Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

bobo#1

expirat minsk -92

Recommended Posts

Modelul motocicletei:

An de fabricatie:

Capacitate cilindrica:

Putere:

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor:

Starea motocicletei:

Culoare:

PRET:

Oras:

Persoana de contact / nr. de telefon:

Alte detalii...

Atasati imagine (NU TREBUIE sa depaseasca 300kb)

Modelul motocicletei:

An de fabricatie:

Capacitate cilindrica:

Putere:

Nr. de Kilometri:

Situatia actelor:

Starea motocicletei:

Culoare:

PRET:

Oras:

Persoana de contact / nr. de telefon:

Alte detalii...

Modelul motocicletei: 125

An de fabricatie: 1992

Capacitate cilindrica: 125

Putere:7kw

Nr. de Kilometri:in jur de 20000

Situatia actelor: perfectaa

Starea motocicletei:perfektaa

Culoare:aalbastru-metalizt+stickere

PRET: 350 E neg

Oras: sibiu

Persoana de contact / nr. de telefon:0746777772 bobo

Alte detalii...

motocicleta merge perfect are actele in regula inclusiv asigurarea pana in ianuarie

imbunatatiri: telescoape spate:MARZZOCHI , vopsea metalizata,topcase,set nou,ambielaj nou,lant primar(din motor )nou ,

post-5003-1132607177_thumb.jpg

post-5003-1132607178_thumb.jpg

post-5003-1132607285_thumb.jpg

post-5003-1132607177_thumb.jpg

post-5003-1132607178_thumb.jpg

post-5003-1132607285_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

mai dar nu te-ai zgarcit deloc la actibilde :blahblah1:

si e cam scump mai... poate sa aiba si motor de avion ca tot minsk e... mai mult de 110 nu merge... numa cu motor de avion :P

Link la postare

sincer niciodata nu mi-a placut viteza. imi place muntele, dar cu asta nu prea poti face enduro. ps dak vrei viteza ia-ti r1 nu te uita p laa comuniste!! si meci pt oferta cu masina dar eu nu caut wc cu volan si 4 roti. imi plac doar 2 roti

Link la postare

mai nana mai lasa si u la pret... e scump... la banii astia iei jawa lu rsbuca si sa fim seriosi ca nu se compara jawa cu minsk.Daca mai lasi vreo 100 de euroi poate o sa-l vinzi...

si inca ceva... acoate si u poza aia cand stai in piceoare pe ea... ca se vede ca e pe cric :pokey:

Link la postare
mai nana mai lasa si u la pret... e scump... la banii astia iei jawa lu rsbuca si sa fim seriosi ca nu se compara jawa cu minsk.Daca mai lasi vreo 100 de euroi poate o sa-l vinzi...

si inca ceva... acoate si u poza aia cand stai in piceoare pe ea... ca se vede ca e pe cric :pokey:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

ba prietene. cozmin lasa vrajala k tu nu o sa faci asa ceva cu un minsk.si spre deosebire de altii uni mai stiu si sa se uite atent inainte sa vb niste prosti pe care mi-ar fi rusine sa le zik asa k uita-te la alte moto dak nu iti convine pretu si iati jawa dak iti place mai mult k minsk-u sau nici de aia nu ai bani asa k inpusca-te cu toporu .si lasa oameni sa isi vanda marfa si crede-ma k nu mai exista minsk k ala ma refer la motor sa mearga asa bine k m-am dat pe el.iati ma jawa sa mergi cu ea la penali sau iati scuter k kre ti s-ar potrivi mai bine sau moped k de scuter nu ai bani

cozmin :hunter:

:scooter: deasta sa iti iei ba cozmine da numa sa i mai pui pedale si sa mai dai jos din carene k nu ai bani de carene si vezi tu ce sa mai dai jos de pe ea sa fie kat mai ieftina

Link la postare

ba te`dreaku ai stat u la curu meu cand scoteam bani de la bancomat ca sa vezi ca nu am bani ???a ??

da-l in pola mea de minsk ca mai mult de 110 nu ia nici sa-l impusti...

o fi mers ala in picioare pe el... da acuma ba bobo ce dreak ti-ai pus prietenii sa se ia de mine ma ?? Si de un pola mea stii u ca nu o sa imi iau eu niciodata hayabusa ma a ??Ma pola eu nu stiu nimic de tine... da la varsta cand desfaceam eu mobre multi se jucau cu masinutele in orase de nisip.

Si daca te-am jignit scuze...

dar totusi... arata a jucarie de copil de 14 ani cu actibildele alea pe el...

Scuzati cuvintele obscene de mai sus... dar unii le merita...

ma si daca nu ai cric... nu mai folosi buturugi pe post de suprt ca arata ca dreaku

Link la postare

deci pana la urma ai vazut k nu am cric si am folosit buturuga in prima poza . si scuza-le limbajele prietenilor mei dr sincer m-ai jignit la faza cu cricu. ps minskul nu a fost facut sa mearga cu 200 km/h . este o combinaatie intre enduro si strada si ii ruseask. dak krezi k jawa a fost mai reusita dekat minskul t inseli dar este parerea ta si o respect . si ink ceva :caand reparam eu mobre nu stiu c faceau altii. si ink ceva ma-s simti prost s apun poza unui motor c nu are nici o leg cu mine ca fiind cevaa ce ma reprezinta

Link la postare

bai bodo tu vrei sa iti faci reclama la minsk ca mergi pe motor?

si mai lasa si u vrajala asta ca nu cred ca o sa iti mearga mult

bani care ii iei u pe misk altii ii cheltuie intr-o luna pe hartie igenica

asa ca lasa mangleala asta de om prost si de dulgher sau de sculer matriter

Link la postare

bobo si totusi... de unde stii u ca eu nu am nici o legatura cu hayabusa ??

sa iti spun eu ceva nana... una noua e 12000 euro... ceea ce nu e prea scump(avand in vedere la ce pret se vand masinile)...

