarbatori fericite

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.