Mergi la conţinut
Dan Rosca

Intrunirea Clubului Motoveteranilor 29.05 - 01.06.2015 - Campulung Moldovenesc

Recommended Posts

Salut...vreau si eu o camera dubla pt Gherghel Dumitru(tatal meu) iar pt mine nu stiu cum sa fac ca eu cu un wk-end inainte sunt in Franta la o intalnire internationala Honda Varadero si nu stiu cand ajung exact..o sa fac pe"dracu-n 4"si tot vin !!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Salut...vreau si eu o camera dubla pt Gherghel Dumitru(tatal meu) iar pt mine nu stiu cum sa fac ca eu cu un wk-end inainte sunt in Franta la o intalnire internationala Honda Varadero si nu stiu cand ajung exact..o sa fac pe"dracu-n 4"si tot vin !!

Deci rezervam o camera dubla pentru ...cate nopti? 2 sau 3? Si pentru tine un loc separat?

Pentru mai multe detalii referitoare la cazare si avans, trimite-mi te rog PM.

Link la postare

Actualizare lista inscrieri si avansuri:

1  camera Vali Alexa..............................3 nopti...........avans 200 ron

1  camera Bogdan Harea.......................3 nopti..........avans  200 ron

1  camera Virgil + Pedros.......................3 nopti..........avans 100 + 50 ron

1  camera Marian Popescu....................3 nopti..........avans 200 ron

1  camera Daniela .................................3 nopti .........avans 150 ron

1  camera Dan Rosca.............................3 nopti..........avans 100 ron

1  camera Kosmo....................................2 nopti..........avans 100 ron

1  camera Orlando..................................3 nopti..........avans 100 ron

1  camera Marian Mijaica........................2 nopti.........avans 100 ron

1  camera Maestri Piero..........................3 nopti..........avans 100 ron

1  camera Dragos Iliescu.........................3 nopti..........avans 200 ron

1 loc in camera camera Nelu Abagiu.........2 nopti..........avans 50 ron

1  camera Adi Papacica ( VFR )...............3 nopti..........avans 100 ron

1  camera Siviu Dumitrescu (Ytu60).........3 nopti..........avans 100 ron

1  camera Sorin Gruesc............................3 nopti..........avans 100 ron

1  camera Toni + Mihai Spanu + Vali C.....2 nopti..........avans 50 ron + 50 + 50

1 loc in camera Mircea Crisan k 10.............2 nopti..........avans 50 ron

1 loc in camera Gelu Lasculescu................3 nopti.........avans 50 ron

1  camera Ivan Pedala + Costi + Costin....2 nopti..........avans 50 + 50

1  camera Constantin(57) Zavu................2 nopti..........avans 100

1  camera Mirela...................................... 2 nopti..........avans 50 ron

1 camera Marian Ciudin (Men)..................2 nopti..........avans 50 ron

1 camera Dan Anghel................................3 nopti.........avans 100 ron

1 camera Gherghel D-tru (tatal lui Raul)...3 nopti.........avans 100 ron

-----------------------------------------------------------------------------------

22 camere (din care 3 camere de 3 locuri                  Total 2.700  ron

daca Nelu Abagiu + Mircea Crisan +

Gelu Lasculescu consimt sa stea impreuna)

47 locuri platite

Rezervari fara avans platit:

1 loc in camera Paul Filipescu....................2 nopti.........

1 loc in camera Simion Asandei..................3 nopti........

1  camera Stefan45..................................3 nopti..........

1  camera Dan Popescu ..........................3 nopti.......

1  camera Daniel Donighievici..................2 nopti........

1 camera Gagi Sulu..................................3 nopti........

1 camera Emil Mihalache..........................3 nopti........

1 camera Stancu Aurel..............................3 nopti........

1 camera Nea Nicu ( LT ) .........................3 nopti........

1 camera prietenii lui Kosmo.....................2 nopti........

2 camere Otravel.......................................2 nopti.......

1 camera Vatafu Costel.............................2 nopti.......

1 camera Raul...........................................2/3 nopti.....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13 camere

26 locuri platite

TOTAL = 35 camere (din care 3 de 3 locuri)

73 locuri ce vor fi platite 

Link la postare

Apreciez si eu asta, dar pana la urma cum e ? mai esti moderator sau nu ?! Sa stim unde apelam la nevoie..

