Mergi la conţinut

Intrunirea Clubului Motoveteranilor 29.05 - 01.06.2015 - Campulung Moldovenesc


Dan Rosca

Recommended Posts

Fratele moldovean Petrica Botezatu zis si ,,Petrisor" se inscrie cu o camera. Multumim frumos

Iesteeee, nu citeste topicul, nu bea nu mananca, dar la lautari da ceva???

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, ma inscriu cu 2 persoane, dar pentru ca nu am timp sa citesc 25 pagini, sper ca nu vreti avans, pentru ca daca pot vin, altfel nu ma pot obliga cu nimic, cele bune!

Venim de simbata si stam pina luni, am uitat sa precizez, sa ne vedem cu bine.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lista actualizata cu rezervarile la Hotel Alex:

 

 

   Rezervari cu avans platit                                                                                       nr. camera

  1  camera Vali Alexa..............................3 nopti...........avans 200 ron...............................106 (matrimoniala)

  1  camera Bogdan Harea.......................3 nopti..........avans  200 ron...............................108 (matrimoniala)

  1  camera Virgil + Pedros.......................3 nopti..........avans 100 + 50 ron........................114 (doua paturi)

  1  camera Marian Popescu....................3 nopti..........avans 200 ron................................102 (doua paturi)

  1  camera Kosmo....................................2 nopti..........avans 100 ron...............................209 (matrimoniala)

  1  camera Orlando..................................3 nopti..........avans 100 ron...............................117 (matrimoniala)

  1  camera Marian Mijaica........................2 nopti.........avans 100 ron................................110 (matrimoniala)

  1  camera Maestri Piero..........................3 nopti..........avans 100 ron...............................103 (doua paturi)

  1  camera Dragos Iliescu.........................3 nopti..........avans 200 ron...............................211 (matrimoniala)

  1cam N Abagiu+M Crisan+G Lasculescu.2/3 nopti......avans 50 + 50 + 50 ron...............301 (trei paturi)

  1  camera Adi Papacica ( VFR )...............3 nopti..........avans 100 ron...............................201 (matrimoniala)

  1  camera Siviu Dumitrescu (Ytu60).........3 nopti..........avans 100 ron..............................105 (doua paturi) 

  1  camera Sorin Gruesc............................3 nopti..........avans 100 ron..............................109 (doua paturi)

  1  camera Toni + Mihai Spanu + Vali C.....2 nopti..........avans 50 ron + 50 + 50................214 (trei paturi)

  1  camera Ivan Pedala + Costi + Costin....2 nopti..........avans 50 + 50 + 50.......................213 (trei paturi)

  1  camera Constantin(57) Zavu................2 nopti..........avans 200.....................................107 (doua paturi)

  1  camera Mirela C+Carmen L................. 2 nopti..........avans 50 ron.................................218 (doua paturi)

  1 camera Marian Ciudin (Men)..................2 nopti..........avans 50 ron................................205 (doua paturi)

  1 camera Dan Anghel................................3 nopti..........avans 200 ron..............................204 (matrimoniala)

  1 camera Gherghel D-tru (tatal lui Raul)...3 nopti...........avans 100 ron..............................104 (doua paturi)

  2 camere Ciornei C-tin (Otravel)...............2 nopti...........avans 320 ron .............................208 (matr.) + 202(doua paturi) 

  1 camera Gabi Sulu..................................3 nopti............avans 50 ron................................215 (doua paturi)

  1 camera Emil Mihalache..........................3 nopti........... avans 50 ron................................207  (doua paturi)

  1 camera Stancu Aurel..............................3 nopti...........avans 50 ron................................210 (doua paturi)

  1  camera Daniel Donighievici...................2 nopti............avans 50 ron.............................. 206 (doua paturi)

  1 camera Danut Iacob...............................2 nopti............avans 50 ron...............................113 (doua paturi)

-----------------------------------------------------------------------------------

 27 camere (din care 3 camere de 3 locuri)                  Total 3220  ron

 58 locuri ce vor fi platite

 

Rezervari fara avans platit:

  1 cam P Filipescu+S Asandei...................2/3 nopti.........                           .........................302 (trei paturi)

  1  camera Stefan45..................................3 nopti..........                             ..........................203 (doua paturi)

  1  camera Dan Popescu ..........................3 nopti.......                                ..........................101 (doua paturi)

  1 camera Nea Nicu ( LT ) .........................3 nopti........                              ..........................212 (doua paturi)

  1 camera prietenii lui Kosmo.....................2 nopti........                              ..........................303 (trei paturi)

  1 camera Vatafu Costel.............................2 nopti.......                             ...........................217 (doua paturi)

  1 camera Raul...........................................2/3 nopti.....                             ...........................216 (doua paturi)

  1 camera Petrica Botezatu........................???nopti.....                               ..........................304 (trei paturi)

  1 camera bmwio........................................??? nopti........                          ...........................308 (trei paturi)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9 camere (din care 5 camere de 3 locuri)

