Mergi la conţinut

Acum Poţi Fi Mai Activ Pe Forum Cu Ajutorul Smartphone-Ului Tău


green.kecske

Recommended Posts

Vrem să împărtăşim cât mai multe idei şi experienţe împreună, aşa că acum poţi comunica mult mai facil pe forum, cu ajutorul smartphone-ului tău şi al aplicaţiei Tapatalk. Poţi răspunde rapid la toate topicurile care te interesează, ai posibilitatea de a adăuga rapid imagini în topicuri, de a primi notificări şi multe alte beneficii, pe care te invităm să le descoperi!

 

post-41220-0-67000500-1424639227_thumb.j post-41220-0-29507000-1424639227_thumb.j

 

Aplicaţia este dezvoltată atât pentru Android, cât şi pentru iOS. După instalare, trebuie doar să te loghezi cu numele de utilizator şi parola aferente contului tău PRO-BIKE, iar apoi eşti liber să ne povesteşti experienţele şi părerile tale.

 

post-41220-0-95190900-1424639227_thumb.j post-41220-0-33258700-1424639228_thumb.j

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Dupa ce am instalat aplicatia android, am incercat sa ma loghez dar imi spune ca "acest cont nu exista". Ce sa fac? Sa imi fac un cont nou in aplicatie?

Da, trebuie facut un cont nou, iar dupa crearea acestuia, cauti PRO-BIKE Forum. De acolo este intuitiv, dar totusi, daca mai apar probleme, nu ezita sa intrebi :smile:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...