Am ramas moderator prin bunavointa lui Noni. Acum, fiind in afara clubului, imi este mult mai usor sa moderez.

Oricum ipocrizia e la ea acasa aici, dar e distractiv.

Deschisesem la un moment dat un topic Stima de sine!

Ne caracterizeaza pe majoritatea dintre noi.

Toni, scuze de off topic!

Link la postare

Actualizare lista inscrieri si avansuri:

nr. camera

1  camera Vali Alexa..............................3 nopti...........avans 200 ron...............................106 (matrimoniala)

1  camera Bogdan Harea.......................3 nopti..........avans  200 ron...............................108 (matrimoniala)

1  camera Virgil + Pedros.......................3 nopti..........avans 100 + 50 ron........................114 (doua paturi)

1  camera Marian Popescu....................3 nopti..........avans 200 ron................................102 (doua paturi)

1  camera Daniela .................................3 nopti .........avans 150 ron................................113 (doua paturi)

1  camera Dan Rosca.............................3 nopti..........avans 100 ron...............................112 (matrimoniala)

1  camera Kosmo....................................2 nopti..........avans 100 ron...............................101 (doua paturi)

1  camera Orlando..................................3 nopti..........avans 100 ron...............................117 (matrimoniala)

1  camera Marian Mijaica........................2 nopti.........avans 100 ron................................110 (matrimoniala)

1  camera Maestri Piero..........................3 nopti..........avans 100 ron...............................103 (doua paturi)

1  camera Dragos Iliescu.........................3 nopti..........avans 200 ron...............................104 (doua paturi)

1 loc in camera camera Nelu Abagiu.........2 nopti..........avans 50 ron.................................301 (trei paturi)

1  camera Adi Papacica ( VFR )...............3 nopti..........avans 100 ron...............................201 (matrimoniala)

1  camera Siviu Dumitrescu (Ytu60).........3 nopti..........avans 100 ron..............................105 (doua paturi) 

1  camera Sorin Gruesc............................3 nopti..........avans 100 ron..............................109 (doua paturi)

1  camera Toni + Mihai Spanu + Vali C.....2 nopti..........avans 50 ron + 50 + 50................214 (trei paturi)

1 loc in camera Mircea Crisan k 10.............2 nopti..........avans 50 ron................................301 (trei paturi)

1 loc in camera Gelu Lasculescu................3 nopti.........avans 50 ron..................................301 (trei paturi)

1  camera Ivan Pedala + Costi + Costin....2 nopti..........avans 50 + 50...............................213 (trei paturi)

1  camera Constantin(57) Zavu................2 nopti..........avans 200.....................................107 (doua paturi)

1  camera Mirela...................................... 2 nopti..........avans 50 ron.................................218 (doua paturi)

1 camera Marian Ciudin (Men)..................2 nopti..........avans 50 ron................................205 (doua paturi)

1 camera Dan Anghel................................3 nopti.........avans 100 ron...............................204 (matrimoniala)

1 camera Gherghel D-tru (tatal lui Raul)...3 nopti.........avans 100 ron................................217 (doua paturi)

2 camere Ciornei C-tin (Otravel)................2 nopti.......avans 320 ron ................................208 (matr.) + 202(doua paturi) 

-----------------------------------------------------------------------------------

24 camere (din care 3 camere de 3 locuri                  Total 3020  ron

51 locuri ce vor fi platite

1 loc in camera Paul Filipescu....................2 nopti.........                              .........................302 (trei paturi)

1 loc in camera Simion Asandei..................3 nopti........                               .........................302 (trei paturi0

1  camera Stefan45..................................3 nopti..........                             ..........................203 (doua paturi)

1  camera Dan Popescu ..........................3 nopti.......                                ..........................209 (matrimoniala)

1  camera Daniel Donighievici..................2 nopti........                               ......................... 206 (doua paturi)

1 camera Gabi Sulu..................................3 nopti........                               ..........................215 (doua paturi)

1 camera Emil Mihalache..........................3 nopti.........                             ..........................207  (doua paturi)

1 camera Stancu Aurel..............................3 nopti........                              ..........................210 (doua paturi)

1 camera Nea Nicu ( LT ) .........................3 nopti........                              ..........................212 (doua paturi)