23 locuri ce vor fi platite

 

TOTAL = 36 camere (din care 11 de 3 locuri)

                81 locuri ce vor fi platite 

 

Cei care au rezervat o camera dar vor sta singuri, vor plati camera integral (80 lei/noapte)

 
 

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Mirela , cred ca este o greseala:

1  camera Constantin(57) Zavu................2 nopti..........avans 200.....................................107 (doua paturi)

 

Din cate stiu eu , vrea 1 loc intr-o camera

 

1 loc in camera Constantin(57) Zavu..........2 nopti..........avans 100

 

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mirela , cred ca este o greseala:

1  camera Constantin(57) Zavu................2 nopti..........avans 200.....................................107 (doua paturi)

 

Din cate stiu eu , vrea 1 loc intr-o camera

 

D-nul Constantin Zavu a facut initial o rezervare de un loc, avans 100lei, apoi m-a anuntat ca va veni cu un prieten, a trimis avans inca 100lei si a solicitat rezervarea unei camere. Vezi PM. Daca am inteles eu gresit, spune-mi si corectez.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

D-nul Constantin Zavu a facut initial o rezervare de un loc, avans 100lei, apoi m-a anuntat ca va veni cu un prieten, a trimis avans inca 100lei si a solicitat rezervarea unei camere. Vezi PM. Daca am inteles eu gresit, spune-mi si corectez.

Ok, nu stiam . :yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit, in sfarsit m-am invrednicit si eu sa-mi fac cont :)

Sunt Danut Iacob, din Botosani si apar pe lista REZERVARI FARA AVANS PLATIT intr-o camera cu trei paturi.

Deoarece voi veni cu sotia, va rog sa-mi spuneti daca pot rezerva o camera cu doua paturi.

In caz ca e posibil, va trimit avansul dupa ce am confirmarea dvs.

Multumesc,

Danut Iacob

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am gasit, in sfarsit m-am invrednicit si eu sa-mi fac cont :)

Sunt Danut Iacob, din Botosani si apar pe lista REZERVARI FARA AVANS PLATIT intr-o camera cu trei paturi.

Deoarece voi veni cu sotia, va rog sa-mi spuneti daca pot rezerva o camera cu doua paturi.

In caz ca e posibil, va trimit avansul dupa ce am confirmarea dvs.

Multumesc,

Danut Iacob

Aveti raspuns pe PM.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Cosmine gratie ție ca se mai mișca ceva prin zona. Deja gândesc sa renunț.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cosmine gratie ție ca se mai mișca ceva prin zona. Deja gândesc sa renunț.

E singurul din zona care macar a postat ceva pe topicul asta ! Fie si macar despre betii crunte !? Mi-ar fi placut ceva de trasee si locuri frumoase. Motive de a cerca o beutura gasim oricand si fara 500 km.de drum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor ... am revenit ... deci am acces la un pc siu la net mai bun decat ala de pe mobil.

 

 

Cat despre trasee am mai scris mai pe la inceputuri ...

O gramada de manastiri celebre .( eu unul nu ma dau in vant dupa ele , poate doar dupa ceva vin bisericesc)

Monumentul PALMA care este situat pe un traseu de serpentine strajuite de multa padure.

Si Suceava , chiar Botosaniul sunt relativ foarte aproape. Asa ca e pacat sa nu vizitam casa Lu' Fane Bababnu !

 

Asadar AMR 19 zile.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam putina miscare pe aici .

Se simte lipsa lui Enduristul, Sorin sxn , Doru 1900  . Probabil ca putin au reusit sa-i inteleaga in adevaratul lor caracter . Personal  am o mare stima pentru ei , ii apreciez si vreau sa-i gasesc din nou pe acest forum .

 

Este posibil sa dau si eu o stersa la Campulung incercand sa fac un traseu de la Galati , in sus pe langa granita .

post-32395-0-62963200-1431356534_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei !

Ma uit pe mai multe site-uri de prognoza a vremii si nu imi vine sa cred ce vad.

Fara exceptie se prognozeaza vreme ploioasa pt toata perioada 25.05 - 02.06.

Sa fim pusi oare in situatia de a veni cu conservele sau sa reprogramam?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei !

Ma uit pe mai multe site-uri de prognoza a vremii si nu imi vine sa cred ce vad.

Fara exceptie se prognozeaza vreme ploioasa pt toata perioada 25.05 - 02.06.

Sa fim pusi oare in situatia de a veni cu conservele sau sa reprogramam?

Si in prognozele meteo de scurta durata (48-72 de ore) mai sunt rateuri, in cele de durata medie e ca la “alba-neagra”, iar cele pe termen lung sunt fantezii. Nici Busu, nici Romica Jurca sau mama homida nu pot sa prevada ce va fi peste doua saptamani. Numa’ Dumnezo draguţu stie ce vreme o sa ne rezerve.

Si cum zicea Bogdan, important e sa nu “ploo toata ziua”.

In rest toate bune si sa ne intalnim sanatosi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...