Intro zi cu soare si cu doua dimineti o sa am si eu asa ceva.Pana atunci.. pe aici pe la comuniste... asa ca nu te mai stresa u dece pun eu motoare la avatar... acuma scuza-ma ca nu ai dormit noaptea gandindu-te la problema asta :hunter:

si sper sa incheiem discutia asta... pana la urma este un forum vanzare-cumparare

Link la postare

ba COZMIN ce p... nu iti convine dak vrei nu te mai uita la moto asta si iati jawa ce ma cand reparai u mobre ba frate cand aveai u mobre yo aveam cz de 175 asa k lasa vrajala tu unde te crezi ba dute si repara mobre in continuare k alceva nu sti sa repari penalu pulii si ce reparai u la mobre.alceva inafara de dezfundat carburatoru u nu sti sa faci alceva la mobre asa k lasa-ma cu vrajeli deastea k am mai fumat deaia ca tine si M-AM KAM SATURAT DE PENALI LA CARE LI SO SCULAT PESTE NOAPTE SA ISI IA MOTO. DUPA CUM AM ZIS IMPUSCATE CU TOPORU.MOPEDISTU PULII SI INTREBARE PENTRU U CATI HP ARE GSXR1300 SI INKA CEVA K AI ZIS K STI SA REPARI MOBRE CATI MM TRA SA LASI INTRE PLATINI LA APRINDERE DAK STI CE I AIA :chair: si ba dak te lauzi k ai atatia bani al bancomat dece te uiti la comuniste

Link la postare

ba pulica franaru... Suzuki GSX-R 1300 Hayabusa are 175 cp(la 9800 rpm); cuplu 140 Nm la 7000 rpm;ampatament 1485 mm; 215 kg;rezervor de 22 litri(daca vrei sa mai afli ceva despre hayabusa poti sa ma contactezi) si la platina la mobra trebe lasat 2-3 mm(depinde cat de uzata e platina)... SUCKER!!! :fuck:

si inca ceva... nu m-am laudata ca am eu atatia bani... da nu stiam daca ai stat u in c**u meu la bancomat cand am scos bani(ca mai trec si pe acolo) ca sa vezi ca nu am

Am gresit data trecuta...o hayabusa noua noutza cu taxe cu tot costa exact 14948 euro.

Link la postare

braco ba cozmin vad k ti-ai fakut temele respectele mele atunci dece nu iti iei gsxr si te uiti la comuniste si dak te intereseaza atat de mult viteza si sti care i treaba te crezi prea increzut da nu ai cu ce numa te crezi ai u impresia atata da defapt esti un lake ce zici faci si u faza aia cu un minsk ka bobo te tine k vad k la papagal esti tare rau si hai sa nu ne mai certam aici si sa lasam omu sa isi vanda marfa. PAPAGAL DE STRADA

Link la postare

mai nu trebuia sa ma iau eu la discutii cu voi...

nu am zis nana sa nu o vanda da i-am dat un sfat ca daca vrea sa scape de ea sa mai lase la pret ca asa nu prea vad eu sa aiba sanse...

Si vrei sa iti spun dece nu imi iau ceva calumea ???

am 17 ani ma... si 1 an trebe sa stau pe tusa... (m-am saturat sa ma plimb numa pe centrura orasului), multumit ??

hai ca am incheiat discutia.

Link la postare

minskul merge cu a1 (16 ani) si sa stii k nu ma impresioneaza cu nimik k ai aflat atatea date d hayabusa (le stii din carti sau d p net ). si vaa rog nu mai comentati toti aici . faceti-va tema proprie si vb kt vreti dar GATA aici. Ps:dak ai 17 ani nu kred k la varsta ta ai prea multa experienta. INCA O DATA VA ZIK TERMINA-TI!!!! ps:cozmin dak vrei sa discutam ma gasesti p messenger : bobo_ktm

Link la postare

faza aia care a facut-o el cu minsku... o s-o fac si eu... dar nu acuma ca nu am nici un moto aici(nu sunt acasa,sunt la camin)...sa ma tii minte ca o sa ti-o aduc faza peste 2 saptamani...

Link la postare

astept sa vad si mai vb atunci.da cu ce moto vrei sa faci cu o jawa sau cu un gsxr? k pan la urma nu ai zis ce moto ai sau ma rog cu ce moto te lauzi k ai.hai sa nu i mai strikam la bobo anuntu.mai vb peste doua saptamani.da yo deunde vrei sa stiu k u esti ala de pe moto?hai ka mai vb salutare :blahblah1::blahblah1::blahblah1::blahblah1::blahblah1::blahblah1:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.