1 camera prietenii lui Kosmo.....................2 nopti........                              ..........................303 (trei paturi)

1 camera Vatafu Costel.............................2 nopti.......                             ...........................211 (matrimoniala)

1 camera Raul...........................................2/3 nopti.....                             ...........................216 (doua paturi)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 camere

22 locuri ce vor fi platite

TOTAL = 35 camere (din care 3 de 3 locuri)

73 locuri ce vor fi platite 

Cei care au rezervat o camera dar vor sta singuri, vor plati camera integral (80 lei/noapte)

Link la postare

51 locuri platite

Pana acum “m-am insotit” pe drum la intalniri si am impartit camera cu prietenul Dan Tudor de la Cugir, care inca nu s-a inscris pe liste. Dar mai este timp destul sa facem si imparteala celor cu regim “single”. Oricum, in principiu, accept o asociere la o camera de trei locuri. Doar suntem de-ai nostri.

Link la postare

Na, ca acum ne stie lumea..... amandoi in camera.!

Nu sunt inscris deoarece.... am fost nevoit sa-mi schimb locul de munca, iar la noul loc se face pe schimburi ( 3,2,1 )....si ultimul venit ( acum sunt in preaviz, voi incepe din 02.03 ) nu comenteaza.

Nici nu stiu ce schimb voi fi in saptamana aia. 

voi face cumva....

Link la postare

S-a facut repartizarea provizorie pe camere. Va rog sa verificati lista care e mai sus si sa comunicati daca aveti alte preferinte. Modificarile vor fi facute  in limita posibilitatilor.

Link la postare

Pana acum “m-am insotit” pe drum la intalniri si am impartit camera cu prietenul Dan Tudor de la Cugir, care inca nu s-a inscris pe liste. Dar mai este timp destul sa facem si imparteala celor cu regim “single”. Oricum, in principiu, accept o asociere la o camera de trei locuri. Doar suntem de-ai nostri.

Daca va veni, va avea un loc cu mine si Paul Filipescu la 302. Cred ca va fi ok.

Link la postare

Mirela, cred ca trebuie sa faci aranjamentele mai intai pentru cei care au platit deja avansul. Eu pot ramane si in camera cu doua paturi. Pentru  Orlando, o camera cat mai depatre de ceilalti, eventual la mansarda, ca sforaie tareeee. 

Link la postare

Calomnie mincinoasa, cum sa sforai daca nu dorm ?

Cat se poate de corect!

Stati linistiti, programul intrunirii va fi atat de "incarcat" :yahoo:  :scooter:  :drunk::dance:   incat paturile, indiferent de tipul lor (matrimoniale, single), se vor folosi pe durata limitata: 2, maxim 3 ore/noapte!

Doar nu ne intalnim o data pe an ca sa :lazy: , nu?

Link la postare

Deci cineva a pus gand rau somnului !

Poate nu stii

Cat se poate de corect!

Stati linistiti, programul intrunirii va fi atat de "incarcat" :yahoo:  :scooter:  :drunk::dance:   incat paturile, indiferent de tipul lor (matrimoniale, single), se vor folosi pe durata limitata: 2, maxim 3 ore/noapte!

Doar nu ne intalnim o data pe an ca sa :lazy: , nu?

Cineva a pus gand rau somnului !

Ce nu stie e ca nedormitul trebuie compensat cu tzopaiala si bautura , multa bautura ...altfel se plictisesc baietii !

Asa ca zic ca e mai bine sa mearga lumea la nani mai devreme sa aiba putere a doua zi !

Respect !

Link la postare

Am facut modificari in repartizarea pe camere, conform solicitarilor, dupa cum urmeaza:

Rezervari cu avans platit                                                                                       nr. camera

1  camera Vali Alexa..............................3 nopti...........avans 200 ron...............................106 (matrimoniala)

1  camera Bogdan Harea.......................3 nopti..........avans  200 ron...............................108 (matrimoniala)

1  camera Virgil + Pedros.......................3 nopti..........avans 100 + 50 ron........................114 (doua paturi)

1  camera Marian Popescu....................3 nopti..........avans 200 ron................................102 (doua paturi)

1  camera Daniela .................................3 nopti .........avans 150 ron................................113 (doua paturi)

