Mergi la conţinut

PROVOCARE pt. cei ce au timp de POZE


Recommended Posts

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Deci astea sunt cele mai tari poze dp tot topicu asta!!!Ma jur!!sunt exceptionale!!aia da distraCTIE....desigur cu multi bani porma pusi in motor dar cred ca a meritat.Sincer spunene si noua ce tot incercai sa faci in poze?:D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

Salut.

Super marfa echipa.

Va las adresa mea de mail si astept o invitatie la urmatoarea iesire de minim 3 zile pe care o faceti. Imi place acea zona a tarii si vad ca echipa e deja formata bine cu istoric si tot ce trebuie.

sabinrace@yahoo.com

Succes si felicitari ptr ceea ce faceti de capul vostru fara competitii si alte idiotenii. Descopery cu Prietenii.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Salutare, foarte faine fotoiesirile, intr-adevar, asta-i spiritul eduroaventurist. Cand ajungeti prin zona (Sebes, Alba, Ramet...) dati-mi si mie un PM, prea departe nu pot iesi ca n-are voie capra... n-are voie sa fie prinsa pe drumuri publice.... asta nu inseamna ca n-o iesit... ca sa ajunga undeva frumos... Succes si la mai mare!

Adaug si eu una, facuta cu telefonul, incerc mereu sa-l am la mine, ca daca patesc ceva.... :confused:

post-26513-0-16339600-1296254915_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Foto 27.02.11

Araturi de iarna sau la o tura cu iepurasii.

La un moment erau 3 iepuri care alergau pe trei directii , pe unul l-am surprins in foto.

post-31848-0-09890800-1298817330_thumb.j

post-31848-0-29170500-1298817496_thumb.j

post-31848-0-95502100-1298817521_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iiiii a bunny

Neee, doar "a bunny" si atat ....de mi-ar fi aparut pe acolo 3 iepurasi Playboy (fetele) poate faceam mai multe poze.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...