1  camera Dan Rosca.............................3 nopti..........avans 100 ron...............................112 (matrimoniala)

1  camera Kosmo....................................2 nopti..........avans 100 ron...............................209 (matrimoniala)

1  camera Orlando..................................3 nopti..........avans 100 ron...............................117 (matrimoniala)

1  camera Marian Mijaica........................2 nopti.........avans 100 ron................................110 (matrimoniala)

1  camera Maestri Piero..........................3 nopti..........avans 100 ron...............................103 (doua paturi)

1  camera Dragos Iliescu.........................3 nopti..........avans 200 ron...............................211 (matrimoniala)

1 loc in camera camera Nelu Abagiu.........2 nopti..........avans 50 ron.................................301 (trei paturi)

1  camera Adi Papacica ( VFR )...............3 nopti..........avans 100 ron...............................201 (matrimoniala)

1  camera Siviu Dumitrescu (Ytu60).........3 nopti..........avans 100 ron..............................105 (doua paturi) 

1  camera Sorin Gruesc............................3 nopti..........avans 100 ron..............................109 (doua paturi)

1  camera Toni + Mihai Spanu + Vali C.....2 nopti..........avans 50 ron + 50 + 50................214 (trei paturi)

1 loc in camera Mircea Crisan k 10.............2 nopti..........avans 50 ron................................301 (trei paturi)

1 loc in camera Gelu Lasculescu................3 nopti.........avans 50 ron..................................301 (trei paturi)

1  camera Ivan Pedala + Costi + Costin....2 nopti..........avans 50 + 50...............................213 (trei paturi)

1  camera Constantin(57) Zavu................2 nopti..........avans 200.....................................107 (doua paturi)

1  camera Mirela...................................... 2 nopti..........avans 50 ron.................................218 (doua paturi)

1 camera Marian Ciudin (Men)..................2 nopti..........avans 50 ron................................205 (doua paturi)

1 camera Dan Anghel................................3 nopti.........avans 100 ron...............................204 (matrimoniala)

1 camera Gherghel D-tru (tatal lui Raul)...3 nopti.........avans 100 ron................................104 (doua paturi)

2 camere Ciornei C-tin (Otravel)................2 nopti.......avans 320 ron ................................208 (matr.) + 202(doua paturi) 

51 locuri ce vor fi platite

1 loc in camera Paul Filipescu....................2 nopti.........                              .........................302 (trei paturi)

1 loc in camera Simion Asandei..................3 nopti........                               .........................302 (trei paturi0

1  camera Stefan45..................................3 nopti..........                             ..........................203 (doua paturi)

1  camera Dan Popescu ..........................3 nopti.......                                ..........................101 (doua paturi)

1  camera Daniel Donighievici..................2 nopti........                               ......................... 206 (doua paturi)

1 camera Gabi Sulu..................................3 nopti........                               ..........................215 (doua paturi)

1 camera Emil Mihalache..........................3 nopti.........                             ..........................207  (doua paturi)

1 camera Stancu Aurel..............................3 nopti........                              ..........................210 (doua paturi)

1 camera Nea Nicu ( LT ) .........................3 nopti........                              ..........................212 (doua paturi)

1 camera prietenii lui Kosmo.....................2 nopti........                              ..........................303 (trei paturi)

1 camera Vatafu Costel.............................2 nopti.......                             ...........................217 (doua paturi)

1 camera Raul...........................................2/3 nopti.....                             ...........................216 (doua paturi)

1 camera Petrica Botezatu........................???nopti.....                               ..........................--------------------

1 camera Danut Iacob................................2 nopti.......                               .........................----------------------

13 camere

26 locuri ce vor fi platite

TOTAL = 37 camere (din care 3 de 3 locuri)

77 locuri ce vor fi platite 

Cei care au rezervat o camera dar vor sta singuri, vor plati camera integral (80 lei/noapte)

Link la postare

Un prieten motociclist din Botosani doreste sa vina impreuna cu sotia si sa ne cunoasca.

Mirela te rog trece-l si pe Iacob Danut cu o camera 2 locuri 2 nopti daca se poate.

O sa ii transmit datele contului unde sa depuna avansul.

Nu are inca cont pe Pro-Bike dar sigur isi va face si va confirma personal cazarea.

Multumesc frumos !

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.